Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
22.509
Cevap
232
Favori
760.609
Tıklama
Giriş
    152 Mesaj

İnceledigim kadarıyla toz moz yok başka arkadaşın tel de de denedik aynıydı demek ki normal bir durum diye düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bozkırın Tezenesi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: TroponinT

Gece 12 den sonra yazmışım tarih 16 olmuş. 15 inde yazdım. ayın 14 ünde aldım cihazı. aldıktan sonra aktifleştirmeye çalıştım. apple hesabı kabul etmedi. ama herhalde o zaman aktifleştirmiş oldum. 13 şubat 2018 diyor garanti süresi sonu. benim mesajımdan birkaç mesaj sonra bir arkadaşta da galiba garanti süresi sonu aktifleştirdiği günün bir önceki günüydü. o yüzden normal herhalde. Cihazı kipadan aldım. jelatinini adam açtı ben açmadım.bir de cihaz ios 9.2 ( son zamanlardaki sürüm.) ile gelince (daha düşük sürümde gelmesini bekliyordum) dedim acaba aslında açılmış jelatinli mi verdiler bana diye ama galiba sıkıntı yok

evet hocam bendim o ayın 13 ünde aktifleştirdim 12 şubat 2018 garanti bitimi....ios 9.2 sürüm ile çıktı kutudan şuana kadar çok memnunum mutlu mesut yaşıyoruz

Xiaomi Redmi Note 4X
    \\ 3 GB Ram || 32 GB Rom || Snapdragon 625 || 5.5" FHD IPS || MIUI 9 || 4100 mAh //

• Teğmen
    235 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: bunicktamyirmidörtharfli

quote:

Orijinalden alıntı: TroponinT

Gece 12 den sonra yazmışım tarih 16 olmuş. 15 inde yazdım. ayın 14 ünde aldım cihazı. aldıktan sonra aktifleştirmeye çalıştım. apple hesabı kabul etmedi. ama herhalde o zaman aktifleştirmiş oldum. 13 şubat 2018 diyor garanti süresi sonu. benim mesajımdan birkaç mesaj sonra bir arkadaşta da galiba garanti süresi sonu aktifleştirdiği günün bir önceki günüydü. o yüzden normal herhalde. Cihazı kipadan aldım. jelatinini adam açtı ben açmadım.bir de cihaz ios 9.2 ( son zamanlardaki sürüm.) ile gelince (daha düşük sürümde gelmesini bekliyordum) dedim acaba aslında açılmış jelatinli mi verdiler bana diye ama galiba sıkıntı yok

evet hocam bendim o ayın 13 ünde aktifleştirdim 12 şubat 2018 garanti bitimi....ios 9.2 sürüm ile çıktı kutudan şuana kadar çok memnunum mutlu mesut yaşıyoruz

ben de memnun olcam telefonu kullanabilseydim bi :)) . hattımı taşıtayım dedim vodafone a hem de nano sim im yoktu . onu da almış olurum dedim. Pazartesi başvurumu yaptım hala beklemedeyim. bu gün de açılmadı umarım yarın açılır da kullanmaya başlarım telefonu. şu an uygulama filan yükledim birkaç tane ama günlük hayatta kullanıma geçmiş dğeilim
    |
    |

• Yüzbaşı
    562 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mlbozkurt

merhaba arkadaşlar birsey soracam arkadaşımın iphone 5s var sıcaklık sensörü bozulmuş cihaz buz gibi olsa bile aynı hatayı veriyor acaba bu sensörü jb ile felan devre disi birakabilirmiyiz eger oyle olmaz ise bu sensör anakartramıdır komple anakart mı degismek gerekir yardımcı olursanız sevinirim.

Arkdaşlar ilginiz için çok teşekkürler İPhone dan sogudum

|
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Yansıma hocam o içiniz rahat olsun.
    |
    |
    omerozen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Bir sorum daha var. ios güncelleme bildirimi duruyor. güncellemek istemiyoruz. onu nasıl kaldırabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KoşanBalık -- 19 Şubat 2016; 18:33:45 >
    |
    |

Malesef düşürülümez
    |
    |
    nabaki kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    yazdığım hiçbir şeye cevap alamıyorum ama yinede bi daha deniyim, arkadaşlar şarj süreleriniz ne kadar? kullanım şeklinizi (3g, wifi, müzik, yoğun, az, vs...) de belirterek ssli olarak gösterebilir misiniz
    1785 Mesaj
    Arkadaşlar elimde note 4 var pasaport kayıtlı ve temiz aynı şekilde temiz bi iphone 5s var o da pasaport kayıtlı ve 32 gb karşı taraf kafa kafaya takas etmek istedi cihazların özellikleri dışında parasal olarak zarar etmiş olur muyum üste para almalı mıyım? Lütfen tarafsız olarak yazın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuon -- 19 Şubat 2016; 22:37:10 >

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    quote:

Orijinalden alıntı: Kuon

Arkadaşlar elimde note 4 var pasaport kayıtlı ve temiz aynı şekilde temiz bi iphone 5s var o da pasaport kayıtlı ve 32 gb karşı taraf kafa kafaya takas etmek istedi cihazların özellikleri dışında parasal olarak zarar etmiş olur muyum üste para almalı mıyım? Lütfen tarafsız olarak yazın.

