Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (841. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 839840841842843
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: profzo

LG G3 beyaz 2GB Ram Modelli iphone 5s ile takas olur
    Eskişehir Carrefour'dan Alınma 15 Ay garantisi var
    çatlama sorunu yüzünden garantiye gitti garantiden ön panel değişip geldi kasa ile arka kapak rengi uyumsuz
    aldığımdan beri düşürmedim her özelliği sağlam eksiksiz hiç bir problemi yoktur.Sadece garantiden geldiği için kasa rengi uyumsuz olduğu için satıyorum
    sorunsuz garantili iphone 5s ile takas olur

Dostum şimdiden hayırlı olsun ama 5s ile mukayese etme o cihazı gözünü sevim.
  • 16 gblık alınır mı
    Ayrıca ne renk iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: bcevikb

16 gblık alınır mı
    Ayrıca ne renk iyi

Nasıl kullanacağına bağlı, renk'te zevk meselesi sana kalmış bana göre 3 renkte çok iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rocky Balboa®

quote:

16 gblık alınır mı
    Ayrıca ne renk iyi

Nasıl kullanacağına bağlı, renk'te zevk meselesi sana kalmış bana göre 3 renkte çok iyi

Oyun oynamam, face whatsapp instagram bide tv fln izlerim ios da uygulama var ise genelde kamera önemli film dizi izlerim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Rocky Balboa®

quote:

16 gblık alınır mı
    Ayrıca ne renk iyi

Oyun oynamam, face whatsapp instagram bide tv fln izlerim ios da uygulama var ise genelde kamera önemli film dizi izlerim

O zaman 16gb yeterli, kamerasıda gayet başarılı
  • kipa broşüründe galiba 14 şubat için olmalı, 5S için 1399 fiyatı var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vedatcan19

arkadaşlar telefonu alalı 1 ay oldu ve 3. kez kırılmaz cam taktırdım ilk taktğımda gayet güzel ama sonraları sol üstten kabarmaya başlıyor kanser gibi virüs gibi sol üst kenarı eline geçiriyor telefonumda ki kılıf silikon adi bir marka kılıfı bundan kaynaklı olabilir mi ? sorunla karşılaşıp çözüm üreten nasıl üretti yardımcı olursanız sevinirim.

Kırılmaz camlar cok hassas köşelerden ufak çatlama soyulma olabiliyor benim de ayni durum 3-4 ay içinde yıpranıyor ama hemen değiştirmeye gerek yok gorevini yapsın yeter görüntüye takılmamak lazim

• Bugün itibariyle 16 gb gümüş renk iphone 5s 16 gb almış bulunmaktayım.Türkcell den aldım kırılmaz cam filmi arka silikon kılıf ile beraber 1400 tl ye aldım.içimde ukte kalmasın diye aldım tasarımı rengi çok güzel 3 yıl kullanmayı planlıyorum
  • Hayirli olsun benimde bu ay sonu tam 2 yil olacak 3-4 yil icin gayet yeterli bir cihaz

• Arkadaşlar bildirim çubuğunda ara sıra böyle hata alıyorum karşılasan var mi böyle bi sıkıntıyla?
    Yarım açılıp takılı kalıyor, telefonu kapatıp açmadan düzelmiyor
    Apple iPhone 5s [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rdmsy -- 15 Şubat 2016; 18:51:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rdmsy

Arkadaşlar bildirim çubuğunda ara sıra böyle hata alıyorum karşılasan var mi böyle bi sıkıntıyla?

