Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
22.556
Cevap
231
Favori
767.062
Tıklama
Giriş
    749 Mesaj
    Beyler bugün iPhone 6 mı satıp space Gray 5s alıcım sırf tasarımı için.Beni max 1-1.5 yıl götürsün yeter kasma donma olmayacağından eminim canavar gibi telefon benim korkum iOS 10 ile ram sorunu olur mu acaba.Onun dışında şu soruyu acil cevaplarsanız kişileri sim karta aktaramıyor muyuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Arkadaşlar bildirim merkezinde hava durumunu nasıl gösteriyoruz?

quote:

Orijinalden alıntı: efsane190789

Arkadaşlar bildirim merkezinde hava durumunu nasıl gösteriyoruz?

Ayarlar > Gizlilik > Konum Servisleri > Hava Durumu
    |
    |
    Bahsedilenler: efsane190789

Eyvallah

|
    |
    ever radiant kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Orijinalden alıntı: kral1840

arkadaşlar 9.3.2 yüklü 5s im kasmalar var diye recovery modda geri yükledim yedeğimi.
    telefonda epey yer açıldı biraz rahatladı telefon ama en önemlisi kendi klavyesinde kasma var.
    5-6 tuşa basıyorum bekleyip hepsini birden yazıyor,çok düşünüyor.
    swiftkey kullanıyordum ama oda çok çöküyordu.
    nasıl yardımcı olabilirsiniz bana :)

bence yedek yerine itunes yoluyla ipsw yukle yeni iphone olarak başla. bende o kasmalar kesinlikle yok yani normal değil.

bu zamana kadar androidde bosuna zaman harcamisim. 5s bile olsa sorunsuz stabil bir sekilde kullaniyorum esimde 6 var performans olarak pek bir fark goremedim. klavyeyede alistim ve en guzel yanida X bir uygulama androiddede olsa resmen ozellikle ios icin yapilmis fark direk belli oluyor. note serisinden sonra iskence olur diyordum ama tasarimi olsun,stabilitesi olsun cok basarili. Cebime rahatca koyabiliyorum araba kullanirken rahatca kullanabiliyorum. birde suna dikkat ettim etrafimda 5s kullanan kisiler markadan yada iceriginden ziyade tasarim icin kullaniyorlar bende dahil oldum bu gruba keyifli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nuvo' -- 14 Haziran 2016; 19:01:31 >

Ios 10 da safaride çok sekme açıyorsanız zorlanabilir arka arkaya uygulama açarsanız kasabiir yeni gelen uygulamalar daha çok ram harcayacak stabil sürümü gelene kadar ios 10 a geçmenizi önermem çünkü gerek yok.

|
    |
    ZeeZ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Nuvo'

bu zamana kadar androidde bosuna zaman harcamisim. 5s bile olsa sorunsuz stabil bir sekilde kullaniyorum esimde 6 var performans olarak pek bir fark goremedim. klavyeyede alistim ve en guzel yanida X bir uygulama androiddede olsa resmen ozellikle ios icin yapilmis fark direk belli oluyor. note serisinden sonra iskence olur diyordum ama tasarimi olsun,stabilitesi olsun cok basarili. Cebime rahatca koyabiliyorum araba kullanirken rahatca kullanabiliyorum. birde suna dikkat ettim etrafimda 5s kullanan kisiler markadan yada iceriginden ziyade tasarim icin kullaniyorlar bende dahil oldum bu gruba keyifli

Bende bugün 6 dan 5s e geçtim performans olarak fark var diyen kendini tatmin ediyordur uzun süre kullanmam lazım tabii ki fakat şu an için hiçbir fark yok.Ben 5s i tasarımı için aldım o kadar güzel bi kasa ki çıktıktan 3 yıl sonra daha iyi donanımla tekrar sürüldü piyasaya.Hele space gray ise cihaz yeme yanında yat :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
    6750 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ZeeZ

quote:

Orijinalden alıntı: Nuvo'

