Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (471. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
40.504
Cevap
310
Favori
1.290.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 469470471472473
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yetkili servis garantisi oluyor, ayrıca cihazınız apple tr garantili. Zorlu ya da akasyadan destek alabiliyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: charsaf21

Yetkili servis garantisi oluyor, ayrıca cihazınız apple tr garantili. Zorlu ya da akasyadan destek alabiliyorsun.

Teşekkürler hocam bende apple tr garantili değil diye üzülmüştüm :)
  • Arkadaşlar cihazımda 200 e yakın müzik 15 kadar uygulama 200 e yakın da fotoğraf var. Geçen gün 8 gb kadar boş alanım vardı şimdi baktım 5,7 ye düşmüş nereye gitti benim bu depolama alanım . Yardımcı olabilecek arkadaş var mı? Artıkları uygulama sonrası kalan verileri silebileceğim güzel bir program da olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnr.kh

Ustad bunu testi sizsiniz. Alin aksama kadar standar kullanin, gun sonunda bakin ne yapmissiniz. Paylasin burda fikir yurutelim.

Normal forumları geZiyorum bi günde toplam 45 dk 1 saat arası
    Facebook'ta dolaşıyorum toplam 1 saat kadar günde
    Biraz YouTube. Genelde değil ara sıra
    Biraz da whatsapp bide telefon görüşmesi 4 saat kullanım WiFi 3G karışık. Hop %10
    Bu kadar
    Oyun oynarsam daha da kısalıyor süre
    Ayrıca konum kapalı arkada uygulama yenileme kapalı mail 15 dk da alınıyor vs vs komple kapattım nerdeyse herşeyi . Durum bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KadirTopal kullanıcısına yanıt
    Canınızı sıkmayın hocam. Bu 11-13 saat alan arkadaşlar bütün fizik kurallarını yıkarak alıyorlar bu süreleri! Ben de en fazla 5-6 saat alıyorum.
    Bilimsel yapılan pil sürelerinde bile en fazla 8 saat 15 dakika dayanmış pili. Tabi bu testi hangi şartlarda yaptıklarını bilmiyorum.
    Sizin daha az almanız şebekeye olan uzaklığınız veya şebekenin yoğunluğundan kaynaklanıyor olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: DODANLI

Canınızı sıkmayın hocam. Bu 11-13 saat alan arkadaşlar bütün fizik kurallarını yıkarak alıyorlar bu süreleri! Ben de en fazla 5-6 saat alıyorum.
    Bilimsel yapılan pil sürelerinde bile en fazla 8 saat 15 dakika dayanmış pili. Tabi bu testi hangi şartlarda yaptıklarını bilmiyorum.
    Sizin daha az almanız şebekeye olan uzaklığınız veya şebekenin yoğunluğundan kaynaklanıyor olabilir.

İçimi rahatlattınız valla hocam :) bi şey daha danışmak istiyorum
    Bazen telefon görüşmesinde ahize patlakmışcasına bi ses geliyor acaba sıkıntı donanım Mıdır yazılım kaynaklı mı

• quote:

Orijinalden alıntı: LaD_PLay_Boy

6S İçin güzel arkaplan önerisi olan varmı ? :)

Bu da benden olsun.

Not: resimde görünen kar hareketli efekt.
    Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]
  • scientist8 kullanıcısına yanıt
    Ben öyle bir sıkıntı yaşamadım. O yüzden donanımsal ya da yazılımsal bir sıkıntıdır demem zor. İsterseniz dfu modunda yazılımı yeniden kurun. Geçmezse garantiye gönderirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: scientist8

quote:

Orijinalden alıntı: LaD_PLay_Boy

6S İçin güzel arkaplan önerisi olan varmı ? :)

Bu da benden olsun.

Not: resimde görünen kar hareketli efekt.
    Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]

yahu zaten 9.2 de jb beklemekten ciğerim soldu senin yaptığına bak. ayıp değil mi Allah aşkına müslüman kardeşim :) :)

• Son olarak,

6s 16gb 2700 tl
    s6 edge 32 gb 2700 tl

alternatif : 6s plus 64 gb 3700 tl
    alternatif 2 : yurtdışından sıfır 6s plus 54 gb getirtmek.. 850 dolar + 138 tl kayıt.

bu geceye kadar seçim yapmak istiyorum.. Son yorumlarınız ?
  • Bonuss B kullanıcısına yanıt
    İphone sevdigim icin iphone yurt ici 2700 tl ye alir yoluma bakarim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ycp322

Kıstasınız veya testleriniz nelerdir bilmiyorum ama Android OS'da en stabil arayüz sistemi HTC'dedir. Bunu dünyada bilindik testerlar ve mühendisler olarak kanıtlanmış bir durumdur. Performans'dan söz etmeyip kıyaslama yapmak komik olmuş.

Ayrıca bunun yeri burası değil.

Paylaşmış olduğum yazının ana içerik konusunu anlamamışsın sen dostum. Multitask dan bahsediyorum ve test ettiğim cihazlarıda açık açık yazdım zaten.. Bende elekt. Mühendisiyim ve uzmanlığımı bilişim üzerine bitirdim. Bu sizi rahatlatıcak bir ayrıntımı orasını bilemiyorum saygılar...

