Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (83. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
22.863
Cevap
198
Favori
846.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sarji paylasan arkadaslar muzik dinleyip dinlemediklerini ve eger biliyorlarsa ne kadar dinlediklerini de belirtseler iyi olur zira muzik dinlediginiz sure de kullanima ekleniyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • apple store'dan 12 kasımda sipariş verdim, bugün aldım, ki 20sinde sipariş verip bugün alan var.bence kontratsız alacaksanız store uygun şu ara.

bu arada artık ekleyebilirsiniz listeye 16, uzay grisi bir saate kadar elimde olacak sonunda.
  • Arkadaşlar ben kilit açma kodunun sadece TOUCH ID olmasını istiyorum ama kilit açma koduylada açılabiliyor.
    Bunun bir çözümünü bilen var ise benimle paylaşırsa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BOOOOOOOOOOO -- 22 Kasım 2013; 15:28:18 >
  • BOOOOOOOOOOO B kullanıcısına yanıt
    oyle bi secenek yok
  • ocean kullanıcısına yanıt
    Turkcell'in kendi mağazalarından alabilirsiniz. Onlarda insiyatif toleransı yok. Satış fiyatı neyse o. Bu mağazalar tabi İstanbul'da belli başlı yerlerde var.
  • 4s var bende arkadaşlar 5s e geçmeye değer mi yoksa 6 yı mı beklesem ?

ios 7 yükledim ve şu an günde iki defa sarj ediyorum 4s i .

5s e geçersem bu durum düzelir mi sizce en azından günde 1 sarj etsem yeter :)

Teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: BOOOOOOOOOOO

Arkadaşlar ben kilit açma kodunun sadece TOUCH ID olmasını istiyorum ama kilit açma koduylada açılabiliyor.
    Bunun bir çözümünü bilen var ise benimle paylaşırsa sevinirim.

JBsiz sanırım bu isteğiniz olmaz. Bana sorarsanız saçma bir istek. En azından Apple bu seçeneği hayata geçirmez. Belki jb ile olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi from_anatolia -- 22 Kasım 2013; 15:54:27 >
  • Hocam telefonum dün geldi kavuştum sonunda çok iyi ancak 12 saat şarja takma durumu varmı bilmiyorum şimdi kutusuna bakıcam yaz benide 5S Space Gray 16 GB

• Sessiz moda geçiş tuşunun üstündeki çizgi wi-fi anteni. Orayı kapatmamaya özen gösterin. (Orayı elle kapatmamak, kılıftan korumak gibi.)
  • app storedan bi şey indireceğin zaman touch id ile indiremiyorsun ilk seferde illa parolayı girmeni istiyor. bu da saçma bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yavuzeki

Eğer Turkcell'den sipariş ettiyseniz yarın elinizde olur. Ben dün 32 GB Gold aldım. Paketten birtanede Arcon London marka ekran filmi (sadece ön) çıktı. Teşekkürler Türkcell.

Eski bir 4 ve 4s kullanıcısı olarak wi-fi nin daha az çektiğini söyleyebilirim. Size garip gelebilir ama bataryası daha uzun gidiyor bende.

Hocam Turkcell kullanmıyorum ben sipariş edebilirim demi hatta vs sıkıntı olmaz?

• M.Uzun kullanıcısına yanıt
    online storedan almak için turkcell hat olması gerekir, çünkü cep numarası ve şifreyle giriş yapılıyor. herhangi birinden bulsanız olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muss@

online storedan almak için turkcell hat olması gerekir, çünkü cep numarası ve şifreyle giriş yapılıyor. herhangi birinden bulsanız olur.

Anladım hocam teşekkür ederim

• iphone 5s gold fiyati piyasasi nedir arkadaslar sifir bilen biri yazabilir mi
  • Silver 32 GB

• un momento kullanıcısına yanıt
    tüm renkler aynı fiyat, bazı çakallar az var diye yüksek fiyat istiyorlar. fiyatlar belli hepsinde apple store ve turkcell fiyatları neyse odur.

@M.Uzun

rica ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: realistspary

4s var bende arkadaşlar 5s e geçmeye değer mi yoksa 6 yı mı beklesem ?

ios 7 yükledim ve şu an günde iki defa sarj ediyorum 4s i .

5s e geçersem bu durum düzelir mi sizce en azından günde 1 sarj etsem yeter :)

Teşekkürler...

Kendi gözlemlediğim kadarıyla 4S iOS 7'yi transparan özellikleri dahil gayet sağlıklı bir şekilde çalıştırıyor ve çok az bir süre sonra şu anda beta aşamasında olan iOS 7.1 geliyor hatta bu 7.1 ile iPhone 4 bile çok çok iyi derecede hızlanmış durumda aşağıya youtube linki ekliyorum oradan 4'ün 7.1 ile tepkilerine bakabilirsiniz...

Şarj konusuna gelelim iOS 7 ile ne yazık ki 4 - 4S - 5 ve 5S'in bataryası özellikle 3G açık iken çok hızlı tükeniyor WIFI'da bu durum biraz daha sağlıklı ki bunun üstüne birde yarım saat "DEAD TRIGGER 2" gibi bir oyun oynarsanız 5S dahil diğer cihazları günde 2 kere şarj etmek zorunda kalabilirsiniz... Zaten daha öncede yazdığım gibi 110 - 140 dakika arasında %0 dan %100'e şarj olur iphone lar...

Özetle şarj olayına takılmayın tüm seri iPhone'lar iOS 7 ile şarjı çabuk bitiriyor... Bazıları 24 saat 26 saat arasında gidiyor ve bunun 5-6 saati kullanım diyorlar ki bu değeri herkes yakalayabilir bu normal bir durum o 5-6 saati sürekli 3G de ve dediğim gibi oyunlarda geçirin bakalım o kadar gidiyor mu :) Şu anda tek olay iOS 7'de bitiyor... Şarj olayına takılmayada çok gerek yok...

Ve son olarak esas sorunuzun cevabı eğer 4S kullanıyor iseniz 5S'e geçmeye hiç ama hiç gerek yok 6'yı beklemeniz sizin açınızdan çok daha iyi olacaktır...

BETA iOS 7.1 ile iphone 4'ün bile ne kadar hızlandığının kanıtı...

http://www.youtube.com/watch?v=Jpzl7eehmiI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi graphxdj07 -- 22 Kasım 2013; 17:09:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: BILDIRCAN

Bu şarj bi müthiş :D
    Apple iPhone 5s [ANA KONU]

Arkadaşım ben de telimi bekliyorum.Şu resimde şarj durumunu bi açıklarmısınız?Beklemede kullanım ne oluyor.Yani ne kadar süredir telefon şarj takılmadan duruyor.

• 2 Saat kullanma, 17 saat bekleme süresiyle şarj %57 ye indi. 5S 32 GB.

Sizce normal mi? Bu şarjı 7 saat gidenler ne yapıyorlar da bu kadar gidiyor? Acaba benim cihazım sorunlu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xanberk

2 Saat kullanma, 17 saat bekleme süresiyle şarj %57 ye indi. 5S 32 GB.

Sizce normal mi? Bu şarjı 7 saat gidenler ne yapıyorlar da bu kadar gidiyor? Acaba benim cihazım sorunlu mu?

Hocam benimde aynı 3G hep açık parlaklık %40 gibiyken safaride 5 saat kullanım süresi sunuyor ama forumda 3G hep açıkken 7-8 saat performans alanlar var. Kendi sitesinde de 3G ile 8 saat internet deneyimi açıklaması var. 7.1 ile düzelmesini umut ediyorum.

• 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.