Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (2103. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
55.870
Cevap
383
Favori
2.348.385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21012102210321042105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: charsaf21

Elbette ;)

Nerden aldınız acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• M_EKN M kullanıcısına yanıt
    Hepsiburada’dan aldım...

• Benim mat siyah plusta beyaz beyaz noktalar oluştu, boya atmış ne yapmalıyım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üstüne bir soğuk su tavsiye ediyorlar ..

• metinTasci M kullanıcısına yanıt
    Ürün bu mu hocam ?

• cedric... C kullanıcısına yanıt
    Bundan bendede var ama bunu denemedim.

İlk yolladigim gorseldeki uymadi iphone a.

Buyuk ihtimal senin yolladığında uymaz 15-20 liraliklarin çoğu ayni chipset

• Aşağı yukarı 45dk ila 30dk arası bağlantı sağlayabiliyorum, ilk aldığımda biraz daha uzun gidiyordu. Eğer aux girişi aşağı konumda ise Mikrofonundan pek birşey beklemeyin karşı taraf duymuyor (benim araçta vitesin konumunda) onun dışında ses kalitesi iyi. Şuana kadar cihazlarda bağlantı sıkıntısı yaşamadım.

Bendeki ürün bu üründen fakat bu linkten satın almadım örnek olarak ekledim...

https://urun.n11.com/arac-kiti/bluetooth-aux-arac-kiti-samsung-sony-htc-lg-huawei-iphone-6991-P90701846

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hknkuL -- 30 Ocak 2018; 23:39:29 >
  • charsaf21 kullanıcısına yanıt

Hocam bende Hepsiburada dan aldım aynı ürün kılıfı 1 ay kullandıktan sonra böyle bir çatlama oldu alt kısımda ve biraz sert gibi geldi bana bendeki kılıfta mı sıkıntı vardır bilemedim sizde nasıl kılıf acaba

• ONUR_345241 kullanıcısına yanıt
    Aynen cihaz bu, alırsanız mikrofounlu almanızı tavsiye ederim, mikrofonu çok iyi ses alıyor, ayda bir sarja takıyorum, sanırım 5-6saat sarjı gidiyor

• Beyler dfu modda temiz kurulum yapmak için illa yeni yazılım mı olması lazım? Hali hazırda kullandığım versiyonun ipsw dosyasını indirip tekrar yüklesem ve ilk günkü iphone seçeneğini seçsem temiz kurulum olmuş olur mu? Yada hiç uğraşmayıp direkt telefonu ayarlardan mı sıfırlasam?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Benim yolladığımı aldım ben arkadaşıma hediye ettim onunda iphonu var kullanıyor hergün uyumlu. Senin yolladığının bi değişiğini bende aldım ama alırken ios u seçtim seçeneklerden uyarmı görücem daha gelmedi belki seninki bozuktur. N11 de benim gönderdiğim 13 lira falan alıp denenebilir olmadı iade hakkı var zaten yada başka bişeyle değiştirirsin kılıfla falan.

• ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Olmaz son sürüm harici bir şey yüklemezsin dfu modda. Ayarlardan sıfırlayıncada oluyor bence önemli olan telefonu dfu moda almak değilde yeni iphone olarak kaydetmek yedeği yükleyince fayda etmiyo. Rehbet notlar falan zaten icould dan geliyo sadece uygulamaları baştan kurarsın tek tek oldu bitti.

Program değil de öyle köşeye bakınca keşfettim o fotoğrafta ki program için apple store a Screen Test yazmıştım en üsttekini indirmiştim şuan tam adını hatırlamıyorum ne yazık ki,telefon da ekran değişimine girdi ölü piksel adı altında,yarın teslim alacağım geri.
  • cihaza mp3 nasıl indirebilirim turbo dl vardı bulamadım kalkmış galiba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Barni Moloztaş kullanıcısına yanıt
    Şuana kadar oluşan lekeler için yapacak bir şey yok hocam. Bundan sonra yeni leke oluşmaması için içi yumuşak dokulu orijinal apple kılıf almanız gerekiyor. Bu kılıfların çakmalarından da alabilirsiniz önemli olan kılıfın iç tarafının yumuşak yapıda olması

Cihaz üzerinde iken çok az esneme payı var kılıfın Apple Türkiye garantili aldım , sorun olursa zorluya giderim :) kılıf ithalat garantili mi yoksa apple garantili mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi charsaf21 -- 31 Ocak 2018; 9:22:55 >
    Bendeki bu kadar belirgin değil ama çıkarıp takarken görüşebiliyor. Aynı yerlerinden sıkıntılı bendeki de. 5 aydır kullanıyorum ben telefonla aynı zamanda aldım

• Document uygulamasını indirip kendi içindeki internet tarayıcısından youtube dan dönüştürerek indirebilirsin aynı bilgisayardaki gibi yotube linkini malum mp3 dönüştürme sitelerine kopyalayıp indirirsin.

• charsaf21 kullanıcısına yanıt
    Bende apple Türkiye garantili götürsem mi acaba bir randevu isterler mi ki birde kullanıcı hatası deme durumları var mı

Kullancı hatası var mı? Yok ise randevu alıp gitmenizde fayda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi charsaf21 -- 31 Ocak 2018; 9:22:19 >
  • 
Sayfa: önceki 21012102210321042105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.