Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Arthur.Morgan Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir - 4 Masaüstü
38.047
Cevap
371
Favori
1.103.980
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> Diğer >> Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]
Giriş
    2974 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tnrskr

Satıcın raitingi düşük orjinal olmama riski yüksek.Yurtdışı orjinal fiyatıda 30 dolar civarı.Ama ebayda orjinal olmayanlardan ben almıştım gayet iyi zaten 6 ay kullan kirlenip yıpranınca değiş hepsi orjinali dahi.Ama bu koruyucular kılıflarla olmuyor kılıf kaldırıyor hemen.

Ratingi mi düşük? Spigenin resmi sitesi diye biliyorum.

http://www.amazon.com/sp?_encoding=UTF8&asin=&isAmazonFulfilled=1&isCBA=&marketplaceID=ATVPDKIKX0DER&orderID=102-1773536-9349861&seller=A2SFKRF5TPZMT5&tab=&vasStoreID=
    |
    |

• Binbaşı
    1905 Mesaj
    6s 16 gb yetmiyor satıp 64 gb 2. el alsam kaç lira çıkar cebimden ?

Birde 64 gb 6s var mı bildiğiniz Tr cihaz link atan olursa sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Kotyora

Arkadaşlar geçen gün tesadüfen farkettim. Kameranın alt kısmına vurunca boş bir ses geliyor daha doğrusu sanki kapak tam oturmamış gibi. Hatta telefonu sallayıncada farkediliyor . Acaba bu sorun tek bende mi var genel birşey mi?

Telefonu alalı 1 ay olmadı. Birkez olsun düşürmedim

bende de aynı sorun kamera nın oradan geliyor. sanki flash tam yerine oturmamış gibi ama baktım oturmuş, çözemedim nerden geldiğini, hafif tıklatınca duyuluyor ses değil mi

Bundaki amaç nedir o kadar telefonu kırdı parçaladı eline ne geçti şimdi? O telefonlar çok daha kıymetli o insanın hayatından. Çekici onun kafatasına vurup ölmesini keyifle izlerdim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    gumusgumuss kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Arkadaşlar geçen gün tesadüfen farkettim. Kameranın alt kısmına vurunca boş bir ses geliyor daha doğrusu sanki kapak tam oturmamış gibi. Hatta telefonu sallayıncada farkediliyor . Acaba bu sorun tek bende mi var genel birşey mi?

Telefonu alalı 1 ay olmadı. Birkez olsun düşürmedim

hepsinde var merak etme :)

|
    |
    Arkadaslar selam ilginc bi soru soracagım size, bugün ayarlarda oynarken biseyi degistirdim galiba spotlight (ustten cekildiginde cikan menu) bozuldu mu yoksa degisti mi anlamadim, normalde mat olmasi gerekirken resimdeki gibi oluyor, bunu nasil mat hale cevirebilirim geri? Yardimlar icin simdiden tesekkurler.
    Bu mesaja eklenen görseller:

|
    |

Orijinalden alıntı: Kurthitman

Merhaba 6s almayı düşünüyorum sizce pişman olurmuyum

Neden pişman olabileceğinizi düşünüyorsunuz? Hangi yönden yetersiz görüyorsunuz, yada beklentileriniz nelerdir cihazdan?
    Kullanımınız ne yönde oyun, internet video vs. yazarsanız yardımcı olmaya çalışırız hep birlikte.
    |
    |

2 özelliği hariç kesinlikle performans canavarı diyebilirim.

Kamera. Yanlis anlasilma olmasin kamera sensörü çok güzel ancak megapiksel degeri en azindan 16 olsaydi fotograflari bilgisayara aktarip yakinlastirdigimizda da super sonuclar alirdik. Haricen kamerasi gayet yeterli.

Ve pili, tasarruflu kullanmayı bilirsen pili de iyi gidiyor aslinda, ama ayarlarla pek oynamayan bi kullanici 1 gunu zor çıkarır diye düşünüyorum.

Kafanizda sadece bu telefona verilecek paranin ne kadar fazla oldugu olsun. Bu soruyu da kafanizda netlestirirseniz cok guzel bir cihaz, tavsiye ederim.

Bir de 64 GB oneririm, 16 GBin yetersiz kaldigi durumlar olabilir. Her hafta yedek almiyorsaniz tabi

|
    |
    Kurthitman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Evet hocam dediğiniz yerden ses geliyor. Bi sıkıntı çıkmaz inşallah

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Software Developer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Merhabalar iclouddaki yerim dolduğu için fotoyu sildiğim zaman son silnenlere gitmiyor direk siliniyor fakat ben bunu istemiyorum.İcloudu kapamak istiyorum bundan sonrası için fakat 5gb'lık içinde olan resim kalsın iclouddaki.Hesabımı silmeden nasıl kaparım ayarlardan yapamadım

|
    |

Evet hocam dediğiniz yerden ses geliyor. Bi sıkıntı çıkmaz inşallah

neden acaba bilen biri yardımcı olsa
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: fofer

