Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
22.514
Cevap
232
Favori
761.141
Tıklama
Giriş
    1758 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: 131murat

En son sürüm ios 9.2.1 galiba acaba 9.2.1'de şarj değerleri nasıl telefonun 3-4 saat gidiyormus doğrumu? yeni telefon alıcağızda..

bende 2 gün önce 5s aldım sıfır kapalı kutu silver renk telefon ios 9.2 ile çıktı kutudan 9.2.1 e güncellemedim daha iosa yabancı değilim 9.2 ile 9.2.1 arasında fark yok gibi 5c de 9.2.1 kullanıyordum 9.2 ile aynı değerleri alıyordum...

Xiaomi Redmi Note 4X
    \\ 3 GB Ram || 32 GB Rom || Snapdragon 625 || 5.5" FHD IPS || MIUI 9 || 4100 mAh //
  • Binbaşı
    1625 Mesaj

Kaç saat gidiyor hocam acaba ben fb kullanmıyorum dondurdum.Ablamda hiç kullanmıyor gün boyu wifide o ben dısarı cıkınca edge-3g müzik,instagram,kamera,batarya performansı önemli sizin değerler kaç saat civarı birde taksitleni aldınız peşinmi? Bizde word kart var taksit oluyormu acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    bunicktamyirmidörtharfli kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: 131murat

Kaç saat gidiyor hocam acaba ben fb kullanmıyorum dondurdum.Ablamda hiç kullanmıyor gün boyu wifide o ben dısarı cıkınca edge-3g müzik,instagram,kamera,batarya performansı önemli sizin değerler kaç saat civarı birde taksitleni aldınız peşinmi? Bizde word kart var taksit oluyormu acaba

kırılmaz cam filmi ve kılıfla dahil peşin 1400 tl ye aldım hocam ben müzik dinliyroum ara sıra nete girip whatsapp dan yazışıyorum daha 1 kere şarj ettim telefonu şuan %45 şarjım var wifi de 5 saat ekran süresini görebilirsiniz 3g de 3,5-4 saat görebilirsiniz...3g de her telefonun şarjı çabuk biter.Benim kullanımıma göre günü çıkartıyor....
    |
    |

Xiaomi Redmi Note 4X
    \\ 3 GB Ram || 32 GB Rom || Snapdragon 625 || 5.5" FHD IPS || MIUI 9 || 4100 mAh //
  • Yüzbaşı
    672 Mesaj
    Şuan sıfır IP5S alsak kutunun içindeki cihazdan hangi IOS sürümü ile geliyor?

Orijinalden alıntı: nasilyapsam

Şuan sıfır IP5S alsak kutunun içindeki cihazdan hangi IOS sürümü ile geliyor?

ben iki üç gün önce aldım 9.2 vardı cihazda. sitesinde de ios 9 diyor
    |
    |
    merhaba arkadaşlar birsey soracam arkadaşımın iphone 5s var sıcaklık sensörü bozulmuş cihaz buz gibi olsa bile aynı hatayı veriyor acaba bu sensörü jb ile felan devre disi birakabilirmiyiz eger oyle olmaz ise bu sensör anakartramıdır komple anakart mı degismek gerekir yardımcı olursanız sevinirim.

Ben de şu an 5c kullanıyorum, parmak izi ve kameraya bakmazsak işlemci hızı 5c den farkedilir derece hızlı mı sizce, ben 4s den 5c ye geçmiştim aradaki hız farkı bariz, sizce 5s 5c den işlemci hızı olarak farkedilir hıza sahip mi acaba, vaktiniz olduğunda yazarsanız sevinirim.

|
    |
    Mediamarkttan aldığım 5s bugün geldi. 9.2 yüklü. Sıkıntısız bir şekilde kurdum. Artık burdayım. Herkese merhabalar &#128521;

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: yekzan

Ben de şu an 5c kullanıyorum, parmak izi ve kameraya bakmazsak işlemci hızı 5c den farkedilir derece hızlı mı sizce, ben 4s den 5c ye geçmiştim aradaki hız farkı bariz, sizce 5s 5c den işlemci hızı olarak farkedilir hıza sahip mi acaba, vaktiniz olduğunda yazarsanız sevinirim.

