Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (1239. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
40.504
Cevap
310
Favori
1.290.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12371238123912401241
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İos 10 düzelene kadar geçmem ios 9.3.5 cok iyi 10 asırı sarj yiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Sorununuz iphone 7'lerdeki hissins "tıslama" problemi ile alakalı olabilir, size en iyi cevabi iphone 7 konusunda verebilirler,
    zira 6/6s serilerinde buna benzer problemler hiç duymadım.
  • ömer affan Ö kullanıcısına yanıt
    fiyat yüksek hocam 2100 e 64lük aldım geçen hafta fikir vermesi açısından yazıyorum yanlış anlamayın

Saygılar
  • dedenet D kullanıcısına yanıt
    garanti ikisine de bakmaz hocam ikisi için de para talep edecektir.

saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mmertkk

İos 10 düzelene kadar geçmem ios 9.3.5 cok iyi 10 asırı sarj yiyor

+1 beklemekte fayda var ..kasma vs yok gibi ama pil olayı soru işareti
  • Saki3d kullanıcısına yanıt
    Selam hocam,
    evet daha önce onu görüp indirmiştim, %100 çözüm diyor bakalım uygulayıp göreceğim.
  • This is it T kullanıcısına yanıt
    128 alcaktım ya o çok kötü oldu, ios 10'un ne tipini sevdim ne performansını, biraz test falan izledim de ios 10 her alanda 9 dan daha yavaş kalıyor. Kilit açma şekli falan da komple değişmiş, baya kötü oldu o. Neyse arkadaşım çok teşekkür ederim cevabın için
  • RhinoShield SolidSuit Deri görünlü kılıfım ve Devilcase Touch ID düğmesi setup hoşuma gitti paylaşmak istedim.

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]
    Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saki3d -- 17 Ekim 2016; 13:23:35 >

• Merhaba, imzalar kapanana kadar telefonu 9.3.5 sürümüne düşürebilirsiniz.
    https://ipsw.me linkten imza durumlarını kontrol edebilirsiniz.
  • yorumlara bakılırsa ios 10 a gecmek için acele etmemek lazım..
  • Cevapsiz Aramalarin androiddeki gibi bildirim olarak gorunmesi guzel. Buradan kisa yolla aramada yapabiliyoruz, bu da guzel. Ama aramayi sonlandirmak guc tusu ile olmuyor eskiden oluyordu, ios 10 destekleniyor mudur nedir guc tusu ile cagriyi sonlandiramiyorum.

Karşıdaki kapatmadigi takdirede, parmak izi ile teli acip, yukaridan gorusme icin yesil yanan yere basip, gorusme ekranina gecip cagriyi sonlandirmak gerekiyor.

Daha kolay yontemi var mi?

• merhabalar ingiltere'den iphone 6s 32 gb almak mantıklı mı? 1900'tl+ kayıt ücreti olacak, 7 ise 2280+kayıt a geliyor
  • Iphone 7 ye geçmek isteyen varsa hiç tavsiye etmiyorum arkadaşlar, ben uzun süredir 6s plus kullanıyorum, geçiş yapacaktım, bugün 2-3 saat 7 plus kullandım, ufak farklar dışında neredeyse hiçbir fark göremedim, normal bir kullanıcı için geçmeye değmez, bir sonraki seriyi bekleyin derim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • EmQceR kullanıcısına yanıt
    quote:

#iOS Cihazlarda #Pil #Kalibrasyonu
    #iOS10’la birlikte şarj döngü sayısı, pil sıcaklığı gibi bazı pil bilgilerine erişimler engellendi fakat bu engelleme işletim sisteminin erişimini de engellediğinden 😀 bu işlem iOS 10’da henüz çalışmıyor 😀 Umuyorum düzeltirler.

#iOS9 ve altı sürümlerde sorunsuz çalışıyor.

