Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (767. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
22.863
Cevap
198
Favori
846.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 765766767768769
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kral1840

şarjdan yana sıkıntınız olmaz hocam sıfır alırsanız.

3 yıl kullanım tepe tepe sunar.

eğer çok hırpalayıp sürekli şarj ihtiyacına karşılık verirseniz batarya değişimi ister 1,5 sene falan sonra.

önemli olan batarya.
    onun için alın sıfır 5s ama üstüne az daha ekleyip 32 lik alın en aşşağı.

Kesinlikle sıfır alıcam da ıkına ıkına 2000 tl anca çıkar çıkarsa ve çok da telefon dolduran bir adam değilim, alırsam 16 gb alıcam. Batarya sıkıntısı olmaz diyosan bu tasarımla 5s alırım. Performans en az 3-4 yıl götürür elit olmayan kullanıcıyı, boyutu çok ideal benim için tek sorunu batarya olarak görüyordum. Tasarımdan vazgeçip 600 tl kar ile z3 compact düşünüyorum bazen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bLockhiT^ kullanıcısına yanıt
    batarya problem değil.

s3 den geçmiştim 5s e ve bataryası s3 den iyiydi.

androiddeki kasma takılma asla olmaz 5s de.

5s i kullan android cihazlara birdaha bakmazsın.

telefonu alınca da ios yazılımı 8 deyse bırak orda kalsın.
    9 a geçirme şuan.
    yani güncelleme falan yapma.

hayırlı olsun şimdiden.
    asla pişman olmazsın aldığına.(16 lık yeter dediğin için diyorum.yoksa ben 32 lik almandan yanayım )
  • Selam Beyler,

9.0.2 yükledikten sonra whatsappta kasılmalar yaşıyordum. Uygulamayı silip tekrar kurduktan sonra düzeldi. Sorun yaşayan varsa deneyebilir. Sohbet geçmişinizi yedekleyin sonra bana şikayet etmeyin hepsi gitti diye :)
  • mt28 M kullanıcısına yanıt
    bilgilendirme için teşekkürler hocam

9.0.2 den sonra olumlu olumsuz neler değişti 5s de?

yorumlar çok olumsuz o yüzden beklemedeyim 8.4.1 de
  • kilif onerecek var mi arkadaslar ??

• quote:

batarya problem değil.

s3 den geçmiştim 5s e ve bataryası s3 den iyiydi.

androiddeki kasma takılma asla olmaz 5s de.

5s i kullan android cihazlara birdaha bakmazsın.

telefonu alınca da ios yazılımı 8 deyse bırak orda kalsın.
    9 a geçirme şuan.
    yani güncelleme falan yapma.

hayırlı olsun şimdiden.
    asla pişman olmazsın aldığına.(16 lık yeter dediğin için diyorum.yoksa ben 32 lik almandan yanayım )

Verdiğin moral için teşekkürler kardeşim. Bu arada bende s3 den geçiş yapıyorum s3 ü kardeşime verdim 3 aydır onun vestel venus 5.0 ı kullanıyorum batarya ve hızı fena değilde kamera traş ve bayağı kalas. Bir de dokunmatik hassasiyeti facia. Yazı yazarken bu telefonu duvara vurmadıysam sabrımdan

• quote:

şarjdan yana sıkıntınız olmaz hocam sıfır alırsanız.

3 yıl kullanım tepe tepe sunar.

eğer çok hırpalayıp sürekli şarj ihtiyacına karşılık verirseniz batarya değişimi ister 1,5 sene falan sonra.

önemli olan batarya.
    onun için alın sıfır 5s ama üstüne az daha ekleyip 32 lik alın en aşşağı.

Bataryayı hırpalamak vs derken ne demek istedin ?

• DarkGathering kullanıcısına yanıt
    Merhabalar. Kılıf arıyorsanız ilanıma göz atmanızı öneririm. Saygılar.

http://beta.donanimhaber.com/m_110367868/f_//tm.htm#110367868
  • Bende yakinda alicagim arkadaslar 2 yil goturmesi umuduyla aliyorum bakalim goturucekmi :)

• quote:

bilgilendirme için teşekkürler hocam

9.0.2 den sonra olumlu olumsuz neler değişti 5s de?

