Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (65. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
22.863
Cevap
198
Favori
846.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: eeznoraa

Arkadaşlar cok acil cevap verwbilir misiniz. Amerikadan iphone 5 getirirsem tr apple storeda 1 sene garantisi olacak mi?

Hayir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oskis

Gold alinmistir ..İstanbul avrupa yakasi stok gelmistir
    Apple iPhone 5s [ANA KONU]

zorla gold aldıracaksınız bana

• quote:

Orijinalden alıntı: Gamlı Baykuş

quote:

Arkadaşlar cok acil cevap verwbilir misiniz. Amerikadan iphone 5 getirirsem tr apple storeda 1 sene garantisi olacak mi?

Hayir.

Peki hocam daha once hic iphone kullanmadim. Kutudan sorunlu cikan cihazlar filan oluyor mu. Ya da diyelim alsiktan sonra ornegin home butonu arzalandi aple tr de tamir ettirebilir miyim ve tamir ucreti cok astronom8k olur mu?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Gamlı Baykuş

quote:

Hayir.

Peki hocam daha once hic iphone kullanmadim. Kutudan sorunlu cikan cihazlar filan oluyor mu. Ya da diyelim alsiktan sonra ornegin home butonu arzalandi aple tr de tamir ettirebilir miyim ve tamir ucreti cok astronom8k olur mu?

Teknolojik alet, her sey olabilir o yuzden de garanti diye mevzu var, 5 alacaginiz icin home tusu onarimi cok da pahali tutmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fx_57,5

quote:

Fazla düşünmeye gerek yok

• quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

quote:

Orijinalden alıntı: Fx_57,5

quote:

Fazla düşünmeye gerek yok

aslında gold renginin ön ve arkası çok güzel sadece yan tarafları pek hoşuma gitmedi ama daha hiç elime alıp bakmadım.applestore açılınca gidip orada karar vereceğim sanırım.

bu arada iOS 7.0.4 yayınlanmış

ben alana kadar 7.1 çıkar sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: basarm

Arkadaşlar selam bu zamana kadar sürekli android kullanıcısıydım fakat artık IPHONE kullanmak istedim fakat 5 de soyulma sorunundan dolayı gene S4 almıştım fakat 5S alayım diyorumm Honkkong a gidicem ordan alıcam kendi pasaportuma kayıt yaptırıcam.
    Fakat 5 de olan soyulma sorunu 5S de de var mı.
    Gold olanda var ama ben siyah alıcam onda da var mı soyulma.
    Birde Honk Kong apple store dan alınan cihaz 1 yıl garantisi var mı burda 2 tane alıcam çünkü kız arkadaşıma da alıcam.
    Netten bakınca HK Apple store fiyatları Türkiye fiyatlarına baya uygun.
    Almışken 32 gb almak istiyorum.

Bana yardımcı olabiliecek yok mu?
    yazılanlardan öğrendiğim kadarı ile garanti yok Türkiye de yurt dışından alırsam bozulursa ya aldığım yerde yaptırcam yada dünya para verip burda yaptırcam. Kasa soyulması nasıl

• valla bir tel kasa mağduru benim sanırım satın aldım ertesi gün kasanın yamuk olduğunun farkına vardım. aldığınız gibi ilk bunu kontrol etmenizi öneririm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atını Seven Kovboy

valla bir tel kasa mağduru benim sanırım satın aldım ertesi gün kasanın yamuk olduğunun farkına vardım. aldığınız gibi ilk bunu kontrol etmenizi öneririm

Aynı sorun çoğu iph. 5 lerdede vardı. Siz iade ettiniz mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: black_sea53

quote:

Orijinalden alıntı: Atını Seven Kovboy

valla bir tel kasa mağduru benim sanırım satın aldım ertesi gün kasanın yamuk olduğunun farkına vardım. aldığınız gibi ilk bunu kontrol etmenizi öneririm

Aynı sorun çoğu iph. 5 lerdede vardı. Siz iade ettiniz mi ?

evet iade ettim paramın iade edilmesini bekliyorum. bir daha alırmıyım emin değilim bir alayım diyorum bir dur diyorum
  • Arkadaşlar vodafone dan 5s almak kötü bir karar mı apple store varken? Çok hevesliyim ve beklemek istemiyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: MissOutlier

Arkadaşlar vodafone dan 5s almak kötü bir karar mı apple store varken? Çok hevesliyim ve beklemek istemiyorum...

Beklemek istemiyorsanız 2 3 hafta vodafone dan alabilirsiniz bende öyle yaptım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Whanhelsing

quote:

Arkadaşlar vodafone dan 5s almak kötü bir karar mı apple store varken? Çok hevesliyim ve beklemek istemiyorum...

Hocam peki kaça aldınız (peşin-taktsit)? Ben 32 istiyorum 16 yetmez diye korkuyorum ama az para da değil 32gb modeli. Bir de garanti olayı kafamı kurcalıyor
  • quote:

quote:

quote:

Hocam peki kaça aldınız (peşin-taktsit)? Ben 32 istiyorum 16 yetmez diye korkuyorum ama az para da değil 32gb modeli. Bir de garanti olayı kafamı kurcalıyor

Hocam 2250 aldım peşin garanti teleservis 32 gb çok pahalı olur vodafone da apple dan almak sizin için daha iyi olur 32 gb tercihinizde

• Dubaideyim almak isteyenlere iphone 5s getirebilirim siz bana istediginiz model icin en fazla kac para odeyebileceginizi yazin (kayitsiz kutusunda acilmamis) bende ona gore fayatlara bakip karsilastirayim eger degerse getirim alirsiniz almak istediginiz fiyat cok dusuk kalirsa o zaman degmez bende getirmem.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam 2250 aldım peşin garanti teleservis 32 gb çok pahalı olur vodafone da apple dan almak sizin için daha iyi olur 32 gb tercihinizde

Alıntıları Göster
    quote:

Haklısınız aslında. Yalnız 2250 pahalı demişler sanki bana 32 lik için 2450 yi 12 ye böleriz demişlerdi

• ayin 19 geliyorum bu arada
  • quote:

quote:

Haklısınız aslında. Yalnız 2250 pahalı demişler sanki bana 32 lik için 2450 yi 12 ye böleriz demişlerdi

Hocam burda sadece vodafone da vardı 2450 diyen de oldu 2350 diyen de 16 gb için ben gene uygun buldum :D
  • Sizin telefonlar %20'den 100 de 100'e ne kadarda doluyor ? Benim tam 2 saat bazen 2 saat 15 dakika alıyor. Bu süre bana çok geliyor. S4'te 1 30 saate tamamdı acaba benim telefonda mı bir sorun var
  • Catharacta Skua kullanıcısına yanıt
    Hocam bnde %20 taktim 1.30 saat felan oldu daha % 88

• 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.