Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (899. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
22.863
Cevap
198
Favori
846.825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 897898899900901
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 5s alınabilir kısa vadeli kullanmak isteyenler için ama ekran çok küçük görmekte zorlanıyor insan desem yeridir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • artık 6s bile çıktı
  • quote:

Orijinalden alıntı: bunicktamyirmidörtharfli

quote:

Orijinalden alıntı: Rdmsy

Arkadaşlar whatsappta gönderdiğim resimler film rulosunda 2şer tane gözüküyor önceden böyle bi sıkıntı yoktu Nasıl çözerim?

hdr mod açıksa kapat hocam foto çekerken hdr mod açık olunca 2 tane kaydediyor resimleri...

HDR mod kapalı orijinali tut da kapali sadece resimi whatsappta paylaşırsam 2 tane gözüküyor galeride anlam veremedim.

• arkadaşlar bende suan ttec şarj aleti var adaptör olarak kablo normal olarak şarj ediyor ama pcye falan takınca data kablosu görmüyor itunes tanımıyor pc şarj bile etmiyor telefonu.Ucuz yollu gittigidiyor yada n11den orjinal olmayan ama pc falan tanıyan kablo onerisi olan varmı remax ın falan var alayım mı sizce ? Yada başka bir önerisi olan teşekkürler
  • r4deon kullanıcısına yanıt
    Hocam iPhone telefonlarda sahte aksesuar kullanmanı önermem. Arkadaş kullandı cihazından oldu.

Burdan veya başka yerden orjinal kullan.

http://www.hepsiburada.com/apple/sarj-cihazlari-c-16113?siralama=artanfiyat
  • Developer profili olan var mı ? İos 10 indirmek için ? Profili atsa yeterli önceden buraya atan vardı.
  • IOS 10 KULLANAN ARKADAŞLAR YORUM ATABİLİR Mİ CİHAZIN PERFORMANSI PİL ÖMRÜ FALAN NASIL STABİLİTESİ 9DAN İYİ Mİ ?

• dipitis D kullanıcısına yanıt
    Çok kötü kasıyor. Ancak kasılmalar ara sıra mevcut. Görüntü güzel ancak çok gelişmesi lazım.
  • Gelelim 1 saat kullanımda sonra deneyimlerime ( 1 saat çok az bir süre ancak geri dönüş yapmam lazımdı ).

Performans : Cihazı Ota yoluyla güncelledim. Yaklaşık 10 dk sürdü güncellemeyi yüklemesi. Cihaz açılırken çok fazla kasmaya başladı ancak birkaç dk sonra düzeldi. Cihazın kastığı tek yerler Denetim merkezini yukarı çekerken geç geliyor. Aynı şekilde bildirim merkezi. Klavye geç geliyordu ilk kullanım dakikaları içerisinde ancak o da düzeldi. Kamera arayüzü hızlıydı bir sorun yaşamadım kullanırken. Mesajlar burası çok karışmış ve anlamak biraz zor oldu ancak güzel düşünülmüş ancak çok fazla donuyor ve mesaj göndermiyor. Safari'de gezinmek sorunsuz. Modern Combat 5'te herhangi sorun yaşamadım .

Görünüm : Görünüm güzel olmuş ve kolaylıklar mevcut. Resimlerde de mevcut. Bazı uygulamalar değişmiş ve iyi yönde olduğunu düşünüyorum. 2 yeni duvar kağıdı gelmiş. Kilit ekranında bildirim varsa direkt parmak izini okuyor ancak anasayfayı açmıyor. Anasayfayı açmak için home butonuna bikere basmamız gerek. Kilit ekranını sol'a çekince kamera geliyor bu da güzel ve sağa çekince widgetlar geliyor ve bu kısım telefonun en zorlandığı yer.

Siri : Türkçe siri'de mesaj yollama ve video izleme gibi özellikleri birtürlü yapamadım . Ancak yabancı siri( İngilizce'de oluyor .) Küçük bir pencere açıyor ve söylediklerinizi yazıp gönderiyim mi diye soruyor.

Resimler mevcut soruları cevaplayabilirim. Öğle 1-2'ye kadar kullanacağım. Sorularınızı cevaplıyacağım.

Parmak izi tek seferde ve daha hızlı okumaya başladı.

Evdeki diğer 5s cihazımı sıfırladım ve ios 10 kurdum ve ardından tekrar sıfırladım. Sonuç : Spotlight hariç cihaz uçuyor .

Şuan performans inanılmaz arttı ve kasma yok. Nasıl düzeldi bilmiyorum. Animasyonlar çok hızlanmış ve değişmiş bunu çok çok beğendim. Antutu ve GeekBench yapıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Xevonna

cihazi yazin almayi dusunuyorum 1-2 ay sonra. kullanan arkadaslar yardimci olursa sevinirim. lg g2 den gecmek istiyorum acikcasi androidten cok sıkıldım ve ios deneyimi yasamak istiyorum. oyle diger android cihazlari gibi 2-3 gun falanmis oyle bi sarj suresi aramiyorum. telefonun 2 saat 3g si acik kalmak kosuluyla 3-4 saat kullanacagim günlük. disarda zaten 3 saati geçmez. evde sarj edecegim günlük. sadece whatsapp twitter snapchat nss gibi programlar kullanilacak. bunun disinda cihazın kac yillik omru oldugunu ogrenmek istiyorum asagi yukari. ve son olarak sizce g2 den gecilir mi bu telefona? elim kucuk benim tek elle tam olarak hakim olamiyorum g2 ye. yorumlar icin şimdiden teşekkürler.