1- Cihazımızın pil seviyesi kaç olursa olsun şarj aletiyle şarja takıyoruz.
    2- Cihaz şarjdayken Home + Güç (Power) tuşuna aynı anda basıp Apple logosu gözükene kadar basılı tutuyoruz. Cihaza reset atışmış olduk. ( Tanılarda Reset Counter ıvır zıvır diye bir tanı oluşur.)
    3- Pil seviyemiz %100 olduktan sonra 30 dakika civarı daha şarj ediyoruz.
    4- Cihazı şarjdan çıkarıyoruz.
    5- Cihazı yeniden başlatmadan ve tekrar şarja takmadan pil %0 olup telefon kendi kapanana kadar normal bir şekilde kullanıyoruz. Bu süreçte pil sömüren oyunlardan uzak dursak iyi olur. Cihazı, daha doğrusu pili ısıtmamaya özen gösterin.
    6- Pili tekrar tükenip kapanmış cihazı şarja takıp yine tam dolduruyoruz.
    Artık normal bir şekilde istediğiniz gibi cihazı kullanabilir, şarja takıp çıkarabilir, kapatıp açabilirsiniz. Cihazın pil kalibrasyonu yapıldı.
    Ne zaman yapmak gerekli?
    *Asılsız kullanım önerilerine uyup uzun süre cihazın şarjını tam bitirmemiş ve/veya tam doldurmamışsak.
    *Cihaz %10-20 gibi değerlerde pili bitip kapanıyorsa. (%100 çözüm)
    *Cihazın Pil ölçümü tutarsızsa (%100 çözüm)
    *Cihazın pili kötü gitmeye başladıysa (duruma göre başarılı çözüm)
    *Cihazı kapatıp açtıktan sonra Kullanım ve Bekleme süreleri tire — tire — oluyorsa (iOS 9 ve altı sürümlerde %100 çözüm),
    *Cihazın pilini değiştirmişsek (%100 çözüm)
    Alıntı değildir

aradığınız bu mu hocam

Saygılar

• Arkadaşlar iyi mi yaptım kötümü yaptım bilemedim.

Eşimin kullandığı note eage marka telefonu sattım.
    Daha sonra beraber kadıköye gittik. İphone 6s plus 64 gb aldık. Sıfırları için siyah renk 3.100 TL fiyat verdiler jelantli açılmamış kutulu TR garantili.
    Daha sonra bi iki telefoncu gezdik ve rose gold renkli 5 aylık aple storedan alınma telefonu 2.550 TL ye aldık. 19 ay daha garantisi var. Telefonda nokta leke ve çizik yok.

10 TL ye çok şık taşlı bir kılıf ve kırılmaz cam filmi taktırdık aynı telefoncuya. Normalde o kılıfı 30 TL ye satıyordu :)

2.560 TLye mal oldu.
    Sizce mantıklı bir alışveriş olmuş mu ?

Bu arada kendim de iphone 6 plus 64 kullanıyorum. 1 kere arızaya gitti cihaz ve yenisini verdiler. İOS 10,2 yüklü. Hücresel veriyi açıp kapamada çok sıkıntı çekiyorum.5-6 kez basmam gerekiyor açmıyor bi türlü yada kapamıyor.
    Bide mesela metin kopyalama yapıp sms kısmına yapıştırma yaptığım zaman sms den çıkıp telefon ana ekrana dönüyor.
    Acaba hatamı yaptık güncelleme yapmakla.Eski tekrar 9a dönmemi tavsiye edermsinizi ?

• reallist55 kullanıcısına yanıt
    6s plus kullanıyorum malesef ios 10 telefonun sarjını kemiriyor siz geri dönün imzalar kapanmadan bu kendinize yapıcağınız en büyük iyilik geri döndüm rahatım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mmertkk -- 17 Ekim 2016; 15:46:07 >
  • Mmertkk kullanıcısına yanıt
    Hocam nasıl geri dönecem ??
    ipsw.me sitesinden cihaza uygun ios 9 yazılımı indirin. sonra telefonu itunes ile geri yükle yapacaksınız. lakin geri yükleye basmadan önce klavyeden shift e basıp basarsanız, bilgisayardaki yazılımın konumunu soracaktır indirdiğiniz dosyayı seçip devam edin

saygılar
  • burcink kullanıcısına yanıt
    anladım.Peki hocam yedek almama gerek var mı ?
    Resimler belgeler gider mi ?

Yedek almadan mı 9a dönüş yapacaz
    Temiz kurulum yapın cihazınız için daha faydalı yedek alırsanız o ios 10 yedeği olur bu saatten sonra hocam

• 
Sayfa: önceki 12371238123912401241
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.