Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (2104. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
55.871
Cevap
383
Favori
2.348.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21022103210421052106
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kullancı hatası var mı? Yok ise randevu alıp gitmenizde fayda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi charsaf21 -- 31 Ocak 2018; 9:22:19 >
  • charsaf21 kullanıcısına yanıt
    Kılıfı telefondan çıkartmak kullanıcı hatasına girmiyorsa götürmekte fayda var evet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İos 11 den sonra menüdeki kayma hassasiyeti olsun rehberde hissiyat olsun azaldı sanki. Ekran daha geç tepki veriyor. Farkında mısınız?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

İos 11 den sonra menüdeki kayma hassasiyeti olsun rehberde hissiyat olsun azaldı sanki. Ekran daha geç tepki veriyor. Farkında mısınız?

Planlı eskitme

• quote:

Orijinalden alıntı: metinTasci

quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

İos 11 den sonra menüdeki kayma hassasiyeti olsun rehberde hissiyat olsun azaldı sanki. Ekran daha geç tepki veriyor. Farkında mısınız?

Planlı eskitme

7 serisi ve altında modeller kullananlar bunu hissediyor mu?

Bu arada bende öyle düşünüyorum.

• ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Cam filmi söktüm dünden beri yağ gibi akıyor bende ki iPhone 7, birkaç yazılım hatasından başka sorun yok diyebilirim.

• assassin(z) kullanıcısına yanıt
    Spotify haricinde müzik ve videolar ( youtube vs) oluyor mu.

Başka müzik uygulamalarında bu durum var mı?

• Eşimin kullandığı i7'ye 11.2.5 sürümünü yüklemek istedim dün akşam. Yazılım güncelleme kısmına gelince kırmızı içinde 1 yazdığını görüyorum. Fakat güncellemek isteyince 11.2.1 sürümünüz güncel diyor. Cihazı kapatıp açtım, resetledim falan ama yinede son sürümü yükleyemedim. Sorun nerededir sizce?

• Bu kadar sorunlu bir işletim sistemi görmedim. Benim telefonda sorun var diyeceğim bu sorun tamamen yazılımsal

Yüksek hızlı trendeyim. Gpsi açıyorum eskiden açtığım konumu gösteriyor. Ayriyetten hızla gitmemize rağmen sabit duruyor mavi nokta. Sizde de var mı bu sorun?

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: charsaf21

Cam filmi söktüm dünden beri yağ gibi akıyor bende ki iPhone 7, birkaç yazılım hatasından başka sorun yok diyebilirim.

Safaride ekran hızlı tepki veriyor. Menü ve rehberde resmen sonradan geliyor

• the-music kullanıcısına yanıt
    Youtubede bazı videolarda da oluyor aynı olay maalesef

• 7 plus telefonum şarj alıyor gözüküyor ama 30 dkdır hala %9 ilerleme yok restore ettim , kürdanla şarj soketini temizledim bir çözüm sağlayamadım hatta farklı adaptör + kablo ile de denedim ama nafile.Cihaz ABD'den alındı malesef garanti dışı modeli getirdi yani olası arıza durumunda kendi başımayım.
    edit: kulaklıkla soketi denedim sokette arıza mevcut değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unchange -- 31 Ocak 2018; 14:39:19 >
  • unchange U kullanıcısına yanıt
    Restore ettikten sonra yedeklerinizi geri yüklemediniz değil mi ?
  • PesimistChe kullanıcısına yanıt
    yok yüklemedim ama kulaklık takıp şarj aletini tekrar takınca düzeldi gariptir :)
  • Arkadaşlar icloud yedekleme olayinda instagram vs yedeklendiginde yeni bir iphone a geçince instagram hesabina sifirdanmi giris yapılıyor yoksa ayni sekilde hesap oturum acilmis sekildemi oluyor. Instagram sifremi unuttumda ugrasmak istemiyorum.

• Az önce itunes store'dan zilsesi satın aldım normal fiyatı 1.29 TL ama kredi kartı hesap özetine baktığımda 4.50 TL çekilmiş. Nedenini bilen var mı ?
  • İos 10.3.3 den geçmelimiyim sizce ios 11.2.5 düzelme var mı. Whatsapp geç mesaj göndermesinden bıktım. Yazı yazıyorum mesaj saat ikonu bi 5sn kalıyor.

• ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    6S ve 7 sahibiyim . 6S de bazi uygulamalarda bariz belli oluyor. 6S i satma niyetindeyim ancak 6S in ekrani 7 den daha güzel sarılık yok şimdilik askıya aldım bakalim

• ONUR_345241 kullanıcısına yanıt
    Yazı bekle iphone 9 yolda

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • radko kullanıcısına yanıt
    iPhone da son modeli almak delilik. Alacak adamın maddi durum süperdir orası ayrı.

• 
Sayfa: önceki 21022103210421052106
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.