Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (830. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
22.863
Cevap
198
Favori
846.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 828829830831832
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar benim telefonda dokunmatik bazen algılıyor bazen algılamıyor ne önerirsiniz, cihazın garantisi bitti. Apple Store mı götüreyim telefoncuya mi vereyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar iyimi sizce cok hizli gidiyor sanki

• Arkadaşlar selamlar ben sıfır bir iPhone 5S alacağım ve haliyle ufak sorularim var cevaplarsaniz sevinirim.

Telefonu sıfır alıp kutusunu açtığımızda nelere dikkat etmemiz gerekir, dereleri nasıl kontrol etmemiz gerekir?

Bir de facebook twitter instagram swarm kullanıyorum, yanına mesajlaşma olarak sadece messenger, whats app ve snapchat kullanıyorum.

Ve sadece clash of clans oynuyorum, başka oyun oynamam.

Sarjinin ne kadar gittiği önemli değil yanımda powerbank taşıyorum normalde de zaten.

Bu telefon beni dağda bayırda çayırda çimende yolda birakir mi, telefona çok iyi bakarım, çift taraflı koruma filmi sağlam kiliflar kullanırım nazik olur dusurmemeye calisirim. Beni götürür mu tek istediğim telefonun düzgün çalışması ve bana kasma ve donma yapmaması.

Bilgilendirirseniz çok sevinirim arkadaşlar, şimdiden teşekkürler

• Arkadaslar ben bu icloud isini cozemedim bunlari kapattim simdi benim fotograflari yine yedeklermi iclouda hergun
  • quote:

Orijinalden alıntı: 18XET01

Arkadaşlar selamlar ben sıfır bir iPhone 5S alacağım ve haliyle ufak sorularim var cevaplarsaniz sevinirim.

Telefonu sıfır alıp kutusunu açtığımızda nelere dikkat etmemiz gerekir, dereleri nasıl kontrol etmemiz gerekir?

Bir de facebook twitter instagram swarm kullanıyorum, yanına mesajlaşma olarak sadece messenger, whats app ve snapchat kullanıyorum.

Ve sadece clash of clans oynuyorum, başka oyun oynamam.

Sarjinin ne kadar gittiği önemli değil yanımda powerbank taşıyorum normalde de zaten.

Bu telefon beni dağda bayırda çayırda çimende yolda birakir mi, telefona çok iyi bakarım, çift taraflı koruma filmi sağlam kiliflar kullanırım nazik olur dusurmemeye calisirim. Beni götürür mu tek istediğim telefonun düzgün çalışması ve bana kasma ve donma yapmaması.

Bilgilendirirseniz çok sevinirim arkadaşlar, şimdiden teşekkürler

Cihazın üzerinde gelecek yazılım için konuşayım, donma kasma yaşamazsınız. Belirttiğiniz uygulamalar ve dahası cihazımda mevcut yaklaşık 1 aydır hiç kapatmadım gram kasma yaşamadım. Tabi artık güncellemeleri yüklememek gerekli.

• 18XET01 1 kullanıcısına yanıt
    kutuyu açtığında kasasında açıklık var mı yok mu onu kontrol etmeni tavsiye ederim. Gerisini zaten telefonu açtıktan sonra kontrol edebilirsin.
    saydığın uygulamalar ve oyunla fazla bir şarj süresi bekleme, ne olduğunu anlamadan bir bakmışsın %15 lerdesin :)
    kaliteli güzel telefon şu an ki ios versiyonlarında herhangi bir kasma yok fakat malumun iphone 6s ile 2 gb ram devri başladı. Ios 10 bu telefon için nekadar sağlıklı olur kestiremiyorum.
    Düşürmemen gereken bir telefon çünkü hemen yamuluyor. onun haricinde kullanımı çok rahat tek elle kullanbiliyorsun. ve kesinlikle inanılmaz şık bir telefon.
  • Öncelikle herkese selamlar.Kardeşime yazın nasip olursa telefon alacağız.İos daha önce kullanmadı .1400-1500 bütçe bulunmakta.Sizlerde 5s var şunları sormak istiyorum :

1-Şarjı sorun çıkarır mı ?şarjlı kılıf ile çözülürmü?

