Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (1238. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
40.505
Cevap
310
Favori
1.290.660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12361237123812391240
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Silikon kilif aldim cihaza ve icinde cok ciddi sekilde toz birikiyor. Nerden, nasil giriyor bilmiyorum ama hergun temizliyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bugün tekrar apple'ın deri ve silikon kılfları için vodafone'a gittim. Vodafone'da satılan silikonu bilmiyorum ama deri kılıf kesinlikle sahtedir. Bilmeyen arkadaşlara haber vermek istedim. SAhte olduğu halde vodafone'daki adam ısrarla orjinal demeye devam etti komik bir şekilde. Silikonunda orjinal olacağını sanmıyorum o yüzden en temizi apple store dan almak sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rtnkara

quote:

Orijinalden alıntı: ozkan994

Merhaba appledan havale ile urun alan oldu mu ? Havale kac gunde onaylaniyor . Yada havaleyi hizli onaylatmak icin bir taktik var mi

Pazartesi gunu aldim. Sali gunu sabah havale yaptim. Persembe sabah onaylandi. Bugun elime ulasti. Hizli onay icin. Havaleyi yap 1 gun sonra ara. Para ulasti mi diye. Hizlanmasi icin onlar dekintu istediklerine dair mail atiyirlar sana. Dekontu gonderiyorsun. Hemen ona baktiklarinda da onayliyorlar.

Telefon numarasi nedir? Bulamadim yahu bir turlu.

Ekleme: buldum. Ben teknik destek icin ugrasiyordum, megerse ana sayfada bilgiler varmis
    http://www.apple.com/tr/contact/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0173FC748 -- 16 Ekim 2016; 15:13:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: nightsoldier

quote:

Orijinalden alıntı: rtnkara

quote:

Orijinalden alıntı: ozkan994

Merhaba appledan havale ile urun alan oldu mu ? Havale kac gunde onaylaniyor . Yada havaleyi hizli onaylatmak icin bir taktik var mi

Pazartesi gunu aldim. Sali gunu sabah havale yaptim. Persembe sabah onaylandi. Bugun elime ulasti. Hizli onay icin. Havaleyi yap 1 gun sonra ara. Para ulasti mi diye. Hizlanmasi icin onlar dekintu istediklerine dair mail atiyirlar sana. Dekontu gonderiyorsun. Hemen ona baktiklarinda da onayliyorlar.

Telefon numarasi nedir? Bulamadim yahu bir turlu.

Ekleme: buldum. Ben teknik destek icin ugrasiyordum, megerse ana sayfada bilgiler varmis
    http://www.apple.com/tr/contact/

0216 282 15 11

• İphone 6s 64 gb space grey yurt dışı kaynaklı telefon alacağım. Bir yıl apple türkiye garantili. Bana kaç paraya oatlar minimum. Nerelerden alabilirim. Türkiye içi. Ya da yurt dışından (almanya) alsam ne kadardır? Yardımcı olursanız sevinirim.
    Teşekkürler.

• Yakın zamanda alıcagim kısmetse
    Yukarda yazılmış vodafone da bile kılıflar sahteymis
    Kilif olarak kaliteli orijinal tarz bir kılıf nerden satin alip temin edebilirim guvenilir bir magaza istanbul içi
    Cam koruyucu olarakta telefoncularda 10 15 liraya yaptırırsin diye tavsiye vermişti biri onu dinleyecegim
    Media marktta 2589 lira olarak geçiyor fiyatı sanırım ordan alırım diye düşunuyorom

• 20 günlük bekleyişin ardindan bugün cihazim geldi tüm bekleyen arkadaşlara allah sabır versin :) gerçekten cok iyi iş çıkarmış apple , stereo hoparlörler efsane olmuş, kamera gece cekimlerinde gayet başarılı, 6sten geçtim gerçekten değdi

• Arkadaslar bu telefonu 2 ay sonra alcam ama sormak istedigim bir sey var. Simdi ben ios 10'u biraz inceledim ama hic sevmedim. Ios 9'da kullanmak istiyorum telefonu. Acaba aldigimda kutudan 9 olarak mi cikar 10 olarak mi? Eger 10 olarak cikarsa eski haline dondurebilir miyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: EmQceR

benim şöyle bir sorunum çıktı 10.0.2 ile. eskiden %1 veya %5-6-7-10 kalsa bile fotoğraf çekme ya da konuşma yapabiliyordum. şimdi %9dayken fotoğraf çekime vs hiç bir şey yapamadan telefon pat diye kapanıyor açıyorum parolayı girer girmez yine kapanıyor.

sizce nasıl bir yol izlemeliyim ?

Hala bir çözüm bulamadım var mı fikri olan.

• Merhaba,
    Dün iphone 6 'dan iphone 6s plusa geçtim, bildirim gelince parmak ile uyandırdığımda telefonu direk ana menüye geçiyor bu duruma alışamadım ama büyük ekran hoşuma gitti
    power tuşu yada parmak izi tanımlı olmayan parmakla açmak lazım sanırım.
  • EmQceR kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    infoman'nın pil kalibrasyon yazısını bulup ordaki adımları uygulayın, ben şimdi bulamadım.
    Pilin kalibre edilmesi gerekiyor muhtemelen.
  • Saki3d kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam ne renk aldın

• Mmertkk kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim,
    ben panel kısmını siyah sevdiğim için uzay grisi aldım, eskisi de uzay grisiydi
  • Arkadaşlar selam şimdi elimde iki cihaz var birnin ekranı kırık diğerinin de kasa yamuldu garantileri var bu cihazlarla ne yapılabilir apple storeda değişim söz konusu olabilir mi?

• Arkadaşlar şöyle bir şey gördüm. Bu iPhone 7'ye özel bir şey mi yoksa iOS 10 ile gelen bir özellik mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler selam. Ben iphone 7 plus hakkında soru sormak istiyorum. Kendi sayfasında cevap alamadım.

Iphone 7 Plus aldıö ancak video çekerken ilk 3-4 saniyede anlamlandıramadığım rüzgarvari bir ses geliyor sonra düzeliyor. Yardım edin bir ayarı filan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

Arkadaşlar şöyle bir şey gördüm. Bu iPhone 7'ye özel bir şey mi yoksa iOS 10 ile gelen bir özellik mi?

İos 10da var

• Yeni seri 32gb ve 128gb cihazlar kutudan ios10 ile cikiyor ve geri dönüs yok. ios10, 9 dan cok daha iyidir tavsiye ederim. ios 10 iphone 6s ve 7 için daha fazla optimize.

• Iphone 6s 16gb dubai 1990 tl jelatini dahi açılmadı ıstanbul içi elden teslim ilgilenen arkadaşlar pm

• This is it T kullanıcısına yanıt
    https://ipsw.me de,
    İmzalar kapanana kadar sürüm düşürülebilir olması lazım.
  • 
Sayfa: önceki 12361237123812391240
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.