Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
22.863
Cevap
198
Favori
846.822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 4ConseQui

hayırlı olsun öncelikle. resimlerin görünmüyor ama

boyutları çok büyük beklemelisiniz biraz. renk kaybı olmaması için riplemek istemedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: sekobaba

Samsung Note 3 ( 2500 mAh )
    iPhone 5S ( 1570 mAh ) Ama ikiside şarj konusunda yakın iOS'un başarısı o mAh ile bence ekran boyut farkı tabi önemli ama retina ekranda epeyce şarj yiyen bir ekran
    kafamda deli sorular büyük ekranlı iphone istiyorum artık
    note 3 mu sizce 5s mı

şuanda iphone 4s kullanıyorum

aynen ben de senin gibi Note III ile 5S arasında kaldım :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: jrzaza

quote:

iPhone 5S ( 1570 mAh ) Ama ikiside şarj konusunda yakın iOS'un başarısı o mAh ile bence ekran boyut farkı tabi önemli ama retina ekranda epeyce şarj yiyen bir ekran
    note 3 mu sizce 5s mı

2.5 senedir iphone 4 ve 4s kullandım ios u bırakmak istemiyorum ama note ekranı beni çekiyor baya kararsız kaldım evde işte hep mac os kullanıyorum apple keşke büyük ekrana geçseydi

• profossionel07 P kullanıcısına yanıt
    kamera ve işlemci yönünden vat.toufch ıdyi zaten biliyorsunuz.%im olsa değiştirmem ma şimdide gidip 5 almam size öyle izah ediyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: profossionel07

Bir 5 kullanıcısı olarak 5s ile arasında çok bariz bir fark var mı bunu merak ediyorum ?

pratikte hissedilmiyor fazla ama benchmarklarda 5s baya bir eziyor işlemcisiyle.
  • Altın rengi elendi incelendikten sonra sizce uzay grisi mi gümüş renk mi alınmalı?
  • Alanlar fiyatlarını söylerse daha bilgilendirici olur
  • Beni de ekleyin iPhone 5S 16 GB Silver :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kutu149

Altın rengi elendi incelendikten sonra sizce uzay grisi mi gümüş renk mi alınmalı?

bende 4s beyaz vardı severek aldım. Ama bir süre sonra oyuncak gibi geliyor. Siyah almanda yarar var bence hem ağır. Ayriyetten uzag grisi bir ayrı güzel olmuş.
  • 4ConseQui 4 kullanıcısına yanıt
    bende ondan korktum 4S bazıları gold olmuş artık arkadaşlarımda var sararmış.Gold renk telefonda mütehahit işi ve kadın telefonu dediler.Birde fazla gösteriş için almış gibi duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jrzaza

quote:

note 3 mu sizce 5s mı

iki telefon arasında boyut farkı açısından dağlar kadar fark var, nasıl arasında kaldınız anlamak mümkün değil.
    note 3 gibi bir tuğlayı hatta ucubeyi kafama tutup insan içinde telefonla konuşurum, yüzsüzüm diyorsanız alın gitsin.
    yok benim iPad im var zaten, telefonla ara sıra sosyal ağlara girip iki twit atıyorum, whatsapp yazıyorum, ama webde pek gezmiyorum zaten bu iş için tabletim var diyorsanız 5.7" lik tuğlayı taşımanın bir anlamı yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kutu149

bende ondan korktum 4S bazıları gold olmuş artık arkadaşlarımda var sararmış.Gold renk telefonda mütehahit işi ve kadın telefonu dediler.Birde fazla gösteriş için almış gibi duruyor.

altın bence de biraz kadınsı bence gray gerçekten güzel bir seçim bende onu sipariş ettim Apple Store den.
  • galaxy s5 cikinca iphone 6 deekodulari baslicak xd gene kafan kariscak al ip5s gold kullan
  • 5s 16 ile aranıza katıldım..
  • iPhone 5S 32 GB GOLD - APPLE STORE (2351 TL)
  • Onceden ipad4 ile geldiğim iosa iphone 5s gri 32gb ile tamamen taşındım. Kurtuldum andrioidden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende 3-4 güne aranızdayım.

• Arkadaslar telefonuma hem koruyacak hem de telefonu acaip bir seye donusturmeyecek ve uzun yillar kullanacagim bir kilif bakiyorum.

Daha once iPhone 4 de slikon bir kilif kullanmistim, 2 yil sonra parcalandiysi o kadar uzun yillar kullaniyorum yani.

• trojannn kullanıcısına yanıt
    bekliyoruz hocam fotoları. daha önce hiç akıllı ve dokunmatik telefon kullanmadım ne yapacam nasıl kullanacam bilmiyorum sudan çıkmış balık gibiyim:)
  • 4ConseQui 4 kullanıcısına yanıt
    bende gray sipariş ettim abi bana 12-14 kasım tarih teslim süresi verdiler.Senin cevabını görmemiştim ama içim rahatladı.Hayırlı olsun.
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.