Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: MyHappy Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
22.509
Cevap
232
Favori
760.467
Tıklama
Giriş
    1758 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ninjakusi

hocam hayırlı olsun ben de 20 gün önce uzay grisi sıfır aldım 3-4 yıl kullanmayı düşünüyorum. süper tlfon çok memnunum

Hocam uzay grisi arkadaşımda var ama silver rengide baya güzel ben beyaz rengini alime alıp incelediğimde beyaz almaya karar verdim.Beyaz çok şık duruyor 2 yıl kullanırım inşallah sorunsuzca silikon kılıf aldım kılıfsız kullanmak daha iyi ama insan kıyamıyor

Xiaomi Redmi Note 4X
    \\ 3 GB Ram || 32 GB Rom || Snapdragon 625 || 5.5" FHD IPS || MIUI 9 || 4100 mAh //
  • Binbaşı
    1758 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: PomPom

Hayirli olsun benimde bu ay sonu tam 2 yil olacak 3-4 yil icin gayet yeterli bir cihaz

Teşekkür ederim hocam iphone a yabancı değilim zaten kısa bir süre androidde takıldım ama yapamadım android hem karışık hemde klavyede yazı yazarken bile donan bir sistem 6s alacaktım ama 2700 tl ye paraya kıyamadım yarı fiyatına 5s aldım benim için en ideal boyuttaki telefon hemde çok hafif
    |
    |

Xiaomi Redmi Note 4X
    \\ 3 GB Ram || 32 GB Rom || Snapdragon 625 || 5.5" FHD IPS || MIUI 9 || 4100 mAh //
  • Yarbay
    3113 Mesaj
    Arkadaşlar 5 senedir iphone4 kullanıyorum hiç sorun yaşamadım ama ekranı küçük geliyor ve kamerasını yetersiz bulduğum için model yükselteceğim.Aslında aklımda direk 6 almak var ama şuan o kadar para veremem bu yüzden alacağım telefonu 8-10 ay kullanacağım.

İphone 5 ve 5s arasında çok büyük farklar var mı? Telefonu 2.el almayı düşünüyorum.en fazla 1 sene kullanacağım için iphone 5 işimi görür diye düşünüyorum siz ne diyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: skydiver132

quote:

Orijinalden alıntı: Rdmsy

Arkadaşlar bildirim çubuğunda ara sıra böyle hata alıyorum karşılasan var mi böyle bi sıkıntıyla?
    Yarım açılıp takılı kalıyor, telefonu kapatıp açmadan düzelmiyor

Hocam ios sürümün kaç? Merak ettim.

8.4.1

|
    |

• Yarbay
    5051 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: BayGlock

Arkadaşlar 5 senedir iphone4 kullanıyorum hiç sorun yaşamadım ama ekranı küçük geliyor ve kamerasını yetersiz bulduğum için model yükselteceğim.Aslında aklımda direk 6 almak var ama şuan o kadar para veremem bu yüzden alacağım telefonu 8-10 ay kullanacağım.

İphone 5 ve 5s arasında çok büyük farklar var mı? Telefonu 2.el almayı düşünüyorum.en fazla 1 sene kullanacağım için iphone 5 işimi görür diye düşünüyorum siz ne diyorsunuz?

5 ve 5s arasında çok fark var ama en fazla 1 sene kullanacaksan 5 çok rahat işini görür
    |
    |
    beyler ben yeni 5s aldım silver white dün kipadan 1400 liraya. bir kaç sorum var. Telefonu bu gün aktifleştirdim. Siteden kontrol edince tahmini garanti süresi 13 şubat 2018 diyor. Bir de telefon sürüm olarak 9,2 ile geldi. 9.2 ile gelmesi normal mi?
    Arkadaslar 3 senedir 5s kullaniyorum. Ilk ciktiginda kiz arkadasimla beraber almistik sonra ben onun telefonunu duvara firlatinca benim saglami ona vererek duvara carpan telefonu ben aldim. Kasa yanuldu ekran kirildi kamera calismiyordu. Yeni ekran alip kullanmaya basladim sonra telefon bir kere de cebimden mermere dustu ben de cinden siyah renk ekran ve home butonuyla siyah kasa getirttim. Gecen hafta parcalari montajladim ve sifir gibi bir cihazim oldu :-) ilk zamanlar gold yeni cikti diye o rengi tercih etmistim ama sonradan aklim hep siyahta kalmisti. Siyah cok karizmatik geldi gozume ve su an hic bir sikinti yasamadan telefonumu kullaniyorum. Dusunun bu telefon 1 kere duvara tum gucle firlatildi kasa yamulacak kadar ve bi kere de 1,5 metreden mermere dustu :-)

quote:

Orijinalden alıntı: TroponinT

beyler ben yeni 5s aldım silver white dün kipadan 1400 liraya. bir kaç sorum var. Telefonu bu gün aktifleştirdim. Siteden kontrol edince tahmini garanti süresi 13 şubat 2018 diyor. Bir de telefon sürüm olarak 9,2 ile geldi. 9.2 ile gelmesi normal mi?

