Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (829. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
22.863
Cevap
198
Favori
846.825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 827828829830831
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: adizman

5s 4,5 gyi destekliyor mu?

Destekliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: shipp12

Arkadaşlar safari den reklamları Nasıl kapatabilirim? Foruma girince hep reklam geliyor konu aralarına

App Store'den "Focus" uygulamasını indirin, sonra Ayarlar>Safari>İçerik Engelleyiciler'e girin ve uygulamayı aktifleştirin.
  • IOS 9.1.2 ye güncelleyenler herhangi bir sıkıntı var mı telefonlarınızda ???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar ben de aranıza 16GB Space Grey ile katıldım. Carrefourdan aldım ios 9.2 ile geldi yanlışlıkla 9.2.1 e güncelledim. Şu an bir sıkıntı yok gibi inşallah kazasız belasız kullanırım.

• 9.2.1 kullananlar 9.2'den geçelim mi? İpad Mini 3'ü güncelledim iyi ancak 5S'de nasıl olur acaba?
  • 9.2.1 de takılmalar mevcut. Hiç beğenmedim 9.3 de böyle olursa 5s'i satmak zorunda kalıcam

• Hiç sıkıntı yok bende takılma falan da

• Hepsiburada'dan aldığım 5s uzay grisi telefonu bugün açtım. "Kronik ekran esnemesi sorunu var mı?"diye kontrol ederken ekranın kasa ile birleşen üst kısmında açıklık fark ettim. Özellikle sağ üst köşe daha açık.

Ekranında ölü piksel vs. sorun yok. Daha hat bile takmadığım telefon için değişim isteyeyim mi? 5s ile çok sayıda haşır neşir olan arkadaşlara soracak olursam yüzdeye vurduğumuzda aynı sorun ile karşılaşma durumum nedir?

Taktığım kılıf o bölgeyi kapatmıyor. Toz doldukça gözüme batıp duracak. Ne yapmamı önerirsiniz?

Teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: TechTR

Hepsiburada'dan aldığım 5s uzay grisi telefonu bugün açtım. "Kronik ekran esnemesi sorunu var mı?"diye kontrol ederken ekranın kasa ile birleşen üst kısmında açıklık fark ettim. Özellikle sağ üst köşe daha açık.

Ekranında ölü piksel vs. sorun yok. Daha hat bile takmadığım telefon için değişim isteyeyim mi? 5s ile çok sayıda haşır neşir olan arkadaşlara soracak olursam yüzdeye vurduğumuzda aynı sorun ile karşılaşma durumum nedir?

Taktığım kılıf o bölgeyi kapatmıyor. Toz doldukça gözüme batıp duracak. Ne yapmamı önerirsiniz?

Teşekkür ederim.

Tartışması bile olamaz hiç kullanmadan geri gönderin telefonu

• Arkadaslar iphone 5s batarya degisimi yapmak zorundayim daha once degistirip memnun kalanlar kullandıkları markalari yazabilir mi. Orjinal batarya 22. Ayda bozuldu sarj yuzde 20 iken bi anda yuzde 5 e dusuyo bazende yuzde 10 da tel kapaniyo. Yardim lütfen

• TechTR T kullanıcısına yanıt
    Paylaşımınızı görünce bende kontrol. Dediğimi kısımda diğer köşelwrle kıyaslayınca açıklık farkediliyor ve ayrıca güç butonunda da bir gevşeklik sözkonusu. Telefonu sallayınca ses yapacak kadar sallanıyor. Birde açıklığın olduğu kısımda ekran çok az bir farkla dışarıya çıkıntı yapmış gibi ve bastırınca hafif içeri girip çıkıyor. Göz yanılması mı diye epey baktım kılıftan çıkarıp ama çok az bir fark var sanki. İlerleyen Zaman'larda açıklık artar ve daha çok esnerse kamera lensinin içine toz kaçmasına falan sebep olursa sıkıntı olur diye düşünüyorum. Ama problem haline dönüşünce göndermek daha mantıklı geldi bana yenisiyle değişim yapmaları halinde kullanıp sıfırını almış oluruz.

• yeni güncellemeyi yüklemeyeceğim,9.3 gelenne kadar devam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı açıklık bende de var ve toz felan dolduğu yok. Kullanın gitsin.
  • TechTR T kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba. hangi ios sürümü ile geldi cihazınız??

• quote:

Orijinalden alıntı: 131murat

Hocam merhaba. hangi ios sürümü ile geldi cihazınız??

Hocam ilk kasa açıklığı gözüme çarptığı için iade işlemini riske atmamak adına hat takıp kurulum yapmadım. O yüzden bilmiyorum.
  • Bu açıklık denilen olay kronik olabilir bende de hafif bir açıklık var gibi sanki üst tuşta da sallanma var ama tuş sallanmasının ondan kaynaklandığını düşünmüyorum

• İYF İ kullanıcısına yanıt
    Teknosa'da incelediğim üründe böyle bir sıkıntı yoktu. Bugün geri gönderiyorum.
  • Sürüm 9.2.1 hep 3g de kullanıldı. Masıl sizce?
    http://imgur.com/a/NiZG0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S A M C R O -- 25 Ocak 2016; 20:48:55 >
  • arkadaşlar son güncellemeyle şarj etme sürem uzadı sanki önceden 1.5 saatde şarj olurdu şimdi 2 2.5 filan sürüyor
  • Arkadaşlar 1 senedir iphone 5s kullanıyorum. Titiz kullanıcıyım. Yalnız ne zaman ios 9 a geçtim telefonda sıkıntılar olmaya başladı. Mesela alttan veya üstten kayarak indirdiğimiz bildirim ekranı bazen gelmiyor. yuvarlak tuşa bir kez bastığımda uygulamadan çıkamıyorum -bildirim ekranı gittiğinde- 2 kere basmam gerekiyor.

bunun sonucunda telefonu kapatıp açıyorum düzeliyor. Sonra bir kaç güne bir daha yapıyor.

Ne yapmam lazım başına gelen var mı?
  • 
Sayfa: önceki 827828829830831
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.