Şimdi Ara

Apple iPhone 6 / iPhone 6 Plus [ANA KONU] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.512
Cevap
214
Favori
743.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben 4.7 dusunuyorym 64 luk cunku 250 liraya 48 gb o kadarda fazla degil o yuzden bide hani on siparisten filan alma ihtimalim varmi varsa yani nasil alabilirim bilgisi olan varmi apple turkiyeden baktimda stokda yom diyo normal satisa ekimin sonuna anca gelir ama simdi on siparisten alsam ekim olmadan elimde olucak

• 4.7 inç bence ideal arkadaşlar. Şimdiden güle güle kullanın ben ilk alanlardan olmayacağım.
  • 6 Plus 16 GB için bende sıraya giriyorum :)
  • telefonu alcam da ne modeline ne rengine ne de hafızasına karar verdim nasıl olacaksa artık 9 gün içinde karar vermem lazım ama ekle beni de :)
  • Ön sipariş ne zaman?
  • Yine Siyah olanı alacağım inşallah. 6 Plus
  • Barni Moloztaş kullanıcısına yanıt
    Ekle hocam iPhone 6+ Space Grey 16 gb , anca bunu alabilirim gönül isterki 128gb almak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6+ 128 insallah

• Yaz beni de..

iPhone 6 ~ 16 GB ~ Space Gray

• Hong Kong'dan gelecek Iphone 6+ 64 GB... Beni de listeye ekleyebilirsiniz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: DJlogic

Hong Kong'dan gelecek Iphone 6+ 64 GB... Beni de listeye ekleyebilirsiniz...

Tesadüfe bak hocam , bende hong kongtan alıcam . Akraba filanmı var yoksa satıcılar üzerindenmi alıcaksınız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iphone 6 16 gb silver için yazabilirsiniz... Allah izin verirse =)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi greenleafffff -- 10 Eylül 2014; 11:05:51 >
  • iPhone 6 Plus 64gb
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vinewood

quote:

Orijinalden alıntı: DJlogic

Hong Kong'dan gelecek Iphone 6+ 64 GB... Beni de listeye ekleyebilirsiniz...

Tesadüfe bak hocam , bende hong kongtan alıcam . Akraba filanmı var yoksa satıcılar üzerindenmi alıcaksınız

Arkadaşım ayın 18'inde Hong Kong'a gidiyor. 1 ay kalacak. iphone 4'ü de 2010'da aynı şekilde getirmiştim. 1 hafta önce sattım. 6+ 64 gb alırsam beni en az 4 yıl götürür. 4 yıl sonra iphone 10 sırasına girerim...
  • iPhone 6 Plus
  • 6 64 gb silver ilave lütfen

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 26 sında satışta diyor? peki 26 sında direk appleın kendi store undan internet üzerinden sipariş verebilecek miyiz?
  • 6 plus 64gb almak istiyorum, ancak 16gb ile arasında gidip geliyorum. 300tl farka değer mi acaba?...
  • Benide ekle hocam hala kararsızım ama şimdimi yoksa biraz bekleyip mi diye. iphone 6 64 gb space gray
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.