Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (2312. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
55.870
Cevap
383
Favori
2.347.858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23102311231223132314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yedek telefon verilmiyor, yaklaşık 7-10 gün sürer.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TechinProf kullanıcısına yanıt
    aynı sorun bende de oldu hocam servise götürün aynı gün değişim yapsınlar bataryayı.
  • burak4242 kullanıcısına yanıt
    müşteri memnuniyeti eskide kaldı hocam. onun için geçeceksen hiç geçme. kullanım açısından düşün

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert--

aynı sorun bende de oldu hocam servise götürün aynı gün değişim yapsınlar bataryayı.
    Telefonu alalı daha 1 sene olmadı biraz daha bekleyeyim mi?

• TechinProf kullanıcısına yanıt
    vallahi hocam benım telefonumun daha 15 ay garantisi varken ben değiştirdim.1 ay olmadı nerdeyse birde şimdi değişim kampanyası falan var aralığın sonuna kadar genede siz bilirsiniz ama ben değiştirmenizi tavsiye ederim.
  • Arkadaşlar 5 ay garantili 32 gb ciziksiz temiz bir cihaz 1900 liraya alinir mı ?

• Ozi7637 O kullanıcısına yanıt
    Kutu fatura vs varsa alınır
  • Bu telefonun pili değişince dehşet güzel oldu resmen pil bitmiyor gibi. (İphone7)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Physicist_Emre kullanıcısına yanıt
    Evet kesinlikle daha iyi oldu pil performansı bende değiştirdim.

• Cok tesekkurler

• quote:

Selamlar arkadaşlar bundan 2 ay önce i7+ red edition cihazımda mikrofon sorunu çıktı ve Apple cihazımı yenisiyle değiştirdi. Buna ilave olarak yeni cihaza 3 ay daha garanti verdi. Şu anda yeni cihazda da mikrofon problemi yaşıyorum. Tekrar götürsem yine yenisiyle mi değiştiricekler ? Nasıl bir yol izlemem gerekiyor yeni cihaz hala garanti kapsamında .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SonyFun -- 20 Aralık 2018; 17:43:22 >
  • Cumartesi günü 2 yıl önce yurtdışından almış olduğum iphone 7 plus cihazımın pilini değiştirdim.
    İstanbul Ümraniye meydan alışveriş merkezinde media Markt içinde kvk apple servisi mevcut, yarım saatte değişimi sağladılar. Ücreti 199₺.
    Telefonu sıfırladılar. Fakat herhangi bir sürüm güncellemesi yapmadılar ki bende istemiyordum zaten.
    10.3.3 sürümündeyim.

Mevcutta her gün ki kullanımına göre;
    Pil değişiminden sonra Max 38 saat 11 dk bekleme süresi, kullanım sürem 7 saat 8 dk oldu.
    Kullanım süresi de Max 7 saat 26 dk, bekleme süresi 31 saat 23 dk olarak gördüm.

Değişimden önce görebildiğim Max kullanım sürem 5 saat 30 dk civarı ve 20 saate yakın bekleme süresi.

• foxwoods kullanıcısına yanıt
    değişimden önce pil sağlığı kaçtı?
  • av.ak kullanıcısına yanıt
    Bu sürümde direkt görüntülenemiyordu ama program ile %83 görmüştüm

• İphone 7 32 gb ürünüm 6. Ayına girdi pil sağlığı %90 sizce normalmi aralığa kadar bir kampanya var ama benim cihazın daha 17-18 ay garantisi var pil değişimine şuan gideyim mi bi 4-5 ay sonra mı götüreyim birde bu pil döngüsü tam olarak ne oluyor ne nerden bakılıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • batuqwert7878 B kullanıcısına yanıt
    Senin yerinde olaam götürmezdim hocam ben ne yalan söyliyim. Daha 6 aylık bi cihaz. Ama apple ücretsiz pil değişimi 31 aralıkta bitiyor aklında bulunsun. Daha sonrası için ücretli değiştirebilirsin anca

• Kriger kullanıcısına yanıt
    Aralıktan sonra garantim olsa bile ücretli mi değiştirmek zorunda kalıyorum hocam ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Kriger

Senin yerinde olaam götürmezdim hocam ben ne yalan söyliyim. Daha 6 aylık bi cihaz. Ama apple ücretsiz pil değişimi 31 aralıkta bitiyor aklında bulunsun. Daha sonrası için ücretli değiştirebilirsin anca
    Benim ip7 nin garantisi geçen ay bitti yinede ücretsiz değişim yapıyorlarmı aralık sonuna kadar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Monster1912

Benim ip7 nin garantisi geçen ay bitti yinede ücretsiz değişim yapıyorlarmı aralık sonuna kadar?

Alıntıları Göster
    İndirimli fiyattan yararlanabilirsin sadece 199tl olması lazım.

@batuqwert7878 öyle biliyorum hocam. yılbasından sonra dediğim gibi ücretli olacak.
  • Arkadaşlar, cihazımın garantisi bir hafta sonra bitiyor, pili performansı iyice azaldı ve arada bir telefon konuşmasında sesim az gidiyor karşı tarafa. Ücretsiz batarya değişimi yaparlar mı ve sadece sorunlarımı söylememiz gerekir yoksa özel birşey gereklimi ücretsiz değişim için.
  • 
Sayfa: önceki 23102311231223132314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.