Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (678. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 676677678679680
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    sende saol
    kesin çözüm için Aynı yerde kılıflı kılıfsız dene.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar ben 4s kullanıcısıyim artik telefonumu değiştirmeyi dusunuyorum 5s ve 6 Arasında kararsızım. Ama Şekil acısından 5s benim icin bir adim önde ama kullanan arkadaşların hepsi ya şarzindan veya Wi-Fi sinden şikayetçi. Mevcut butcemle 5s in sıfırını 6 nin ise ikinci elini alabilirim bana fikir verebilirmisiniz. Simdiden tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: ender88

Arkadaslar ben 4s kullanıcısıyim artik telefonumu değiştirmeyi dusunuyorum 5s ve 6 Arasında kararsızım. Ama Şekil acısından 5s benim icin bir adim önde ama kullanan arkadaşların hepsi ya şarzindan veya Wi-Fi sinden şikayetçi. Mevcut butcemle 5s in sıfırını 6 nin ise ikinci elini alabilirim bana fikir verebilirmisiniz. Simdiden tesekkurler

3 seneye yakin 32gb 4s kullandim.Gecicem tek telefonda 5s di onu aldim.Tek elle rahatca kullanabiliyorum.6 da guzel telefon ama 4s 5s deki gibi tek elle biraz zor.Hic bir problemde gormedim yasamadim iphone ile ilgili.Oyle kocaman ekran asigi digilsen al 5s rahat et

• Banada iphone 6 nin ekranı geldi ve kenarlarının Oval olmasi Hoşuma gitmedi.5s ise kibar ve tek elle kullanılabilen bir telefon ikisi Arasında kararsız kaldım bundan dolayi

• ender88 E kullanıcısına yanıt
    Test için iphone standı olan media Markt ya da bimeks e gidin ve 5s ide 6 yıda deneyin ona göre karar verin. Sonra 5s alınca ya da 6 alınca neden öbürünü almadım demeyin.

• kral1840 kullanıcısına yanıt
    Hafta sonu incelemeye Çalışacam

• Benim 5s cihazım var su an . Birkaç gün önce kardeşime iPhone 6 alındı , ve benimle takas eder misin dedi kardeşim . Telefonu aldım iki gün kullandım ve sonraki gün uyanır uyanmaz kendisine geri verdim. Kendi 5s imi aldım . Hiç iPhone a benzer bi tarafı kalmamış o telefonun . Kilit tuşundan tuşundan köse kıvrımlarına kadar son derece vasat bi tasarım . Bukulebilmesi de cabası .
    iPhone 6 yi kullandıktan sonra anladım ki ya çok paranız olacak , ya da Gösterişi seven bi yapınız . Onun dışında o fiyata alınmaya değmeyen bi telefon bence .
    Son olarak 5s candır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LEAME -- 5 Şubat 2015; 23:39:47 >
  • Bakalim 5s i arkadaslardan incele fırsatım oldu ama 6 yi hafta sonu inceleyecek sonra bi karar veririm ama 6 yi Sıfır alacak bütçem yok anca ikinci elini alabilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: KöpeklereFısıldayanAdam

Beyler youtube videolarını açamıyorum anlamadım gitti instagram da ilk kurduğumda videoları açıyordu şimdi onda da açılmıyor var mı bu sorunları yaşayan

Instagram olayı geçen gün bana da oldu hocam telefonu kapatıp açtım düzeldi

• ender88 E kullanıcısına yanıt
    Arkadasım o zaman kesinlikle 6 almak gibi bi hataya düşme . Eğer ikinci el 6 ve Sıfır 5s arasindaysan kesinlikle ve kesinlikle 5s .
    Hatta sıfırı bile olsa 6 nin yine de 5s

• quote:

Orijinalden alıntı: merenkisa

quote:

Orijinalden alıntı: KöpeklereFısıldayanAdam

Beyler youtube videolarını açamıyorum anlamadım gitti instagram da ilk kurduğumda videoları açıyordu şimdi onda da açılmıyor var mı bu sorunları yaşayan

Instagram olayı geçen gün bana da oldu hocam telefonu kapatıp açtım düzeldi

Saolasın dostum açıp kapattım youtube ve instagram düzeldi
  • Instagramda zorla takip ettirme muhabbeti çıktı şimdide
  • beyler benim şarjım çok hızlı bitiyor. cihaz 1,2 jb li
    sizde de aynı sıkıntı varmı yoksa yüklediğim tweaklerden mi
    eğer tweklerdense anlayan varsa ss atayım hangisi çok harcıyor biri bi el atsın ya size zahmet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KadirTopal

beyler benim şarjım çok hızlı bitiyor. cihaz 1,2 jb li
    sizde de aynı sıkıntı varmı yoksa yüklediğim tweaklerden mi
    eğer tweklerdense anlayan varsa ss atayım hangisi çok harcıyor biri bi el atsın ya size zahmet.

Kaç saat dayanıyor? Çünkü 5S'in 10 saat pil ömrü var(yanlış hatırlamıyorsam 10 saat).
  • Valla aktif kullanımda 5 saat gitmiyor bile

• yedek alımı var mı iphone'da uygulamalarımızı yükledik bir şey oldu güncelleme vs geldi fabrika ayarlarına döndük programları tekrar yükleyip tekrar hesaplarımıza girmek zorundayız doğru mudur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: haklısın toprAAm

yedek alımı var mı iphone'da uygulamalarımızı yükledik bir şey oldu güncelleme vs geldi fabrika ayarlarına döndük programları tekrar yükleyip tekrar hesaplarımıza girmek zorundayız doğru mudur?

iTunes ile rahatça Uygulamaları yedek alabilirsin :) zaten soruyor Uygulamaları yedekleyelim mi diye Apple Store şifreni giriyorsun ve hepsini teselliye restore ettiginde ise hepsini tek tek yüklemene gerek kalmadan hepsini iTunes yapıyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: M.Uzun

quote:

Orijinalden alıntı: haklısın toprAAm

yedek alımı var mı iphone'da uygulamalarımızı yükledik bir şey oldu güncelleme vs geldi fabrika ayarlarına döndük programları tekrar yükleyip tekrar hesaplarımıza girmek zorundayız doğru mudur?

iTunes ile rahatça Uygulamaları yedek alabilirsin :) zaten soruyor Uygulamaları yedekleyelim mi diye Apple Store şifreni giriyorsun ve hepsini teselliye restore ettiginde ise hepsini tek tek yüklemene gerek kalmadan hepsini iTunes yapıyor :)

uygulama ayarları ve telefon ayarları da yedekleniyor mu uygulamalarda yeniden hesap açmaya gerek kalmadan kaldığımız yerden devam edebiliyor muyuz? örn: outlook, onenote, onedrive hesaplarımız açık yedekleme yaptık tekrar yedekleri aldığımızda hesaplar açık oluyor mu? teşekkür ederim cevabınız için.

• Outlook falan hic denemedim ama facebook twitter whatsapp vs hepsi yüklü ve sohbetleri vs hazır geliyor direk kullanıyorsunuz oda öyle olur :)

• Arkadaşlar 4s'ten htc desire 816 geçtim pişman oldum bir süre sonra. İphone'a dönmek istiyorum. Kamerasını ve akıcılığını inanın özledim. Tabi 4s yavaş kaldı döneme göre. 5s almayı düşünüyorum. Yoksa 6 mı almalıyım?
  • 
Sayfa: önceki 676677678679680
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.