Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (2314. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
55.870
Cevap
383
Favori
2.348.385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23122313231423152316
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Normal kullanım için
    İphone 7 plus şuan alıp 3-5 yıl (bozulmadığı, düşürüp kırılmadığı sürece) kullanılabilir mi?
    İphone 8 plus aradaki farkı ödemeye değer mi, 7 plus a göre?
  • Selam arkadaşlar..
    Yurtdışından aldığım(pasaport kayıtlı) cihaz için pil değişimi yaptırabilirmiyim? Yaptırabilirsem fiyat nekadar bilginiz var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: OzBuBa

Merhaba arkadaşlar. Normal kullanım için
    İphone 7 plus şuan alıp 3-5 yıl (bozulmadığı, düşürüp kırılmadığı sürece) kullanılabilir mi?
    İphone 8 plus aradaki farkı ödemeye değer mi, 7 plus a göre?
    Bütce sıkıntısı yoksa almışken 8 plus al hocam
  • kkartaln kullanıcısına yanıt
    aralığın sonuna kadar 199 dan değişim yapabilirsiniz sonra 319 tl oluyor fiyatlar.Bazen servisler yurt dışı cihazları kabul etmiyor bilginiz olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert--

aralığın sonuna kadar 199 dan değişim yapabilirsiniz sonra 319 tl oluyor fiyatlar.Bazen servisler yurt dışı cihazları kabul etmiyor bilginiz olsun
    Anladım, teşekkür ederim.
  • Bugün Eskişehir pupa yetkili servisine cihazı bıraktım. Cihazı alırken görevli pil sağlığına bakıp %80 altında değişim yapıyorlar diyerek telefonu aldı. Pekte umursamadım açıkcası söylediğini %83 cihaz bataryası. Muhtemelen yarın teslim mesajı gelir gelmesine de neden böyle bir şey söyledi anlamadım.
    Birde bu servislere basit işlemleri yapma yetkisi verilmiş servis kalitesi düşmüş gibi görünüyor.
  • Dün akşam ben de pil değişimini yaptım. iPhone 7 Plus 256gb cihazım var. Pil Sağlığı göstergesi %86 idi.

Ankara Ankamall Gürgençler Teknik Serviste yaklaşık 35 dakikada değişimi tamamlandı. Ne telefon sıfırlandı, ne başka birşey. Kaldığım yerden devam ettim kullanmaya. Pil Sağlığı %100 haliyle. Güzel kısmı telefonumu tanıyamıyorum çok seri akıcı geliyor bana. Acayip memnunum. Telefonumu yenilemişim gibi oldu :) Garantimin son günü değiştirdim para da ödemedim. Telefonun dışına da özellikle baktım zerre sök tak kusuru yok çok şükür. Servis ekibi gayet de ilgili idi. Memnun kaldım tavsiye ederim.

Bu arada yıl sonu pil değişimi ayağına muazzam kalabalık servis kesinlikle randevu alıp gidin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frhtmst -- 11 Aralık 2018; 2:12:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adana'da guvenilir olarak nerede pil degisimi yaptirabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: metinTasci

Pilin durumu %100 ise oyun oynamadan akşamı belki görürsünüz

1 saat oyun pubg gibi ağır bi oyunsa 1 saatte %50-60 sarj gider

Alıntıları Göster
    Iphone 7 pil sağlığı %100 iken nasıl akşamı zor görüyoruz ben pek anlayamadım.

Ben instagram İnternette sörf ve azda oyun oynarım bu akşamda nasip olursa sıfır ıphone 7 32 GB alıcam şarj konusunda sıkıntı yaşamak istemiyorum...

Tavsiye edermisiniz diye sormayacağım etrafında bu telefondan kullanan Bi kaç arkadaş var hepside memnun fazlasıyla işimizi görüyor diyorlar.

• Arkadaslar merhaba,

Iphone 6s den 7 ye gecis yaptim. Cihaz 12.0.1 ile geldi 12.1.1 e guncelledim. Son gunlerde ozellikle dikkatimi ceken bir sey var; misal whatsapp da yazismalar arasi gecislerde bazen boyle ekranda yazilar msjlae arasi tam gecis sonrasi snyelikte olsa hareket ediyor gibi oluyor. Her zaman olmasa da oluyor. Bu durumu 10.3.3 6s de hatirlamiyorum. Keza Bazi uygulamalarda da hizli giris cikislarda snyelik boyle hareketlenme oluyor gibi Sanki

Bu genel ios 12 ile ilgili birsey mi Acaba?
    Bu konuda cvp verecek olan varsa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wilshire -- 11 Aralık 2018; 12:29:11 >
  • tda 1562q kullanıcısına yanıt
    Arkadaşın kullanımı için demiştim, 3-4 saat internet, 1 saat oyun filan olunca akşamı anca görür demiştim