Bizde 120 TL.ye satılan ekran koruyucu Amazon'da yine spigen tarafından 30 TL. ye satılıyor.
    Amazon alışverişim olmadı, yardımcı olabilecek olan var mı? Yada satın almak isteyen varsa birlikte alabiliriz.

http://www.amazon.com/gp/product/B010MVQEHY?psc=1&redirect=true&ref_=ox_sc_act_title_2&smid=A2SFKRF5TPZMT5

satıcı amazonsa sorun olmaz orijinal sıfır ürün yolluyor, diğer satıcılara güvenmeyin ben de şubat 12 de ilk alışverişimi yaptım sorunsuz yolda şuan tr ye girdi yurt içi kargoya verildi alttaki linkte konuyu inceleyin tüm bilgiler var
    http://forum.donanimhaber.com/m_99980530/tm.htm
    |
    |
    Cooler Master Case PRO5/Ryzen7 1800X 3.6 GHZ/NOCTUA NHU12SE/ASUS ROG CROSSHAIR VI HERO//Sapphire Nitron Radeon RX 580 4G/GSKILL FlareX DDR4-3200Mhz C14 32GB (4x8GB)/Samsung 970 PRO 512 M.2 SSD/Samsung 850 PRO 512GB Sata3 SSD/Samsung 320GB 7200RPM 16MB SATA2 HDD)SamsungHD154UI 1.5TB HDD/Seasonic Focus Plus 750W 80 Gold/Viewsonic XG2401 24"1ms 144HZ

• Teğmen
    243 Mesaj
    bir kaç kere kamerayı açtıgımda tepkisiz kaldı; ve anı kaçırdım; arka planda kamerayı kapatınca düzeldi. bir kaç kere de kalvye de dondu. onun haricinde memnunum; şarjı kullanmazsam 2 gün kullanırsam 1 gün götürüyor pek sıkıntım olmadı şimdilik.
    |
    |

|
    |
    TURKCELL 3G de son günlerde aşırı bir yavaşlama var.. genel bir sorun mudur bakım falan mı var nedir bilmiyorum ama önceden 3 bar gösterirken şimdi aynı yerde 1 bar gösteriyor..
    iphone 6s kullanıyorum benzeri sorunu yasayan var mı acaba turkcell kullanıcısı olarak?
    |
    |

16MP kamera olsa büyüttüğünüzde süper sonuçlar almazdınız malesef. Büyütüğünüzde bu ne lan şukadar para verdik çektiği fotoğrafa bak derdiniz. Bit kadar sensörden 12mp çıkarmaları bile saçmalık. Tamamen pazarlama stratejisi anlayacağınız. :)

Pil bana 1.5 gün gidiyor full parlaklıkta. Tabi deli gibi oynamıyorum sadece telefon görüşmesi, whatsapp, günde toplamda 1-1,5 saat kadar sosyal ağlar gibi bir kullanımım oluyor(du)(telefonum garantide malesef şuan :(:))
    |
    |
    18XET01 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1051 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar 6 Plus a hızlı geçiş yapmıştım Note 5 den şimdi 6s Plus la tanıştık gerçek ten piyasanın lideri olduğu belli
    Bir sorum olacak 6 Plus veya 6s Plus kullanıcıları veya başka bilenler de olabilir belki
    Soru : seçtiğimiz resim e gizle yaptığımız da
    Resimler arasında duruyor ve ayrı yetten gizli diye klasör yapıyor ama onunda içine girince oradaki de gözüküyor
    Yani gizle seçeneğini ya ben anlamadım
    Yada farklı bir şekilde kullanılıyor

|
    |

Asus ROG Strix GeForce GTX 1650 Super 4GB 128Bit GDDR6 Advanced Edition -
    Msi Mpg X570 Gaming Pro Carbon Wifi AM4 DDR4 4400 -
    Amd Ryzen 5 3600x -
    Gskill 16x2 32GB CL16 -
    Samsung 970 Evo Plus NVMe 1TB 3500MB/s-3300MB/s M.2 SSD -
    Intel 660P 1TB 1800MB-1800MB/s NVMe M.2 QLC SSD -
    WD My Passport 2TB 2.5" USB 3.0 Siyah -
    Cooler Master Liquid ML240L RGB -
    CoolerMaster MasterBox MB520 RGB 3x120mm -
    Thermaltake Smart RGB Serisi BX1 750W 80+ Bronze

Corsair K70 RGB MK.2 Mekanik -
    SteelSeries Arctis 5 Siyah (2019 Edition) -
    SteelSeries Rival 710 -
    Elgato Stream Deck -
    Logitech C922 Pro Stream Webcam -
    Boya Yaka Mikrofonu By-M1 -
    Logitech Z200 2.0 Speaker White

Iphone 5s 16Gb White

Ford Fiesta Black Titanium x 1.0 Ecoboost 2013

Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
kolayoto.com
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,938
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.