cihazın ömrü kullanım amacına ve son yükledigin ios sürümüne göre ve cihazdan sıkılıp sıkılmamana bağlı değişir. benim için bu ömür alet bozulana kadar çünkü kullanım amacımın en başında mp3 dinlemek ve store dan müzik satın almak geliyor çünkü ses çıkışı sandisk mp3 playerımdan daha güzel alette hiçbir yazılım çalışmayacak kadar eskise bile sırf bu yüzden ipod olarak elimde tutmaya devam ederim. ayrica arama yapmak ve whatsapp kullanmak disinda biseyle igilenmiyorum hala 4s kullanan çok insan var yeni uygulamar yukleme ve cihazı güncel tutma beklentin varsa bir maksimum iki sene omru var diyebilirim belki

sarj sifir cihaz için konusuyorum 5 saat ne kullandigina bagli olarak maks 6.5 saat (belki) ekran suresi verebilir 3g de daha az gider ama 3 saat ekran süresi kesin verir. dokunmazsan günlerce bekleme süresi alırsın tabii ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xtreme4495 -- 14 Haziran 2016; 9:23:34 >

• arkadaşlar 9.3.2 yüklü 5s im kasmalar var diye recovery modda geri yükledim yedeğimi.
    telefonda epey yer açıldı biraz rahatladı telefon ama en önemlisi kendi klavyesinde kasma var.
    5-6 tuşa basıyorum bekleyip hepsini birden yazıyor,çok düşünüyor.
    swiftkey kullanıyordum ama oda çok çöküyordu.
    nasıl yardımcı olabilirsiniz bana :)
  • Beyler bugün iPhone 6 mı satıp space Gray 5s alıcım sırf tasarımı için.Beni max 1-1.5 yıl götürsün yeter kasma donma olmayacağından eminim canavar gibi telefon benim korkum iOS 10 ile ram sorunu olur mu acaba.Onun dışında şu soruyu acil cevaplarsanız kişileri sim karta aktaramıyor muyuz

• Arkadaşlar bildirim merkezinde hava durumunu nasıl gösteriyoruz?

• quote:

Orijinalden alıntı: efsane190789

Arkadaşlar bildirim merkezinde hava durumunu nasıl gösteriyoruz?

Ayarlar > Gizlilik > Konum Servisleri > Hava Durumu
  • Eyvallah

• Orjinal kutudan cikan kulakligi satiyorum bilgi icin pm

• quote:

Orijinalden alıntı: kral1840

arkadaşlar 9.3.2 yüklü 5s im kasmalar var diye recovery modda geri yükledim yedeğimi.
    telefonda epey yer açıldı biraz rahatladı telefon ama en önemlisi kendi klavyesinde kasma var.
    5-6 tuşa basıyorum bekleyip hepsini birden yazıyor,çok düşünüyor.
    swiftkey kullanıyordum ama oda çok çöküyordu.
    nasıl yardımcı olabilirsiniz bana :)

bence yedek yerine itunes yoluyla ipsw yukle yeni iphone olarak başla. bende o kasmalar kesinlikle yok yani normal değil.

• bu zamana kadar androidde bosuna zaman harcamisim. 5s bile olsa sorunsuz stabil bir sekilde kullaniyorum esimde 6 var performans olarak pek bir fark goremedim. klavyeyede alistim ve en guzel yanida X bir uygulama androiddede olsa resmen ozellikle ios icin yapilmis fark direk belli oluyor. note serisinden sonra iskence olur diyordum ama tasarimi olsun,stabilitesi olsun cok basarili. Cebime rahatca koyabiliyorum araba kullanirken rahatca kullanabiliyorum. birde suna dikkat ettim etrafimda 5s kullanan kisiler markadan yada iceriginden ziyade tasarim icin kullaniyorlar bende dahil oldum bu gruba keyifli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nuvo' -- 14 Haziran 2016; 19:01:31 >
  • Ios 10 da safaride çok sekme açıyorsanız zorlanabilir arka arkaya uygulama açarsanız kasabiir yeni gelen uygulamalar daha çok ram harcayacak stabil sürümü gelene kadar ios 10 a geçmenizi önermem çünkü gerek yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nuvo'

bu zamana kadar androidde bosuna zaman harcamisim. 5s bile olsa sorunsuz stabil bir sekilde kullaniyorum esimde 6 var performans olarak pek bir fark goremedim. klavyeyede alistim ve en guzel yanida X bir uygulama androiddede olsa resmen ozellikle ios icin yapilmis fark direk belli oluyor. note serisinden sonra iskence olur diyordum ama tasarimi olsun,stabilitesi olsun cok basarili. Cebime rahatca koyabiliyorum araba kullanirken rahatca kullanabiliyorum. birde suna dikkat ettim etrafimda 5s kullanan kisiler markadan yada iceriginden ziyade tasarim icin kullaniyorlar bende dahil oldum bu gruba keyifli

Bende bugün 6 dan 5s e geçtim performans olarak fark var diyen kendini tatmin ediyordur uzun süre kullanmam lazım tabii ki fakat şu an için hiçbir fark yok.Ben 5s i tasarımı için aldım o kadar güzel bi kasa ki çıktıktan 3 yıl sonra daha iyi donanımla tekrar sürüldü piyasaya.Hele space gray ise cihaz yeme yanında yat :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 897898899900901
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.