Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
22.508
Cevap
232
Favori
760.201
Tıklama
Giriş
    2580 Mesaj
    Arkadaşlar 5s şuandan itibaren kaç yıl daha götürür sizce? yeni telefon almayı düşünüyorum galaxy a510 ve bunun arasında kaldım karar veremedim. Fikir sunabilecek arkadaşlar var mı? birde 32gb sıfırına ne kadar verilir sizce? Son olarak hearthstone performansı nasıldır? oynayan var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ASAP Rocky -- 7 Haziran 2016; 11:52:14 >

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Cihaz da 5-6 uygulama açınca kasıyor hemen. Ön ve arka kamera grenli çekiyor. Eğer ios'ta android'e geçeceksen üst seviye al yoksa üzülürsün.
    |
    |
    RushBerry kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yok hocam sadece düşünüyorum , fiyat ve performans olarak iyi geldi biraz kullanalım bakalım kasma yapıcakmı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    tahayusuf23 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

iPhone 5s Kullanıcı Kulübü

iPhone 5S 16GB Uzay Grisi

• Yüzbaşı
    841 Mesaj

Resim yok

|
    |
    enesbaba7963 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Dene gör dostum umarım sorun yaşamazsın.
    |
    |
    RushBerry kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

yıllarca kullanırsın. senin kullanımına bağlı. 5 seneyi bile görürsün çok rahat. ios 10 nasıl olacak 5s'te performans kaybına sebep olacakmı bilmiyoruz o yüzden çıkar çıkmaz yükleme biraz bekle. 9,3,2 de bir sorun yok şuanda
    |
    |
    ASAP Rocky kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Şuanki performansına göre alınır mı sizce? 4s ve 4 ios yeni arayuze guncellendigi zaman ölmüştü mesela 5s ve 6da böyle bir güncellemeyle ölür mü?

|
    |
    GİGATURK kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

hayır dostum iphone 4 ve 4s lerde durum farklı onların donanımları götürmedi ios 7'den sonrasını. 5s ios 10'u da rahatlıkla alır donanımı müsait tek sıkıntı ram. o da performanstan ziyade internet sayfa yüklemelerinde arka planda çalışan uygulama yüklemelerinde sıkıntı yaşatır. gündelik hayatı zorlaştırmaz. bakma insanlar abartıyor havadan nem kapıyor cihaz yavaşladı öldü diye falan yok öyle birşey 9,3,2 de gayet hızlı ve stabil çalışıyor ve final sürüm 9,4 te daha iyi hale gelecektir. ama ios 10 da durum nasıl oluyor onu bilemeyiz. beklemek lazım
    |
    |

Anladım peki hearthstone performansı nasıldır? fikriniz var mı? birde 32gb versiyonu sıfır olarak almak mantıklımı sizce? yani şuan sorun yaratmıyacak bir cihaz olmasına rağmen sıfır cihaz alıp paranı riske atma dermisiniz?
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |

Orijinalden alıntı: ASAP Rocky

Anladım peki hearthstone performansı nasıldır? fikriniz var mı? birde 32gb versiyonu sıfır olarak almak mantıklımı sizce? yani şuan sorun yaratmıyacak bir cihaz olmasına rağmen sıfır cihaz alıp paranı riske atma dermisiniz?

bilmiyorum dostum hearststone performansı nasıl. istersen için rahat değilse git bul birinden 5s al incele. yok illa içinde bir kurt varsa biraz daha ver 1700-1800 lerde iphone se al.

16lıgı yetmez ki hocam yoksa se daha mantıklı tabi

|
    |

16lık yetmez 32den aşağı alma. ama 5s alcaksan da için rahat olsun uçak gibi telefon hala illa son model kullanıyor olmalıyım diye düşünme tüketim çılgınlığıdır bu tamamen.
    |
    |
    iyi ak?amlar reyizler 5s dü?ünüyorum bayadyr ölü forumcuyum konu için oyun oynamak istiyorum orta halli nfs rr3 ash8 tarzy oyunlar fazla donma tekleme yapmadan oynatyr my ikinicisi a5 2016 dü?ünüyorum kafa kafaya vursak hangisi önce ölür oyun performanslarynma bakty?ymda oyunlarda akycy olan a5 ama giri? hyzy açyly?larynda yphone yani loadinglerde ama kasma yapma 5s de. ?arj konusuna girmiyorum a5 zaten iyi. ne bileyim sizce ne yapmalyyym
    edit.fanatikler yorum yapmasyn

|
    |
    |
    |

Darth Maul
  • Binbaşı
    1610 Mesaj

fanatik değilim çok şükür beynim var. oyun performasında 5s iyidir bir sıkıntı yaşatmaz ve tüm oyunlar cihazlara tek tek optimize ediliyor. oyun konusunda iphone her zaman üstündür. iphone 5s'i galaxy a serisiyle karşılaştırmak komiktir oyun deyince. uygulama kalitesinde android ios'u yakaladı. ama stabilite ve oyun = ios.
    9.3.2 güncellemesiyle cihaz düzeldi, akıcı ve hızlı. gönül rahatlığıyla alabilirsin dostum.
    |
    |
    sinan212 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    5s ve se hız karşılaştırmaları. fark fazla hissedilmiyor. ama ilerleyen dönemlerde ios 10 ve sonrasında ise fark hissedilebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GİGATURK -- 10 Haziran 2016; 13:35:51 >
sohbet
SEO
Lastik Fiyatları
üniversite
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,016
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.