Parasal olarak karşılaştıracak olursak 16gb 5s 1500 lira olduğuna göre 32gb en az 1800 olur, note 4'ünde fiyatı o civarda olduğu için bi kaybınız olmaz
    |
    |
    Diğer sorum iOS 9 da telefonun açtıktan sonra zil sesinin 1-2 saniye daha devam etmesi sorunu çözüldü mu?

Orijinalden alıntı: Katalan!

yazdığım hiçbir şeye cevap alamıyorum ama yinede bi daha deniyim, arkadaşlar şarj süreleriniz ne kadar? kullanım şeklinizi (3g, wifi, müzik, yoğun, az, vs...) de belirterek ssli olarak gösterebilir misiniz

3g hep açık, günde en az yarım saat müzik, ara ara clash of clans, konum hep açık, parlaklık genelde orta seviye iken söylüyorum: eğer dersim felan varsa yani nette az gezersem bir günü çok rahat çıkarıyor hatta gece şarjı bitirmek için oyun felan oynuyorum.. Ama boş günümde çok kurcaladığım için gün içinde bir tam şarj etmem gerekiyor yani yarım gün gidiyor. Ekran süresi felan nasıl ölçülüyor bilmiyorum söylerseniz yardımcı olmaya çalışırım cihaz henüz 1 aylık..
    dipnot: evde iken wifi hep açık derste iken kapalı belki o yüzden evde daha az gidiyordur wifi ve 3g birlikte açık oluyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coolsten -- 20 Şubat 2016; 3:29:36 >
    |
    |

PSN ID: iodokumaci

• Binbaşı
    1984 Mesaj
    Alırken deli gibi silver istemiştim ama şansıma space gray denk gelmişti. Ama zamanla bayağı ısındım space grayde çok şekil duruyor ya :) Apple bence bu cihazdan sonra tasarım anlamında geriye gitti umarım 7 serisi tasarım olarak bu seriye daha yakın olur olmadı 5se gelecek zaten onunla devam ederiz.
    |
    |

• Yüzbaşı
    710 Mesaj
    Bende 14 şubat indirimiyle mediamarkt den almıştım. 2-3 gündür kullanıyorum çok hoşuma gitti. Çok zarif ve çok seri. Beni hayal kırıklığına uğratan batarya oldu. Sonuçta yeni bir telefon alıyorsunuz ilk zamanlar nerden baksanız 2 gün falan şarjı gider diye düşünüyorsunuz ama öyle olmadı sıradan kullanımda 24 saati zor çıkardı telefon. Belkide bataryası yüksek olsaydı telefon bu kadar zarif olmayacaktı kim bilir :)
    quote:

Orijinalden alıntı: Bozkırın Tezenesi

Bak dostum bana sallıyorsun mallıyorsun lafını kullanma kalbini kırarım.Daha dünkü 2015 li üye gelmiş bana burada 2 yıl kullandığım telefonu öğretecek.
    Bu cihazın fiyatı düştükten sonra çoluk çocuğun eline geçti,gelip burda lg g4 ten 2 kat fazla gidiyor diyen mi ararsın,Ben 3g ile 1 günü çok rahat çıkarıyorum diyen mi ararsın.

Telefonu alacak arkadaşlar şarj konusunda gerçek yorumları cihaz 1400 liraya satılmadan önceki sayfalarda bulabilirsiniz.
    Apple fanboylarına itibar etmeyiniz.

Bende aynı şeyleri söylüyorum, normal kullanımda 1 günü çıkarıyor. Çok yoğun kullanırsan şu anda hiçbir cihaz 1 günü çıkaramaz zaten, tabik, 2500-3000 mah pile sahip telefonlar kadar gitmiyor şarjı ama abarttığınız kadarda değil. En yoğun kullanımımda dahi en fazla ekstradan bir defa şarj etmişimdir.

Dipnot: Bu arada 2006 üyesiyim ve senden 2 yaş büyüğüm illa laf edeceksen eğer.
    |
    |

• Binbaşı
    1320 Mesaj

aynı şekilde batarya arayışındayım.çinden nohon marka bataryayı tavsiye eden olmuştu bende denemeyi düşünüyorum.daha önce batarya değiştirip memnun kalan var ise paylaşım yaparsa sevinirim.
    |
    |
    e_capkan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
HızlıCevap
Reklamlar
e-ticaret
sohbet
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Blogio
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,734
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.