Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (676. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
22.863
Cevap
198
Favori
846.822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 674675676677678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bugün telefonum yere düştü, çok hızlı veya yüksekten düşmedi ancak düştükten bi süre sonra fark ettimki ekranın alt kısmında kesik şeritler oluşmuş ve buralara dokununca tepki vermiyor, klavyede yazarken zor oluyor bunu nasıl halledebilirim?
  • bsbgrc B kullanıcısına yanıt
    AYNI ŞEY 3G SİMDE BAŞIMA GELMİŞTİ KLAVYENİN OLDUĞU YERDE ASDFG KISMI ÖZELLİKLE BASMIYORDU EKRAN DEĞİŞTİRECEKSİN ÜCRET KARŞILIĞI APPLEDAN YADA DAHA UCUZA HAŞŞETMEK İSTERSEN TELEFONCUDAN DEĞİŞTİRCEKSİN BEN BOZULMUŞ Bİ İPHONUN EKRANIYLA DEĞİŞTİRMİŞTİM AMA TELEFONCU TANIDIKTI KOMİK RAKAMLARA YAPTIRDIM.
  • iyi yapmışsınız hocam,, ben değişim yaptım yeni cihazımda hiç problem yok.. 7 aydır da kullanıyorum, swap cihazlar kötüdür diye bir genelleme yapılamaz, elektronik cihaz bunlar tabi ki aralarından sorunlular çıkacak..
    ona bakarsak benim de 0 aldığım 5s'te 4 ay sonra ekran çıtırdamaya başlamıştı aynı sizinki gibi.. şey mi diyelim şimdi "0 cihaz tavsiye etmiyorum swap alın" haha...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zozorla -- 30 Ocak 2015; 8:13:11 >
  • arkadaşlar 8.1.3 ü yükleyen varmı? varsa izlenimlerini paylaşabilirmi?
  • Note 3 alarak aranızdan ayrıldım. Bugüne kadar sorduğum sorulara cevap veren vermeyen herkese teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iamalegend

arkadaşlar 8.1.3 ü yükleyen varmı? varsa izlenimlerini paylaşabilirmi?

Geçmiş tüm 8'li sürümlerden daha iyi. 8, 8.02, 8.1.1, 8.1.2 vs hepsinden geçilebilir. 7'li sürümlerdeysen biraz daha beklenebilir. Çünkü hala bazı hatalar mevcut.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iamalegend

arkadaşlar 8.1.3 ü yükleyen varmı? varsa izlenimlerini paylaşabilirmi?

Tel 7.1.2 , tablet 8.1.3

telefonu aratmıyor diyebilirim en basidi.
  • HiGHWAYMOUSE kullanıcısına yanıt
    Hımm, zaten 8.1.2 deydim ozaman geçelim :) bilgi için teşekkür ederim.
  • Bu şarj süresi iyimidir arkadaşlar?

Gün içinde sık sık telefonu kurcalarım, Çok sık Clash of Clans ve Boom beach oyununa girip çıkarım. internete bakınırım, whatsapp'ı yoğun kullanırım ve ortalama yarım saat de telefon görüşmesi yaparım. Günün yarısından fazlasını Wifi ile, kalanını da 3G kullanıyorum ve hiç kapatmam. Mutlaka ikisinden biri açıktır.

Fotoyu çektiğimde %3 şarj vardı ve o gün wifi kullanımım daha fazlaydı.

Bazen günlük kullanımda daha sık kullanıyorum telefonu ve ağırlıklı olarak 3G açık şekilde kullandığımda ise kullanım 5 - 5 buçuk saat; beklemede ise 11 saat civarı yazıyor.
    Telefonum 1 yıllık bir cihaz.

Apple iPhone 5s [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayatgezi -- 30 Ocak 2015; 14:04:28 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: hayatgezi

Bu şarj süresi iyimidir arkadaşlar?

Gün içinde sık sık telefonu kurcalarım, Çok sık Clash of Clans ve Boom beach oyununa girip çıkarım. internete bakınırım, whatsapp'ı yoğun kullanırım ve ortalama yarım saat de telefon görüşmesi yaparım. Günün yarısından fazlasını Wifi ile, kalanını da 3G kullanıyorum ve hiç kapatmam. Mutlaka ikisinden biri açıktır.

