Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (66. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.804
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Renk konusunda bence space grey tek. Telefon müthiş. Ekran filmi için önerinizi bekliyorum.
    39 dolara aldığım siyah kılıf da beklediğimden iyi çıktı arkadaslar. arka ve yanları kesinlikle korur kanısındayım.
    bana dönüştürücü lazım , USA tipi 3 lü çıktı içinden :) iyi bişy var mı 3 lüyü 2 ye dönüştürmek için.

bu arada imei sini kontrol ettim, unlock cihaz.
  • Whanhelsing kullanıcısına yanıt
    Garanti sadece teleservise değildir. Turkcell telefonlarında genpa da var, teleservise de, başarı da... Apple'ın tüm iş ortakları var garanti kitapçığında. Vodafone'daki de öyledir.
  • Arkadaslar merhaba.5s kullaniyorum 1 saatte sarzm %100den %70 indi.30 dk oyunoynadim sadece sizce normalmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: navigator_

Renk konusunda bence space grey tek. Telefon müthiş. Ekran filmi için önerinizi bekliyorum.
    39 dolara aldığım siyah kılıf da beklediğimden iyi çıktı arkadaslar. arka ve yanları kesinlikle korur kanısındayım.
    bana dönüştürücü lazım , USA tipi 3 lü çıktı içinden :) iyi bişy var mı 3 lüyü 2 ye dönüştürmek için.

bu arada imei sini kontrol ettim, unlock cihaz.
    teknomarketlerin herhangi birine gittiğinizde dönüştürücü rahatlıkla bulursunuz.

jelatin için , sgp markasının ürünleri iyidir
  • spigen diyen var, bodyguardz dien var çözemedim. sgp ye bakıcam ama 5s e uyumlu mu o da var. 5 ile 5s in arka kısmı farklı sanırım. ben kılıfla kullanıcam ama arkayı da filmlicem.
  • salı günü iade telefonumu aldılar bugünde paramı geri ödediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atını Seven Kovboy

salı günü iade telefonumu aldılar bugünde paramı geri ödediler.

Kaçırmışım sanırım, problem neydi hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fyilmaz

ayin 19 geliyorum bu arada

Ben istiyorum telefonun ücreti dışında sana payda vereceğim.
    Tabi her şeyin şeffaf olması koşuluyla. Bana oradaki Apple store da 16 gb 5s gold fiyatını söyleyebilir misin?
  • İzmir iphone 5s yeni gelen stok durumu ;

Dün öğlen eşime İzmir Konak 'tan Deniz Denpa Tim bayiinde belli sayıda gold cihaz vardı ve biz de daha önce ayırttığımız 16 GB lık gold iphone 5s'i eşime aldık. Eğer izmir 'de hala telefonu arayan varsa oraya uğrasın derim,ellerine dün yeni stok gelmişti.

Ayrıca mağaza Genpa 'nın ithal ettiği orjinal apple 5S kılıflarını da satıyordu,fiyatları 145 TL. idi. Açıkçası ben pahalı dedim,ama dükkan sahibi Gen Pa bize yüksek fiyattan veriyor dedi...

Bilginize...
  • Arkadaşlar bunu İphone 5S konusuna soruyorum ama :) bugun artık canıma tak etti bir telefon alıcam aklımda Note3 ve 5S var lakin
    Note3 0 ayarında 2. el 1650 TL vede 32 GB , 5S 2064 TL 16 GB 2si arasında artık bi tercih yapmam lazım canıma tak etti alıcam ama İphone 5S 32 GB alamam malesef 16GB lıkta bana yeter mi bilemiyorum.Vede en erken elime 3 haftada ulaşması telefonun canımı sıkıyor.

Elinde 5S olupta satmak isteyen var ise alabilirim haberiniz olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BOOOOOOOOOOO -- 15 Kasım 2013; 14:14:25 >
  • Meriç Egemen M kullanıcısına yanıt
    İzmir'de stok sorunundan ziyade fiyat sorunu vardı. Acaba 16 GB'lık iPhone 5S'i ne kadara aldınız?
  • sonunda bende 32 gb black aldım vergisiyle 815 dolar. fakat tel değiştirmenin en kötü yanı rehber 7 ay önce 4s ten note 2 ye geçmiştim şimdide note 2 den 5s e rehber karman çorman oldu anroid yüzünden herşeyin kayıtlarını alıp karıştırıyo sağolsun. Fakat her iki sisteminde yeri başka androidide seviyorum ios uda ama en ideal ekran 5 inç veya biraz daha küçüğü çükü 5.5 çok büyük 4.0 da çok küçük
  • beni de yazın 16 gb gold siparişi verilmiştir 5-12 Aralık teslim tarihi görüküyor,
    Ama formda arkadaşları bu cihazın çabuk çizildiğinden bahsediyor hatta siyah 5 teki durama yakın durumla karşılaşılacağından korkuyorum teli kılıfla kullanmak istemiyorum kople şeffaf kaplama yapsak koruma nasıl olur. tavsiyeler bekliyorum bir de ön camın üzerine tekrardan bir cam koyuyorlar cam kırılmasın diye ne kadar mantıklı sizce. son olarak :)cep kask olayına girsek mi arkdaşlar ne dersiniz ipad 4 ümü istanbulbilişim'den alırken cep kasklı almıştım ama 100Tl gibi bir fiyata mal oldu daha uygun hangi marka var ve ne dersiniz bitti
  • quote:

Orijinalden alıntı: ..Knight..

İzmir'de stok sorunundan ziyade fiyat sorunu vardı. Acaba 16 GB'lık iPhone 5S'i ne kadara aldınız?

Merhaba ben açıkçası kendi cihazımı 64 GB çıktığı gece turkcell mağaza internet sitesinden 2.799 TL. ye aldım . Dün eşime 16GB iphone 5S aldık satış fiyatı 2.500 TL.ye yakındı , biz de taahhütlü 24 ay platin paket seçip aldık.

Bilginize...
  • iki platformun amiral gemileri de dün güncelleme aldı, 4.4 kitkat ve 7.0.4

ben de geekbench 3 testi yaptım:

Apple iPhone 5s [ANA KONU]
    Apple iPhone 5s [ANA KONU]

• Meriç Egemen M kullanıcısına yanıt
    2.500 TL mi? İyice yoldan çıkmışlar desenize. Bilgi için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: from_anatolia

Garanti sadece teleservise değildir. Turkcell telefonlarında genpa da var, teleservise de, başarı da... Apple'ın tüm iş ortakları var garanti kitapçığında. Vodafone'daki de öyledir.

Tam bir bilgi sahibi deilim sordum da teleservis dediler.Bilgilendirme için tşkler
  • Merhaba 5s 32 gb sahibiyim power tuşunda oynama var biliyorum bu herkeste var ancak sizde kontrol ederseniz sevinirim ses kısma ve açma tuşundada aynı şekilde çok az mevcut bende sizdede var mı ?
  • ben de iphone 5s 16gb (silver) istiyorum. Yurtdışından getirebilen var mı acaba ?Türkiye'de çok pahalı. Eğer getiren varsa istanbul içi nakit alabilirim.
  • Yurtdışı dediğinizde işte Amerika dışında ucuz ülke yok. 110 TL'de kayıt parası falan boşuna ümitlenmeyin yani
  • 
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.