Hocam ios sürümün kaç? Merak ettim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• hocam hayırlı olsun ben de 20 gün önce uzay grisi sıfır aldım 3-4 yıl kullanmayı düşünüyorum. süper tlfon çok memnunum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ninjakusi

hocam hayırlı olsun ben de 20 gün önce uzay grisi sıfır aldım 3-4 yıl kullanmayı düşünüyorum. süper tlfon çok memnunum

Hocam uzay grisi arkadaşımda var ama silver rengide baya güzel ben beyaz rengini alime alıp incelediğimde beyaz almaya karar verdim.Beyaz çok şık duruyor 2 yıl kullanırım inşallah sorunsuzca silikon kılıf aldım kılıfsız kullanmak daha iyi ama insan kıyamıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: PomPom

Hayirli olsun benimde bu ay sonu tam 2 yil olacak 3-4 yil icin gayet yeterli bir cihaz

Teşekkür ederim hocam iphone a yabancı değilim zaten kısa bir süre androidde takıldım ama yapamadım android hem karışık hemde klavyede yazı yazarken bile donan bir sistem 6s alacaktım ama 2700 tl ye paraya kıyamadım yarı fiyatına 5s aldım benim için en ideal boyuttaki telefon hemde çok hafif
  • Arkadaşlar 5 senedir iphone4 kullanıyorum hiç sorun yaşamadım ama ekranı küçük geliyor ve kamerasını yetersiz bulduğum için model yükselteceğim.Aslında aklımda direk 6 almak var ama şuan o kadar para veremem bu yüzden alacağım telefonu 8-10 ay kullanacağım.

İphone 5 ve 5s arasında çok büyük farklar var mı? Telefonu 2.el almayı düşünüyorum.en fazla 1 sene kullanacağım için iphone 5 işimi görür diye düşünüyorum siz ne diyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: skydiver132

quote:

Orijinalden alıntı: Rdmsy

Arkadaşlar bildirim çubuğunda ara sıra böyle hata alıyorum karşılasan var mi böyle bi sıkıntıyla?

Hocam ios sürümün kaç? Merak ettim.

8.4.1

• quote:

Orijinalden alıntı: BayGlock

Arkadaşlar 5 senedir iphone4 kullanıyorum hiç sorun yaşamadım ama ekranı küçük geliyor ve kamerasını yetersiz bulduğum için model yükselteceğim.Aslında aklımda direk 6 almak var ama şuan o kadar para veremem bu yüzden alacağım telefonu 8-10 ay kullanacağım.

İphone 5 ve 5s arasında çok büyük farklar var mı? Telefonu 2.el almayı düşünüyorum.en fazla 1 sene kullanacağım için iphone 5 işimi görür diye düşünüyorum siz ne diyorsunuz?

5 ve 5s arasında çok fark var ama en fazla 1 sene kullanacaksan 5 çok rahat işini görür
  • beyler ben yeni 5s aldım silver white dün kipadan 1400 liraya. bir kaç sorum var. Telefonu bu gün aktifleştirdim. Siteden kontrol edince tahmini garanti süresi 13 şubat 2018 diyor. Bir de telefon sürüm olarak 9,2 ile geldi. 9.2 ile gelmesi normal mi?
  • Arkadaslar 3 senedir 5s kullaniyorum. Ilk ciktiginda kiz arkadasimla beraber almistik sonra ben onun telefonunu duvara firlatinca benim saglami ona vererek duvara carpan telefonu ben aldim. Kasa yanuldu ekran kirildi kamera calismiyordu. Yeni ekran alip kullanmaya basladim sonra telefon bir kere de cebimden mermere dustu ben de cinden siyah renk ekran ve home butonuyla siyah kasa getirttim. Gecen hafta parcalari montajladim ve sifir gibi bir cihazim oldu :-) ilk zamanlar gold yeni cikti diye o rengi tercih etmistim ama sonradan aklim hep siyahta kalmisti. Siyah cok karizmatik geldi gozume ve su an hic bir sikinti yasamadan telefonumu kullaniyorum. Dusunun bu telefon 1 kere duvara tum gucle firlatildi kasa yamulacak kadar ve bi kere de 1,5 metreden mermere dustu :-)

• 
Sayfa: önceki 839840841842843
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.