yorumlar çok olumsuz o yüzden beklemedeyim 8.4.1 de

Ya kim diyor kasıyor,kitleniyor diye. Vallahi ben yükledim direk ios 9 u,hem de direk ota dan yükledim. Öyle sıfırlama falan da yapmadım. Ben çok memnunum kasılma,donma falan yok. Sadece geçen gün home tuşu ile ilgili bir bug meydana geldi,yeniden başlattım bir daha da sıkıntı olmadı.
    Bug dediğim de home tuşuna basarak uygulamadan ana ekrana geçemedim,arka planda ki çalışan uygulamalara ve siriye tepki veriyordu,sadece uygulamadan çıkmadı,zaten bir daha da yaşamadım.
    Valla arkadaşım ben memnunum,gayet akıcı.
    Edit:Sadece spotlight da yukarıdan aşağıya çekerken 1 sn lik takılma oluyor klavyede,çok da kafaya takılacak bir durum da değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vendetta262 -- 12 Ekim 2015; 23:16:25 >

• Arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim, arkadaşım 5s ini satıyor 1000 tl ye alabilirim kozmetiği düzgün garantisi devam ediyor. 1500 e de gürcistandan alabiliyorum sıfır. Sizce ikinci el mi alayım sıfır mı ?

• a.saribas kullanıcısına yanıt
    Boşver sıfır al. Ama yabancı ülkeden alınanın Türkiye de garantisi devam etmiyor sanırım. Bu yönden arkadaşının ki avantajlı eğer böyle bir garanti uygulaması varsa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kiziroglu75 -- 12 Ekim 2015; 23:23:10 >
  • kral1840 kullanıcısına yanıt
    Şarjda iyileşme var diyorlar ama ios 8.4.1 de yaklaşık 6 saatlik kullanım alıyordum şu an 5 saat civarına düştü. Belkide uygulamar henüz 9 için tam anlamıyla uyarlanmamış olabilir ondan gereksiz şarj tüketimi de yapıyor olabilirler ama mevcuttaki durum yaklaşık 1 saatlik şarj kayıbım var. Menü geçişlerinde hafif kasılmalar yaşıyorum, şimdilik çok rahatsız edici değil ama hoşta değil. Müzik uygulamasını ciddi anlamda hiç beğenmedim. son kullandıklarım menüsü yukarıdan çıkıyor güzel olmuş ama birde yan taraftan çıkması gereksiz geldi bana.

Aslında özet geçmek gerekirse ios 9 yenilik getiren bir işletim sistemi değil (5s ler için konuşuyorum. 6 veya 6s için bir deneyimim olmadı). ios 8 versiyolarından biri olarak çıkarılabilirmiş. şimdilik yükleme derim 9.0.3 belki daha stabil olur. bir süre daha yorumları takip et derim dostum.

son olarak temiz kurulum işine de katılıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kiziroglu75

Boşver sıfır al. Ama yabancı ülkeden alınanın Türkiye de garantisi devam etmiyor sanırım. Bu yönden arkadaşının ki avantajlı eğer böyle bir garanti uygulaması varsa.

5s ler için garanti muallakta alan birçok kişi burda değişim yapamamış ama değişim yapanlarda var. İphone 6 lar için türkiye garanti veriyor.

• mt28 M kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam.
    bekleyeceğim stabil sürümü
  • Restore sonrası iMessage 80 kuruş kesip duruyor. Dünden beri 5 liram gitti kapatmak zorunda kaldım. Nedir bu arkadaş ya?

• Bu Home Tuşunda ilk basmadan önce hafıf bir çıtırtı geliyor sizde de oluyor mu bu ?

• OneMoreChance kullanıcısına yanıt
    Bir kere facetime ve imessage aç daha elleme kendi kendine olacaktır. Sunucu yoğunluğundan oluyor bende de oldu etkileşmedi bir türlü 2 kere sıfırladım düzeldi. Çünkü imessage ve facetime güzel bir uygulama çok işe yarıyor.

• Arkadaşlar herkese merhaba. Sizlere bir sorum olucak.

İphone 5s üzerine 250 lira verip samsung s6 ile takas yapılır mı? S6 1 aylık. Benim 5s 6,5 aylık.

Mantıklı mıdır sizce? Yoksa pişman olur muyum?

Edit: Biraz acelesi olduğu için kalın metin kullandım. Özür dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi can59 -- 14 Ekim 2015; 8:07:47 >
  • can59 kullanıcısına yanıt
    S6 her özellikte daha iyi. Yanlız ram şişmesi ve bazı yazılım hataları var. Eğer bazı donma ve kasılma beni rahatsız etmez diyorsan değiştirebilirsiniz. Telefon özellikleri ve kullanımlarınızı düşünün öyle karar verin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 765766767768769
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.