Fotoyu çektiğimde %3 şarj vardı ve o gün wifi kullanımım daha fazlaydı.

Bazen günlük kullanımda daha sık kullanıyorum telefonu ve ağırlıklı olarak 3G açık şekilde kullandığımda ise kullanım 5 - 5 buçuk saat; beklemede ise 11 saat civarı yazıyor.
    Telefonum 1 yıllık bir cihaz.

Daha Allah'dan ne istiyorsunuz hocam normal kullanımla 6 saat alıyor millet bence şükredin

• Dun akşam servise verdim bakalım ne zaman gelecek.

• Son guncellemeden sonra sarjim su gibi gidiyor sizlerdede boylemi acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: yuzi_35

Son guncellemeden sonra sarjim su gibi gidiyor sizlerdede boylemi acaba ?

şu şarj konusunu bir türlü düzeltemediler gitti hocam. bu telefondan vazgeçmemin birinci nedeni. inşallah ilerde 2500-3000 mah bataryalı modellerini görürüz. (eski iphone 5s kullanıcısı)
  • hayatgezi kullanıcısına yanıt
    Benim telefon JBli kardeşim. İphone6 ve plus'dan sonra geçtim 5s'e. Şarj konusunda malesef beni üzdü ama boyut olarak kullanım rahatlığı yüzünden vazgeçemediğim bir telefon oldu.
  • Telefonu yaklaşık 1 hafta önce iphone 6 almaya gittiğimde gerek kullanım rahatlığı gerek şık ve sağlam yapısı nedeniyle tercih ettim.genel anlamda çok kaliteli bir cihaz olmakla birlikte kullanım yoğunluğuna göre batarya performansı açısından üzebilecek bir telefon.telefon bekleme esnasındayken 3g yi kapatmak ya da anlık mesajlaşmalardan mahrum kalmamak için 2g kullanmak ciddi bir artış sağlıyor.ekran parlaklığı da önemli ancak bunların dışındaki diğer tasarruflar bu kadar etkili değil diye düşünüyorum.batarya kapasitesini düşündüğümüzde gelecek güncellemelerin önemli bir artış sağlayabileceğini düşünmek bence hayal.kısaca batarya performansı kötü değil ama çok iyi olduğu da söylenemez

• Arkadaşlar sizin telefonunuz kaç gb ve kaçını dolduruyorsunuz bende ki 32 gb 6,5 kaldı :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Nega.Thief

Arkadaşlar sizin telefonunuz kaç gb ve kaçını dolduruyorsunuz bende ki 32 gb 6,5 kaldı :)

16 gb'lık. 8,4 gb boş. benim için önemli olan çektiğim ve beğendiğim videoları youtube'a yüklüyorum. Fotoğrafları dropbox veya face'e. Oyun hiç yok. Oynama hevesim de yok. Yaştan mütevellid herhalde. Çocuklar için ipad'e yeterince indiriyorum zaten.

Kullanacağım uygulamaları da özenle seçmeye çalışıyorum. Örneğin fotoğrafçılıka ilgili onlarca uygulama yükleyip çoğunu da kullanmadan duracağına bir tane camera+ uygulamasını satın aldım; yetiyor. Böylece uygulamayı da en ince ayrıntısına kadar öğreniyorsun.

Mail hesaplarım için uygulamalar indirip kalabalık ve karmaşa yaratmak yerine ios'la gelen mail hesabına hepsini tanımladım; oldu bitti.

• 8.1.3. Güncelleme geldi arkadaşlar...benim telefon daha 7.1.2 de aradaki güncellemeleri yapmadım şu an memnunum önceki güncellemeleri yapmamak ve yeni güncellemeyi yapmak telefona bi zarar verir mi

• sergeant43 S kullanıcısına yanıt
    Hayır hiçbir zararı olmaz,bu arada bende zaman zaman uygulamalardan atmalar oluyor sizde hiç oldu mu acaba?

• Uacellat_62 kullanıcısına yanıt
    Evet üstad oluyor ama çok sık değil sendemi 7.1 kullanıyorsun...şikayetleri ve hiçbişeyin düzelmediğini okuyunca güncellemeleri yapmıyorum

• 
Sayfa: önceki 674675676677678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.