Bende bugün 6 dan 5s e geçtim performans olarak fark var diyen kendini tatmin ediyordur uzun süre kullanmam lazım tabii ki fakat şu an için hiçbir fark yok.Ben 5s i tasarımı için aldım o kadar güzel bi kasa ki çıktıktan 3 yıl sonra daha iyi donanımla tekrar sürüldü piyasaya.Hele space gray ise cihaz yeme yanında yat :D

aynen oyle tasarimi cok keyifli heleki notedan sonra cok rahat geldi sade ve kullanici dostu arayuzu cok hosuma gitti dusunki ben iphone u marketlerde bile kurcalamazdim :) birde su kirilmayan ekran zimbirtisindan taktirdim kafamda rahat simdilik iyiyiz 5s le yalniz tek sikayetim mesela mesaj icinde bir kelimenin harfini duzeltmek istesem imleci o harfe getiremiyorum ya komple kelimeyi seciyor yada kelimenin sonuna veya basina gidyor imlec bunu beceremedim yani ben direk parmaklarimin kalinligina bagladim cunku bir ayarda bulamadim bununla ilgili

|
    |

• Binbaşı
    1538 Mesaj
    5s ios 7 kullanıyorum hala...Catır catır calısıor donmadan massallah:)

Bilmeyen anlamaz hocam :D ios 9'a "yağ gibi akıyor" demiyorlar mı bir de :D bilmesek... :D

|
    |
    gunesindostu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

yedek önemli hocam benim için,hiçbir ayar yapmıyorum,sadece parmak izini yapıyorum geri herşey aynı.
    klavyedeki kasma sözlük hafızasından mı ki?
    |
    |
    xtreme4495 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Telefonu 1.5 yıldır kullanıyorum, 9.3.2 yi 1 haftadır kullanıyorum pil ömrü biraz uzamış fakat o 7 final ve 8 final sürümleriyle alakası yok çok kasıyor sıfırdan kurulum da yaptım itunnes üzerinden de kurdum yine aynı. Hatta 9.3.1 bile buna göre seriydi ama imzalar kapandı geçemedim maalesef. Klavyede, ana ekrana dönerken, arka plan uygulamalarına geçerken falan her yerde bariz kasmalar var hiç sevemedim 9.3.2 ti insallah düzeltirler.

Space grey renginde soyulma problemi yok dimi? Altın renk abartılı gelir mi? En son beyaza doğru gidicez heralde.
    quote:

Orijinalden alıntı: here_1967

Bende İphone 5S almaya karar verdim. Nereden almamı tavsiye edersiniz? Turkcell.com.tr de 1299 Tl. Bir de rengine karar veremiyorum.
    Space grey renginde soyulma problemi yok dimi? Altın renk abartılı gelir mi? En son beyaza doğru gidicez heralde.

Hocam turkcellde taahhüt olayı falan yoksa alın en ucuz fiyat 1300 zaten.Renk olarak space gray açık ara en güzeli ekran çerçeve bütünlüğü yeter.

|
    |

space grey tavsiyem hocam benim size.
    teknoloji mağazalarda 100 tl daha uyguna bulabilirsin puan hediyesiyle falan.

2014 kasımda sıfır aldım 16 lık 5s i.
    2 tane pişmanlığım var onuda paylaşayım.
    1- 32 ya da 64 alamadım arada çok fiyat farkı vardı ve sıfırı da yoktu o ara stokta.
    2- 6 çıktığı sıra almıştım aradaki farkı verecek durumum yoktu 1900 ü anca ayarlamıştım,ekran olarak s3 ten geçmiştim 5s e ve aslında 6 tam benlikmiş ekran olarak.

bu 2 pişmanlığın haricinde şaka maka 2 yıl olacak neredeyse.
    7s çıksın 6s alacak gibiyim
    |
    |
    here_1967 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    space grey en iyisi. altin da kullandim ama space grey kadar güzel durmuyor eline alip incelemeden renge karar vermeni de önermem space greyin güzelliği resimlerden anlasilmiyor ele alinca bambaşka
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: here_1967

Bende İphone 5S almaya karar verdim. Nereden almamı tavsiye edersiniz? Turkcell.com.tr de 1299 Tl. Bir de rengine karar veremiyorum.

vatandan almani oneririm operator cihazlarinda garanti kvk genpa gibi yerler hatta kvk ile macerami okuyabilirsin. vatandaki eleman bana sorun olursa biz apple a direkt gonderiyoruz dedi 50 tl fazla ver oradan al bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xtreme4495 -- 15 Haziran 2016; 15:04:11 >

işlemci farkı sadece %25. ve ekran boyutu farkından dolayı da o fark hız olarak ortadan kalkıyor. bende 6'dan 5s'e geçtim ve hiçbir fark yok. imzam bile kaldı öyle 6 kullandığım dönemden.
    ama artık ios'a ara verip huawei g8'e geçmeyi düşünüyorum. ilk defa gerçekten bir android telefonu beni cezbetti
    |
    |
    ZeeZ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
e-ticaret
izmir web tasarım
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.