Ben bataryayı değiştirmeden önce öğleni anca görüyordum (sabah7de sarjdan çekerim) telefonu aktif olarak kullanıyorum (1 saat telefon görüşmesi, 1 saat whatsapp, 30dk instagram, 30-60dk safaride gezinti) şimdi daha az kullanarak evi görüyor

• tda 1562q kullanıcısına yanıt
    matte ve jetblack renklerini tercih etmemenizi öneririm.
  • OzBuBa O kullanıcısına yanıt
    Ben iPhone 7 Plus ile 8 Plus arasında kullanım olarak bir fark görmüyorum. 7 Plus alıp çok rahat 2-3 yıl kullanırsın. Sonrası sana kalmış.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sabah 07.30 şarjdan çektim, şu an itibari ile şarjım %70.

Aynı kullanım şartlarında şu an %30 civarlarında olurdu. Onun için güç tasarrufunu da açardım.

Pil değişimi şart. Ücretli ücretsiz yaptırın derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: frhtmst

Sabah 07.30 şarjdan çektim, şu an itibari ile şarjım %70.

Aynı kullanım şartlarında şu an %30 civarlarında olurdu. Onun için güç tasarrufunu da açardım.

Pil değişimi şart. Ücretli ücretsiz yaptırın derim.
    Pil kapasitesi yüzde kaça düşünce değişim yaptırdınız?
  • Eskişehir Pupa servisinde cihazı bugün bataryayı değiştirmeden teslim ettiler. Servise verirken %80 altında olmasına bakıyorlar demişti çalışan(%83 şuan). Hiç uğraşmadan aldım cihazı çıktım. Hayır onca para verip alıyoruz birde bu servis kalitesi birbirini tutmuyor.
    Siz verirken ne söyleyerek verdiniz? Ben batarya performansının düştüğünü değişmesi gerektiğini söyledim. Başka bir servise gönderme imkanımız var mıdır? Sıfırlamışlar birde iki saat her şeyi geri yükledik.
  • kısmen26 kullanıcısına yanıt
    Saçmalık uğraşmak istememişler. Ben %88 de verdim Bursa’da iPoint’e adamlar hiç bir kelam etmediler servisi açan kadın ben demeden anladı hatta. Ben pil dedim kadın bana şarjınız çabuk bitiyor dedi direk 😃 dedim evet. Kayıt açtılar 2 gün sürdü sıra falan muhabbetine ama sonuçta değişti. Bu arada ekranda da sorun varmış ben ekrandan şikayetçi olmamama rağmen yeni ekran takmışlar sıfır gibi geri geldi telefonum.

• krki K kullanıcısına yanıt
    Ay sonuna doğru tekrar göndereceğim. Nereye göndermem en doğrusu olur bilgili arkadaşlar bakabilir mi? Birde Eskişehir'de sadece Pupa var. Başka bir servise gönderme imkanımız var mıdır, direk Apple'in kendisine gönderemiyor muyuz?

Eskişehir Pupa'ya verecek varsa uğraşmasın benim gibi, orada bir kişide su geçirmezlik sağlayan fitilleri düzgün takmadıklarından ekranın oturmadığını söylemişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tda 1562q

Iphone 7 pil sağlığı %100 iken nasıl akşamı zor görüyoruz ben pek anlayamadım.

Ben instagram İnternette sörf ve azda oyun oynarım bu akşamda nasip olursa sıfır ıphone 7 32 GB alıcam şarj konusunda sıkıntı yaşamak istemiyorum...

Tavsiye edermisiniz diye sormayacağım etrafında bu telefondan kullanan Bi kaç arkadaş var hepside memnun fazlasıyla işimizi görüyor diyorlar.

Alıntıları Göster
    Oyun varsa -oynama sürene göre- akşamı göremeyebilirsin, evet aynen öyle...
    Bir arkadaş da yazmış zaten, renk çok önemli, gri almanı tavsiye ederim...

• IP7 için zorlu centerdaki appla gittim öğle saatleri idi bayağı yoğundu . Randevum yok tu . Neyse öyle böyle erteleye erteleye iş çıkışı gittim yine hemen sıra geldi ve telefonu bugün geri aldım . Şuanlık güzel tabi batarya ama ne kadar böyle gider bilmiyorum 2 yıl oldu olack tlfnu kullanalı . 635 kere şarj etmişim demekki yarım ettiğim şarjları saymamış . Tam şarj etmeye çalışcam artık .
  • 
Sayfa: önceki 23122313231423152316
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.