Bende 2 gün önce aldım benimki de silver renk 12 şubat 2018 e kadar garantili 9.2 sürüm ile geldi 9.2.1 i daha yüklemedim.birde arkadaşlar telefonun bataryası dolu ilken bilgisayara bağlamak bataryaya zarar verir mi ? Dün resimleri müziklerimi almak için bağladım umarım Zarar vermiyordur...

Xiaomi Redmi Note 4X
  • Onbaşı
    31 Mesaj
    1 yıldır 4 kullanıyorum 20 defa düşürmüşümdür çizik bile yok diyebilirim ama kamerası ve hızı yetersiz kaldığı için nisan ayı ortaları gibi 5s almayı düşünüyorum. 5s beni 2-3 yıl götürür mü sorunsuz ve alınabilecek bi telefon mu yoksa aynı fiyatlarda önerebileceğiniz android telefon var mı ?

Orijinalden alıntı: bunicktamyirmidörtharfli

quote:

Orijinalden alıntı: ninjakusi

hocam hayırlı olsun ben de 20 gün önce uzay grisi sıfır aldım 3-4 yıl kullanmayı düşünüyorum. süper tlfon çok memnunum

Hocam uzay grisi arkadaşımda var ama silver rengide baya güzel ben beyaz rengini alime alıp incelediğimde beyaz almaya karar verdim.Beyaz çok şık duruyor 2 yıl kullanırım inşallah sorunsuzca silikon kılıf aldım kılıfsız kullanmak daha iyi ama insan kıyamıyor

hocam renkler zevk meselesi ben siyah novipa kılıf kullanıyorumçok ince çok memnununm varlığı belli değil. bende bir tane metal çerçeve var 6 serisine benziyor telefon arkaya da jelatin yaptım ama bu sefer wifi bağlantısının gücünü düşürüyor takamıyorum inşallah dilediğimiz yıl kadar kullanırız.
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.

sen a5 almamışmıydın ?
    |
    |
    bunicktamyirmidörtharfli kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam telefonda donma falan olunca yapamadım fazla zarar etmeden satıp 5s aldım ios sistem en iyisi Hocam iyi ki almışım

|
    |
    EMREEYMN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Xiaomi Redmi Note 4X
  • Bölüm Yetkilisi
    2475 Mesaj
    beyler mediamarkt'tan 1405 liraya gümüş renk 16 gb aldım, 60 lira maxipuan ve 35 lira avantajix ile 1310'a geldi. daha uygun alabilir miydim

bunun dışında diğer maximum kartla n11'den altın alıp satıp telefonun tek çekimini ödeyeceğim. oradan da puan ve çek gelecek + 4 taksit

Hocam telefonda donma falan olunca yapamadım fazla zarar etmeden satıp 5s aldım ios sistem en iyisi Hocam iyi ki almışım

:) yok be kardeşim o cihazın devri kapandı artık,senlede konuşmuştuk zaten bunları.. bide kamera benim için önemli olduğundan elemiştim 5s i . . martta 5se eylülde 7 derken 5s e bakan olmaz. Benimki maşaAllah sıkıntı yok. demekki senin cihazda vardı bişey. Kaça verdin a5 i?

Hocam bana 3 yıl kullanım sunsun yeter 3 yıl sonra yeni iPhone ile devam ederim yoluma 4s bile hala kullanılıyorsa sıkıntısız bu cihazda 3 yıl gider diye düşünüyorum

|
    |
    EMREEYMN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Xiaomi Redmi Note 4X
  • Yarbay
    2096 Mesaj

Bende öyle almak istiyorum şu an daha ucuzu yok galiba :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Man Down kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

iPhone 5s Kullanıcı Kulübü

iPhone 5S 16GB Beyaz

• Teğmen
    235 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TroponinT

Bende 2 gün önce aldım benimki de silver renk 12 şubat 2018 e kadar garantili 9.2 sürüm ile geldi 9.2.1 i daha yüklemedim.birde arkadaşlar telefonun bataryası dolu ilken bilgisayara bağlamak bataryaya zarar verir mi ? Dün resimleri müziklerimi almak için bağladım umarım Zarar vermiyordur...

aa ne güzel. hayırlı olsun . tamam o zaman sıkıntı yok sürümü de normal. güzel günlerde kullan hocam
    |
    |

• Yüzbaşı
    425 Mesaj
    5s var beyler iOS 8.4.1 yüklü 9.2.1 yüklemeli miyim deneyen var mı ? Parmak izi çalışmıyor sıkıntı olur mu
    9.2.1 şarj suresı kazma dokunma oluyor mu
    Deneyenler yazabilir mi goruslerini

|
    |
    |
    |

Xiaomi Redmi Note 4X
  • Binbaşı
    1625 Mesaj
    En son sürüm ios 9.2.1 galiba acaba 9.2.1'de şarj değerleri nasıl telefonun 3-4 saat gidiyormus doğrumu? yeni telefon alıcağızda..

e-ticaret
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
Paykasa
Blogio
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.