• quote:

Orijinalden alıntı: osmantkulu

Hocam bende çok pahalı olması sebebiyle ip6splus yerine z5premium alayım diyorum.ve biri ile de anlaştım 2250 ye şimdi Plus 64 lük 3899 ikinci el 3400 arada min. 1150 tl fark var sizce ne yapmalıyım. Şu videoyu izledim gerek klavye sadeliği 4K kamera parmak izi android özgürlüğü tasarımı falan iyi geldi link şu:https://youtu.be/rYDPfbagjb0
    Tabi iPhone 6splus da çok çok iyi yanlış anlamayın ama çok pahalı olmaya başladı arkadaşlar kabul edin

Hocam güncelleme olarak androidde sony daha başarılıdır. Z1 bile 6.0 geliyor kaç sene geçmesine rağmen. Aynı müdaili olan cihazlar m7 g2 note3 gibi aynı dönrm çıkan telefonlar unutuldu diyebilirim. Aslında bu soruyu kendinize sormanız gerekmekte. Telefonda olmazsa olmazınız nedir bunu belirleyip hangi cihazın ne derece karşıladığını yorumlamak lazım.

• celebic kullanıcısına yanıt
    Bazı arkadaşlar malesef takım tutar gibi marka deliliği yapıyor. Bunun bir çok sebepleri tartışılır elbette psikolojik bir durum çünkü. Her iki işletim sisteminin ve donanımlsrının eksi ve artı yönleri mevcut. Sizin beklentileriniz nedir bunun doğrultusunda bilinçli bir kullanıcı olarak tercih yapılmalı ;)

Ben yurtdışı cihaz olanı seçiyorum :)

Yurt dışı cihazlara eyalet vergisini eklemeyi unutma ;)

• arkadaşkar su anda renk farketmeksizin en uygun turkiye apple garantili 16 gb 6s plus nerden alabiliriz. yardımcı olabilecek olan var mı acaba?
  • mstfklnc kullanıcısına yanıt
    Patlak gibi degilmi arada geliyor ses benim 6s plusdada var

• quote:

Orijinalden alıntı: Bonuss

Son olarak,

6s 16gb 2700 tl
    s6 edge 32 gb 2700 tl

alternatif : 6s plus 64 gb 3700 tl
    alternatif 2 : yurtdışından sıfır 6s plus 54 gb getirtmek.. 850 dolar + 138 tl kayıt.

bu geceye kadar seçim yapmak istiyorum.. Son yorumlarınız ?

Hangisini seçerseniz seçin ama daha fazla rom için 1.000.-TL ödemeyin. Yazıktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: TechTR

6s plus 64 gb gold sahibiyim. Tamam güzel telefon. Özellikle pil konusunda çok memnunum. Telefonda da sadece sahibinden, whatsapp, instagram, donanımhaber, safari gibi uygulamalar ve bazen de piano tiles 2, 8 ball pool gibi oyunlar oynuyorum.

Bazen menü geçişlerinde, ekranın kilitlenmesinde, dokunmatik algılamasında telefon kararsızlık yaşıyor. Bu benim için çok önemli değil. Saniyelik, milisaniyelik durumlar. Hayat karartıcı da değil.

Pil performansını hariç tutarsak yaptıklarım için 3743 TL çok fazla gibime geliyor. Hatta öyle. Maalesef kapitalizmin avcunun içerisindeyiz. Bir telefon için bu fiyatlar verilebiliyor ve bile bile kabul ediyoruz.

Telefonum Apple Store'dan alınma. Kasım'ın 3. haftasında elime geçti. 2-3 gün önce forumdan tesadüfen öğrendim ki iade değişim süreci 20 Ocak saat 18:00'a kadar sanırım uzamış. Hazır telefonu elimden, satmak dışında zararsız bir şekilde iade ederek çıkarabilme şansım da varken bu şansı değerlendirmeyi düşünüyorum. Telefonun kasasında kılıfsız kullanmadığım halde fark ettiğim, çok çok dikkatli bakılmayınca görülemeyecek bir nokta da fark etmişken. İnsan 4000 TL'ye yakın (şaka gibi ama değil) para verdiği telefon ilk günkü görünümünde olsun istiyor maalesef.

Ama iPhone dışında sanırım telefon kullanamam. Alıştım. Bir de android telefonların kısa sürede çok değer kaybetmesi durumu o telefonlardan beni soğutuyor. Satarken çok zararda oluyorsunuz. Telefonu 2-3 sene, ölene dek kullanırım diyenler için bu durum can sıkıcı olmayabilir.

Apple Store'dan şimdi 6s 16 gb alsam peşin 2900, 64 gb alsam 3350 civarı ücret ödemem gerekiyor. Arada en fazla 1000 TL gibi fark bile yok. Normal 6'lara da hem 1 senelik model olmaları, hem de kasa sağlamlığı s serisine göre düşük olması sebebiyle sıcak bakmıyorum.

Pasaport kayıtlı alsam pasaport bulamadım. Tanımadığım birine parası karşılığında kayıt ettirsem "ilerde sıkıntı olur mu?" diye düşünüyorum. Aslında illa iphone kullanmak istiyorsam seçeneklerim belli. Sadece sesli düşünüyorum; belki hem benim için, hem de benimle aynı düşüncelerde olup sürüncemede kalmış olan arkadaşlar için görüş bildirenler olur.

Hocam bu 20 Ocak saat 18.00'a kadar iade değişim süreci nedir acaba ?

• 
Sayfa: önceki 469470471472473
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.