Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (690. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40.505
Cevap
310
Favori
1.290.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 688689690691692
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Öncesinde hiç iphone kullanmadığım için soruyorum. İphone 6S 64 gb alacağım, genel hatlarıyla telefon elime geçtiğinde neler yapmamı önerirsiniz? Nelere dikkat etmeliyim? Teşekkürler
  • Bizde 120 TL.ye satılan ekran koruyucu Amazon'da yine spigen tarafından 30 TL. ye satılıyor.
    Amazon alışverişim olmadı, yardımcı olabilecek olan var mı? Yada satın almak isteyen varsa birlikte alabiliriz.

http://www.amazon.com/gp/product/B010MVQEHY?psc=1&redirect=true&ref_=ox_sc_act_title_2&smid=A2SFKRF5TPZMT5
  • neoorog kullanıcısına yanıt
    wifi ile 720p en düşük parlaklıkta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blgn61 -- 18 Şubat 2016; 9:39:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • jugador07 J kullanıcısına yanıt
    Benim açık ama basınca silmek için çarpılar çıkıyor sadece

• Alifer A kullanıcısına yanıt
    o basış şekli ile alakalı hocam. uygulamanın üzerini parmağın tamamen kaplasın ve sert bas biraz. korkma basarken yani :) yumuşak basış olduğu zaman çarpı işaretleri yani program kaldırma şeysi çıkıyor.
  • 6S telefonumu batarya saçmalamalarından(%50 civarı bile olsa soğuk havada kapanıyordu) ve ses açma tuşunun çok az içine çökmüş olmasından dolayı servise göndermiştim değişim onayı verildi. Gelen cihazda umarım bir sıkıntı olmaz. Benim gibi değişimi onaylanan oldu mu hiç? swap cihaz geliyor sanırım değil mi?
  • swap cihazlar bildiğim kadarıyla sıfır cihazlar değil. Doğru mu biliyorum. Arkadaşın telefonu apple dan değişim geldi. yeni verilen telefonda flash kasadan sızıyordu.
  • Yurt dışından aldığım cihaz icin 2 dakika içinde pasaport kaydımı yaptırdım. İşlemler çok kolay oturduğum yerden hallettim.ancak yılbaşından önce 131 tl olan harç parası 138.80 tl olmuş.ilgilenenlere..

• Yanlis biliyorsunuz verilen cihazlar sifir hocam. Ben kutusundan 3 tane acitigim sifir cihazda da sorun vardi, bu sifir degil kanisina varmak icin arizali olmasi bir sebep degildir.

• Bu arada yeni iphone larda tsmc işlemci sayısı azalabilir diyorlar haberlerde tayvandaki depremde tsmc tesisleri hasar almış.Samsung işlemci spekilasyonları ortadayken ilginç bir durum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: davutoglu46

swap cihazlar bildiğim kadarıyla sıfır cihazlar değil. Doğru mu biliyorum. Arkadaşın telefonu apple dan değişim geldi. yeni verilen telefonda flash kasadan sızıyordu.

Sıfır mı değil mi yıllardır tartışılan bir konu bu. Birisi tutar, ülkeye kutulu girerse ek vergi olduğu için sıfır kutusuz gelen cihazlar der, diğeri tamir görmüş cihaz der :)
    Ben garantiden 4 kez iphone4 sıfırlamış birisi olarak gelen hiç bir cihaz sorunlu gelmemişti hatta son gelen ip4'ü şuanda telefonum garantide olduğu için kullanıyorum hala taş gibi :) Tek korkum gelen cihazın sarı ekran ve cızırtılı kulaklıkla gelme ihtimali.
  • jugador07 J kullanıcısına yanıt
    Yaptım sert bastım kapladı titreyip normale dönüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Alifer

Tamam tamam şimdi oldu yaptım teşekkürler 😄

• quote:

quote:

Tamam tamam şimdi oldu yaptım teşekkürler 😄

3D touch ayarini hafife getirirsen daha cabuk alisirsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fofer kullanıcısına yanıt
    Satıcın raitingi düşük orjinal olmama riski yüksek.Yurtdışı orjinal fiyatıda 30 dolar civarı.Ama ebayda orjinal olmayanlardan ben almıştım gayet iyi zaten 6 ay kullan kirlenip yıpranınca değiş hepsi orjinali dahi.Ama bu koruyucular kılıflarla olmuyor kılıf kaldırıyor hemen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnrskr

Satıcın raitingi düşük orjinal olmama riski yüksek.Yurtdışı orjinal fiyatıda 30 dolar civarı.Ama ebayda orjinal olmayanlardan ben almıştım gayet iyi zaten 6 ay kullan kirlenip yıpranınca değiş hepsi orjinali dahi.Ama bu koruyucular kılıflarla olmuyor kılıf kaldırıyor hemen.

Ratingi mi düşük? Spigenin resmi sitesi diye biliyorum.

http://www.amazon.com/sp?_encoding=UTF8&asin=&isAmazonFulfilled=1&isCBA=&marketplaceID=ATVPDKIKX0DER&orderID=102-1773536-9349861&seller=A2SFKRF5TPZMT5&tab=&vasStoreID=

• 6s 16 gb yetmiyor satıp 64 gb 2. el alsam kaç lira çıkar cebimden ?

Birde 64 gb 6s var mı bildiğiniz Tr cihaz link atan olursa sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kotyora

Arkadaşlar geçen gün tesadüfen farkettim. Kameranın alt kısmına vurunca boş bir ses geliyor daha doğrusu sanki kapak tam oturmamış gibi. Hatta telefonu sallayıncada farkediliyor . Acaba bu sorun tek bende mi var genel birşey mi?

Telefonu alalı 1 ay olmadı. Birkez olsun düşürmedim

bende de aynı sorun kamera nın oradan geliyor. sanki flash tam yerine oturmamış gibi ama baktım oturmuş, çözemedim nerden geldiğini, hafif tıklatınca duyuluyor ses değil mi
  • gumusgumuss G kullanıcısına yanıt
    Bundaki amaç nedir o kadar telefonu kırdı parçaladı eline ne geçti şimdi? O telefonlar çok daha kıymetli o insanın hayatından. Çekici onun kafatasına vurup ölmesini keyifle izlerdim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 688689690691692
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.