şu anlık kullanımda fark var mı bilmiyorum. ama işlemcileri hakkında birkaç bilgi vereyim. 5c nin işlemcisi 32 bit 5s 64 bit. izlediğim işlemci testlerinde aldığı skorlar bakımından neredeyse iki kat fazla alıyordu 5s. ( 5c ikibin puan alıyorsa 5s dört bin puan alıyordu )
    |
    |

Orijinalden alıntı: yekzan

yok gibi görünse de bariz fark var hocam 5s 2 kat daha hızlı zaten 5s iphone 6 ayarında bir telefon yani 6 ile aynı hıza sahip 5c geride kalıyor...

Xiaomi Redmi Note 4X
  • Yarbay
    3451 Mesaj

İos 9 la 5s pek iyi değildi ancak 8.4.1 ile iphone 6 dan daha seri çalışıyor.İkisini karşılaştırdım ios 9 lu iphone 6 da çok fazla lag vardı
    |
    |
    Prison Break//Lost//Game of Thrones//Mr.Robot//The Sopranos//Fringe//13 Reasons Why//Narcos//Sherlock//Friends//Shameless//The Walking Dead//Westworld//Ozark//Boardwalk Empire//Breaking Bad//Hannibal//Dexter//Black Mirror//Spartacus//End of The F***ing World//Stranger Things//La Casa De Papel// ///////////PSN:ERW_06///////////
  • Yüzbaşı
    610 Mesaj

Teşekkür ederim...

|
    |
    telefonu alalı 2-3 hafta oldu şarjdan memnundum açıkçası %20lere geldiğinde 6saat kadar kullanım süresi oluyodu. fakat düne kadar. şuan %43 şarj var ve 3 saat kullanım süresi var. gözle görülür (1 - 1.30 saat) bi azalma var bataryada. neden olmuş olabilir?
    |
    |
    3042 Mesaj
    8.4.1 sürümündeyim 9.2.1 e geçsem mi acaba?

|
    |
    Bu sizde de var mı.
    Servislik bir durummudur.
    göndermelimiyim

Bu mesaja eklenen görseller:

https://www.youtube.com/watch?v=K6VaBo3W41Y

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omerozen -- 17 Şubat 2016; 22:02:30 >

• Yarbay
    11941 Mesaj
    batarya iyice öldü.
    batarya tavsiyesi olan var mı ?

|
    |

Öncelikle hayırlı olsun. Aklını karıştırmak gibi olmasın fakat cihazı dün aktif ettim demişsin yani 15 şubatta. Tahmini garanti süresinin 15 şubat 2018 e kadar yazması gerekmez mi?

|
    |
    TroponinT kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    3451 Mesaj

Toz vardır kameranda,kronik sorunlarından biride buydu 5s in.
    Daha yeni alınan cihazlar tozla geliyor
    |
    |
    omerozen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Prison Break//Lost//Game of Thrones//Mr.Robot//The Sopranos//Fringe//13 Reasons Why//Narcos//Sherlock//Friends//Shameless//The Walking Dead//Westworld//Ozark//Boardwalk Empire//Breaking Bad//Hannibal//Dexter//Black Mirror//Spartacus//End of The F***ing World//Stranger Things//La Casa De Papel// ///////////PSN:ERW_06///////////
  • Teğmen
    235 Mesaj

Gece 12 den sonra yazmışım tarih 16 olmuş. 15 inde yazdım. ayın 14 ünde aldım cihazı. aldıktan sonra aktifleştirmeye çalıştım. apple hesabı kabul etmedi. ama herhalde o zaman aktifleştirmiş oldum. 13 şubat 2018 diyor garanti süresi sonu. benim mesajımdan birkaç mesaj sonra bir arkadaşta da galiba garanti süresi sonu aktifleştirdiği günün bir önceki günüydü. o yüzden normal herhalde. Cihazı kipadan aldım. jelatinini adam açtı ben açmadım.bir de cihaz ios 9.2 ( son zamanlardaki sürüm.) ile gelince (daha düşük sürümde gelmesini bekliyordum) dedim acaba aslında açılmış jelatinli mi verdiler bana diye ama galiba sıkıntı yok
    |
    |
    mgencer05 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Paykasa
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
Blogio
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,472
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.