Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (828. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 826827828829830
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • URBAN ARMOR GEAR Case for iPhone 5/5S, Blackhttps://www.amazon.com/dp/B0099I81JG/ref=cm_sw_r_cp_awd_4HNOwb996X5M5

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mophie alın onun yerine ikiside kalınlaştırıyor benim fikrim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende alacağım ama İos 9'lu 5S kullanılmaz diyorlar beyler neden?

Telefonda oyun oynamayacağım yani cihazı o yönden fazla zorlamayacağım.

Sosyal medya vazgeçilmezim. (Face,İnstagram,Whatsapp)

Alınırmı hala? Sıfır alacağım ve beni 2 yıl götürmesi lazım (İos 10 falan gelirse kesinlikle güncellemem)

• quote:

Orijinalden alıntı: The Interval

URBAN ARMOR GEAR Case for iPhone 5/5S, Blackhttps://www.amazon.com/dp/B0099I81JG/ref=cm_sw_r_cp_awd_4HNOwb996X5M5

sıkıntı şu ki amazondan hiç alış veriş yapmadım ve almayıda bilmiyorum :)
  • ben 9.0 sürümüyle kullanıyorum 3 aydır hiç bir sıkıntı yaşamadım güncelleme yapmayıda düşünümüyorum açıkcası
  • arkadaşlar bu arada 9.2 güncellemesi kaç mb bilen varmı
  • İphone 5s aldım ios 8.3 arkadaşlar 9.2.1 e geçsem donar mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: mt28

Hocam Yurtdışını deneyin ozaman daha uyguna getirtirsiniz. Ben Almanyadan 6s aldım 600 euro ya denk geldi. 138 lira da kayıt parası. 6 lar çok daha ucuzdur tahminimce.

Nasil alıcaz peki o şekilde

• Kiziroglu75 kullanıcısına yanıt
    9.2

• Geçmiş sayfalarda soranlar vardı.
    Kliksa dan alınan iphone 5S 9.1 yüklü olarak geliyor bilginize.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de cihazı 9.2 ile aldım bimeksten sıfır birtakım problemler vardı sizlere önerim touch id kapatın ve ios 9.2.1 e güncelleyin

• Telefonu 1 hafta önce aldım şimdi yorumlara baktım 9.2.1 gelmiş güncellesem mi ?

Ayrıca whatsap bildirimi gelmiyor whatsapa giriyorum daha önce atılmış mesajlar ardı ardına geliyor.

Bazen ses en yüksekteyken ortaya alıyor.

Bunları nasıl düzelteceğiz

teşekküler
  • 5s 4,5 gyi destekliyor mu?
  • ArkadaÅŸlar safari den reklamları Nasıl kapatabilirim? Foruma girince hep reklam geliyor konu aralarına

• Bu şarj soketinin sağ tarafı hoparlör sol taraf ne aaba ordan ses gelmiyorda merak ediyorum birde bazı kere telefon ısınıyor nedeni bedir?

• Bide ben bursada oturuyorum telefonu dün sıfır aldım aveadan garantilik bi mevzu olursa nasıl yaparım?

• Bide ben bursada oturuyorum telefonu dün sıfır aldım aveadan garantilik bi mevzu olursa nasıl yaparım?

• Silent Guardian kullanıcısına yanıt
    S. A. Hocam öncelikle hayırlı olsun güle güle kullanın kılıfı. Bende düşündüm fakat telefonun estetiğini bozar gibi geldi sonra erteledim. Sizce Nasıl?Oyun falanda oynamadığım için arada sırada seyahatlerde taşınabilir pil almaktan daha iyi olur diye düşünmüştüm. Birde aralarında ciddi ağırlık farkı yok almışken en yüksek kapasiteli alınmalı benim şahsi düşüncem.

• quote:

Orijinalden alıntı: mgencer05

S. A. Hocam öncelikle hayırlı olsun güle güle kullanın kılıfı. Bende düşündüm fakat telefonun estetiğini bozar gibi geldi sonra erteledim. Sizce Nasıl?Oyun falanda oynamadığım için arada sırada seyahatlerde taşınabilir pil almaktan daha iyi olur diye düşünmüştüm. Birde aralarında ciddi ağırlık farkı yok almışken en yüksek kapasiteli alınmalı benim şahsi düşüncem.

Hocam. Öncelik meselesi ama beklediğimden iyi benim yine de kalın ve kaba tabi

• quote:

Orijinalden alıntı: Fuuckun16

Bu şarj soketinin sağ tarafı hoparlör sol taraf ne aaba ordan ses gelmiyorda merak ediyorum birde bazı kere telefon ısınıyor nedeni bedir?

Soldaki mikrofon
  • 
Sayfa: önceki 826827828829830
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.