Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
22.508
Cevap
232
Favori
760.201
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> Diğer >> Apple iPhone 5s [ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1522 Mesaj

Telefon çok iyi gerçekten uçuyo , takılma yok
    |
    |
    zuhalterr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Konu iphone olunca beklentiler yüksek oluyor istemeden tabii :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GILMOUR -- 7 Kasım 2013; 0:49:03 >
    |
    |
    Seckinau kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Gamlı Baykuş

Bu tus ve telefonu salladiginizda cikan ses olayini cok abartiyorsunuz. Hemen her cihazi sallarsaniz ses yapar

Bugüne kadar kullandığım 'hemen her telefon'un hiçbirinde sallayinca orası burasi ses çıkarmıyordu. Apple resmi açıklama yapar ama değişim olacağını sanmıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ERSOY94 -- 7 Kasım 2013; 0:48:43 >

Orijinalden alıntı: ERSOY94

quote:

Bu tus ve telefonu salladiginizda cikan ses olayini cok abartiyorsunuz. Hemen her cihazi sallarsaniz ses yapar

Bugüne kadar kullandığım 'hemen her telefon'un hiçbirinde sallayinca orası burasi ses çıkarmıyordu. Apple resmi açıklama yapar ama değişim olacağını sanmıyorum

Geriye dogru gidersek, nexus 4 ve htc one x+ dan da ayni sesleri duyuyordum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

quote:

Orijinalden alıntı: ERSOY94

quote:

Geriye dogru gidersek, nexus 4 ve htc one x+ dan da ayni sesleri duyuyordum.

One x+ 64 gb kullandım ondada rastlamadım mesela. Elektronik ürün şans işi derler,kabulümdur ama 4s tese o tikirti vardı. Üretim aşamasında olan bir durum bir sonraki jenerasyon da olmaması dileğiyle

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    2864 Mesaj
    jb tamini ne zaman çıkar yada bu sürüm için çıkarmı.bazı sorunlar var sanırım 7.1 çıktıktan sonramı jb çıkar ne olur?
    |
    |

TRABZONSPOR
  • Binbaşı
    1688 Mesaj
    Note 3 ü satıp iphone 5s 64 gb alacağız ilk kez iphone kullanacağım için tereddutteyim.Alıp almamak arasinda.

|
    |
    |
    |

Apple'ın bulduğu çözümler gibi olmuş bu
    |
    |
    thunder1983 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar ben de 1 Kasım'da Turkcell kontratlı 32 GB Space Gray alarak aranıza katıldım. Kılıf olarak SPG iPhone 5 Case Ultra Thin Air A düşünüyorum. Fakat sanırım ürün yeni olduğu için hiç bir sitede inceleme ya da kutu açılımı videosu yakalayamadım.

http://www.spigen.com.tr/iPhone-5-Case-Ultra-Thin-Air-A-Metal-Slate,PR-367.html
    |
    |

Citroën C4 Picasso Blanc Banquise
    MacBook Pro with Retina Display Mid 2012 / iPhone 6 Plus 64GB Space Gray / Apple TV 3rd Generation
    Galatasaray
  • Çavuş
    63 Mesaj
    20 Eylül kanada apple storedan alındı ilk alanlardanım 16 gb uzay grisi benşde ekleyin hocam

|
    |

Fakat genpa imei kontrolü yaptığımda ürünün Genpa garantisi dahilinde olmadığı çıkıyor.Daha doğrusu imei kontrolünden sonra ''xxxxxxxxxxx IMEI nolu Cihaz GENPA çıkışlı DEĞİLDİR.'' diye bir yazı çıkıyor.

Tamam cihaz Genpa çıkışlı değil , peki bu aynı zamanda Genpanın, apple stora dan aldığımız iphone'a bakmayacağı anlamına mı geliyor?

O zaman neden garanti listesinde Genpanın adı mevcut ?

Bu bir çelişki değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GILMOUR -- 7 Kasım 2013; 10:58:16 >

Orijinalden alıntı: GILMOUR

Cihazla verilen garanti kitapçığının arka sayfasında garanti veren firmalar listelenmiş, listede bildiğimiz firmalar var (Genpa-Başarı-Teleservis)

Fakat genpa imei kontrolü yaptığımda ürünün Genpa garantisi dahilinde olmadığı çıkıyor.Daha doğrusu imei kontrolünden sonra ''xxxxxxxxxxx IMEI nolu Cihaz GENPA çıkışlı DEĞİLDİR.'' diye bir yazı çıkıyor.

Tamam cihaz Genpa çıkışlı değil , peki bu aynı zamanda Genpanın, apple stora dan aldığımız iphone'a bakmayacağı anlamına mı geliyor?

O zaman neden garanti listesinde Genpanın adı mevcut ?

Bu bir çelişki değil mi?

haklısın aslında bir tuhaflık var
    |
    |

@komazec

Sararma problemi yaşamadım hiç. Yalnız özellikle 2.aydan sonra ekranın köşe ve kenar kısımlarının içine toz ve pislikler birikmeye başlıyor. Ancak yakından bakarsanız belli oluyor. Eğer siz de benim gibi elektroniklerde pimpirikli biriyseniz göze batabiliyor bilginiz olsun.
    |
    |
    Bahsedilenler: komazec