Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (470. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
40.504
Cevap
310
Favori
1.290.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 468469470471472
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: charsaf21

6S Plus 64GB 750$ hangi eyaletten aldınız ?

Chicago dan alindi.

https://chicago.craigslist.org/search/mob?is_paid=all&search_distance_type=mi&query=iphone+6s+plus+64GB
  • emin616 kullanıcısına yanıt
    Bu siteden direkt buraya getirmek olmaz sanırım, amerikada yaşayan bir tanıdık ile alınabilir diye düşünüyorum.
  • quote:

Bu siteden direkt buraya getirmek olmaz sanırım, amerikada yaşayan bir tanıdık ile alınabilir diye düşünüyorum.

Zaten alin ya da aldirtin dedim :D abim orada yasiyor ben ona aldirttim ve aradasi turkiyeye gelirken beraberinde getirdi. Bu arada kargoyla GSM sokmak yasak. Tespil edildiginde geri gider. Bu site amerikanin sahibindeni gibi bir site.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bonuss

quote:

Orijinalden alıntı: cnr.kh

quote:

Orijinalden alıntı: Bonuss

Arkadaşlar merhaba,

bugün artık telefon olayına son vermek istiyorum.

iphone 6s plus 64 gb - 3700 tl
    iphone 6s 16 gb - 2700 tl

samsung s3 kullanıyorum 16 gb.. kafam iki model arasında kaldı. 6s şarjı hakkında günden güne kötü şseyler okumaya başladım.
    6s plus içinde kullanım zorlukları beni düşündürüyor.

samsung s7 edge mart ayında satılmaya başlanacak..

siz olsaydınız ne yapardınız ?

şarj olayında günden güne kötüye giden bir durum yok aslında. Yani bir ay önce 7 saat kullanım alıyordum şimdi 5 saat alıyorum diye bir açıklama görmedim ve söylendiği gibi kullanıma göre değişir bu. Yani sanılanın aksine iphone 6s te ne yaparsan yap 7 saat kullanım alırsın diye bir olay yok. Ama şunu net ifade etmek isterim ki, yoğun kullanımımla 6 saat ile günü tamamen çıkarıyorum. İphone 6 ve 5s ten neredeyse yüzde 30 daha iyi diyebilirim.

sizde 6s mi var? kaç gb lık eğer 6s ise ?

6S 64 GB lık var.

• Arkadaşlar bugün 6s alacağım özellikle şuradan al gibi bir tavsiyeniz var mı?
  • K U N kullanıcısına yanıt
    Online store dan al kafan rahat olur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • cnr.kh kullanıcısına yanıt
    Hafıza konusundaki yorumunuzu alabilirmiyim ? 16gb lık olan modele nazaran ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ARNT

Arkadaşlar telefonu kılıfsız sadece ön ve arkasına jelatin yapıştırarak kullanmak istiyorumda böyle kullanırsam normal bir kullanımda kotta falan yan taraflarda çizilme olur mu? Kılıfsız kullanan arkadaşlardan yorum alabilir miyim ona göre karar vericem.

2 aydır kılıfsız kullanıyorum, bu yüzden silver aldım. en ufak çizik yok, belki kılcal çizikler vardır ama görünmüyor.
  • Bonuss B kullanıcısına yanıt
    Hafiza konusu 64 fazla bile hocam su anda 45 gblik bos alanim var ama 16 olsada sanki yetermis diyebilirsin ama bende soyle bisey var kizimin 4k videolarini cekip pc ye atiyorum direk.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    sadece programı açtım 1 saat kullanmadım ekran açık kaldı programda ama skorlardan anlamadığım için sorma mecburiyetinde kaldım.
    Bataryadan şüpheleniyorum çok az kullanım süresi alıyorum muzdaribim bu konuda. varmı test edebileceğim bi yöntem ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnr.kh

Hafiza konusu 64 fazla bile hocam su anda 45 gblik bos alanim var ama 16 olsada sanki yetermis diyebilirsin ama bende soyle bisey var kizimin 4k videolarini cekip pc ye atiyorum direk.

bende s3 16gb kullanıyorum hiç hafıza problemi yaşamadım.. ama kime sorsam 16 alma dediği için aklımda takıldı. hani ios gerek programları gerek başka sebeplerden ekstra yüksek kapasiteli mi oluyor herşeyi diye merak ettim.
  • 160. sayfaya gelmiş konu hala işlemci muhabbeti dönüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lost2015

Şu 11 saat 13 saat kullanim alanlar nasil kullaniyor telefonlarini merak ediyorum.

valla ya hayret ediyorum. hangi telefonu aldıysam diğerlerinden düşük kullanım süresi aldım. 5s aldım düşüktü hemen bitiyordu. gittim sony z3 aldım şarja uyuz oldum diye onda yüksekti ama diğer z3 kullananlardan yine 1 2 saat düşüktü. şimdi 6s aldım. wifi ağırlıklı 5 saat en fazla 3g ağırlıklı 4 saat kullanım alıyorum en fazla. boy abdestini filanda eksik etmiyoruz ama ne oluyor anlamıyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: trapspeed

160. sayfaya gelmiş konu hala işlemci muhabbeti dönüyor

sonucu neye bağladınız siz işlemci konusnda
  • quote:

Orijinalden alıntı: KadirTopal

quote:

Orijinalden alıntı: Lost2015

Şu 11 saat 13 saat kullanim alanlar nasil kullaniyor telefonlarini merak ediyorum.

valla ya hayret ediyorum. hangi telefonu aldıysam diğerlerinden düşük kullanım süresi aldım. 5s aldım düşüktü hemen bitiyordu. gittim sony z3 aldım şarja uyuz oldum diye onda yüksekti ama diğer z3 kullananlardan yine 1 2 saat düşüktü. şimdi 6s aldım. wifi ağırlıklı 5 saat en fazla 3g ağırlıklı 4 saat kullanım alıyorum en fazla. boy abdestini filanda eksik etmiyoruz ama ne oluyor anlamıyorum :)

bence 6s in şarjı zaten ortalama kullanımda en kötü şarj süresi olan 6 serisi.. birde uygulamalarda önemli..

• KadirTopal kullanıcısına yanıt
    Ustad bunu testi sizsiniz. Alin aksama kadar standar kullanin, gun sonunda bakin ne yapmissiniz. Paylasin burda fikir yurutelim.

• Bonuss B kullanıcısına yanıt
    6s simdiye kadar en iyi sarj suresini gordugum telefon.

Aynı kullanımda note 4 de 5 saati zor gorurken 6s de 7 saat ekran süresi veriyor. Fazla soze gerek yok hocam:) begenmeyenler illaki cikar

• quote:

Orijinalden alıntı: emin616

quote:

Zaten alin ya da aldirtin dedim :D abim orada yasiyor ben ona aldirttim ve aradasi turkiyeye gelirken beraberinde getirdi. Bu arada kargoyla GSM sokmak yasak. Tespil edildiginde geri gider. Bu site amerikanin sahibindeni gibi bir site.

Cihaz model nosu nedir A1633 mu yoksa A1688 mi ?

• Arkadaşlar merhaba 6s plus aldım cihaz kvk garantili ne oluyor bu nasıldır bu garanti ?
  • 
Sayfa: önceki 468469470471472
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.