2-iphone 5s mi samsung galaxy a5 2016 mı? Neden?

3-Telefonu ilk aldığımızda İos kaç ile gelir en son sürüm mü yoksa ilk sürüm mü? bunu sormamın nedeni kardeşim alırsa İos 8.4 de bırakmayı planlıyor güncelleme yapmayacak malum apple politikası. Güncelleme yapmadan 4-5 sene gider mi?

4-Küçük ekran sorun olur mu?

5-Bu iki telefon dışında öenerebiceğiniz yeni ve sorunsuz telefonlar varsa yazarsanız sevinirim.

Lütfen cevaplayın çok önemli merak ettiğim sorular bunlar aranızda 1-2 sene kullanan tecrübeli arakadaşlar vardır lütfen düşüncelerinizi ve cavplarınızı yazın .İyi forumlar ...

• Ekran süresi olarak hücresel veriyi kullanarak kaç saat alıyorsunuz

• has2013 H kullanıcısına yanıt
    Sarji en fazla 4 bilemedin 5 saat gider. A5 le arasinda ise, kamera, sarj, ekran kalitesi, tasarim ve ekran boyutu olarak kesinlikle a5. Ancak 5s hiz olarak bi tik daha onde.

• 5s düşünenler hiç düşünmeden alsın her türlü iyi fiyatındakilere göre

• 4.30 - 5 saat ekran süresi alıyorum, şarj da 22-23 saat dayanıyor. Telefon 2 aylık

• 18XET01 1 kullanıcısına yanıt
    kardeşim ben de alacam nasipse hangi siteden alacaksın ve hangi kılıfları ? ben güncelleme yapmayacağım ios 8 yaparım sadece inşallah sorun olmaz ios.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chesteren

4.30 - 5 saat ekran süresi alıyorum, şarj da 22-23 saat dayanıyor. Telefon 2 aylık

teşşekkürler hocam. Bende 4s var 3 saat ekran süresi veriyor ama androidin 3 saat ekran süresi bundan fazla gibime geliyor. oyun oynamadan internet whasup yaparak günü çıakarur mu bu telefon
  • Arkadaşlar merhaba

5s sarj kılıfı almak istiyorum. Çok model var.
    Kullanım kolaylığı sağlayan ve güvenilir ayrıca çok ağır olmayan bir model önerirmisiniz.

• Arkadaşlar benim bazen 5s de %50 de bazen %15 de telefon şarj bitti diye kapanıyor ve garantinin bitimine 2 ay var sizce garantiye batarya arızalı diye versem yeni telefon gönderirler mi yoksa tamir edip mi gönderirler

• Oyun oynarım, internet zaten hep açıktır onu kapatacak olsam eski nokia kullanırım :) bayağı bi normal kullanımda elde ettiğim süreleri paylaştım sizinle

• arkadaşlar 9.2.1 den 9.1 e dönmek istiyorum. 2 model var global olan ve gsm olan. hangisine downgrade etmeliyim. cihazım tr çıkışlı. biraz daha karıştırınca siteyi ios7 ye kadar sürüm düşüyor. lin buhttps://ipsw.me/iPhone6,1 işten anlayanlar lütfen cevap versin. android de olsa çatır çutur girerdikte ios olunca kitlenmesinden çekiniyorum.
  • işcep e gelen güncelleme ile ios8 de parmak iziyle giriş yapılamıyor.

ios 9.2.1 nasıl ? şuan 8.4.1 kullanıyorum

batarya tavsiyesi olan varmı ? bataryası kötü gitmeye başladı telefonun.
  • Arkadaşlar ekran kilitliyken ekrana basmadan yani isik yanmadanda parmagimizi okutunca açılıyor diyorlar benim cihazda acilmiyo 9.0 sürüm ile kullanılaniyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: chesteren

Oyun oynarım, internet zaten hep açıktır onu kapatacak olsam eski nokia kullanırım :) bayağı bi normal kullanımda elde ettiğim süreleri paylaştım sizinle

teşekkür ederıim hocam :)
  • 
Sayfa: önceki 828829830831832
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.