I

Teğmen
07 Şubat 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 14 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar elimde Sony NWZ-E435F Mp3 player var bilgisayara bağlayınca görüyor.
Ama bilgisayardan çıkarıp açmaya çalıştığımda açılmıyor.
Ne yapabilirim?
Arkadaşlar ttnet kampanyasından aldığım netbook özellikleri bakımından gayet memnun edici.Sormak istediğm bir konu var.Herhangi bir program çaılştırıldığında fan daha hızlı çalışmaya başlıyor.Bunu yavaşlatmak veya sessizleştirmek için ne yapabilirim?

Samsungtan lenovoya geçince belkide bana çok sesli geliyordur
Arkadaşlar F-480 telefonum bozuldu.İlk önce bataryadan şüphelendim.Yeni batarya denedim fakat yine açılmıyor.
Ne yapabilirim? Yardım ederseniz sevinirim.
Arkdaşlar kulaklığı once telefonumla eşleştirmiştim.iptal edip bilgisayar ile eşleştirmek istiyorum.Eşleşme iptalini nasıl yapabilirim?
Arkadaşlar N70'in 3G nedeni ile zil sesinin ölü gibi çalıyordu.Bende yeni firmware yüklemek istedim.Yüklerken birden sorun çıktı ve telefon açılmıyor.Ne yapabilirim?
Yardım ederseniz çok sevinirim
Telefondan wlan ile internete baglanmak istiyorum fakat ağ geçidi cevap vermiyor uyarısı veriyor neden olabilir?
arkadaşlar boyle birseye ihtiyacım var eve kabloyla gelen interneti boyle birseyle evin içerisine dagıtacagım yardımcı olursanız sevinirim
arkdaslar ikisinden birini almayı dusunuyorum.para sıkıntısı yok ama bi türlü karar veremedim.sizce hangisini almalıyım.320gb olana 165 500gb olan ise 220 ytl göruslerinizi bekliyorum.sistemim biraz eski yeni girişlere pek uymayabilir!
Arkadaslar forumdan aldıgım galaxy fx5500 ekran kartımın fanı çalısmıyor bu konuda ne yapabilirim yardımlarızı bekliyorum
(aldıgım arkadas garantili oldugunu soyledi fakat içinden faturası cıkmadı)
Hakkında
Meslek: Muhendis
Forum İmzası:
Just BG
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Mobil cihaz
GM
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 328
İkinci El Bölümü Mesajları: 50
Konularının görüntülenme sayısı: 37.406 (Bu ay: 115)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.