Şimdi Ara

Apple iPhone 6 / iPhone 6 Plus [ANA KONU] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
23.512
Cevap
214
Favori
743.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    iPhone 6 Plus 128 GB yaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende almayı planlıyorum ama herzamanki gibi renk seçiminde kararsızım. Heralde bu benm satın almam için 3-4 ayımı alır :) kararsızlık kötü..

• Plus 16gb silver yada gold.

• iphone 6 Plus 64 GB Amerikadan:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: brktyt

iPhone 6 türkiyede çıktığı gün elimde YAZ BENİDE RENK KARAR VEREMEDİM AMA 5S DE GOLD KULLANIYODUM 6 DA KARARSIZIM

5s ne olucak hocam.
  • Ben tabii ki.
    ipad mini'mi satarım ama yeni miniyi alırım
    iphone 6 16gb alırım

Ekletasarım harikası

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eger teknik veriler degismez ise 4.7 eger pil buyuyecek ise 5.5 kesin 64 gb ve renk tete ya gold eger batarya buyutulur de plus alirsam silver

Yani suanlik bu sekilde

Iphone6 gold 64 gb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 27alperen27 -- 10 Eylül 2014; 13:18:04 >
  • Bu zengin müslüman arkadaşlar bu mumin arkadasinizada bir hediye alırsınız artik

• Yaz hocam 64 gb 6+. İphone 4s den sonra şöyle gözümüz gönlümüz açılsın
  • Kendime 6Plus 16GB
    Ablama 6 16GB alacağız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 27alperen27

Ya karar veremedim altin rengi alicam 64 gb ama simdi 6ile 6+ arasinda 500 lira fark var ve buda az degil :( 500 lirada ne fark olucak bi ekran note 2 gibi olucak ve full hd 1080 p olucak ekran renk daha fazla olucak filan ama 6 da gayet iyi 26 sina kadar karar vericem ama bi sorum var 26 sinda direk storedan on siparis mi yoksa kesin satilicakmi hani beklemw filan olmadan filan

6 ile 6+ arasında en önemli fark pil bence, konuşma ve bekleme sürelerinde neredeyse yarı yarıya fark var. Donanım olarak da kamera da ois özelliği var, ekran daha büyük bunlar için 300 tl fark vermeye değer. İphone 4s'i 3 sene kullandım ekranı küçük olmasa daha 1-2 sene daha kullanabilirdim hiçbir sorunu yok bu cihazı da artık en az 4 sene kullanırım. Her sene android telefon değiştirenler düşünülürse apple'a bir kere fazla para vermek mantıksız değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vires -- 10 Eylül 2014; 10:14:41 >

• Yaz benide hocam iPhone 6 space grey 16 gb ekimde alacam vatana gelsin yoksa taksitli alamiyom

• quote:

Orijinalden alıntı: mTm

6 plus 64gb almak istiyorum, ancak 16gb ile arasında gidip geliyorum. 300tl farka değer mi acaba?...

Hocam sakın 16gb almayın. 16gb ın kullanılabilir alanı 12gb. Bu kapasite çağ dışı.. Bu paraları veripte 200-300 tl için sonra yer açmak için onu bunu silersiniz.. Kesinlikle 64gb a yönelin.
  • iPhone 6 16 GB veya iPhone 6 Plus 16 GB

Olarak benide yazabilirsiniz..

Nasıl alıcaz ya , ön sipariş falan açılacak mı ? Zorlu'da sıra falan açılmış diyorlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Senceru -- 10 Eylül 2014; 10:28:41 >
  • 6 plus 16 GB yazabilirsin

• İp6 plus

• 6+ 64 GOLD
  • Benide ilave edin ltf 32gb + mont blanc kılıf + mont blanc s pen

Apple iPhone 6 / iPhone 6 Plus [ANA KONU]

pardon Note 4 edge mis bu

• iPhone 6 Plus 128 GB Silver
  • yaz benide başgan...iphone 6 16 gb space gri
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.