Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: o1k9a0n3 Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
22.509
Cevap
232
Favori
760.668
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> Diğer >> Apple iPhone 5s [ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    88 Mesaj
    aralık gibi canada dan 2 adet alıcam. ilk ı-phone kullanışım olacak. bakalım nasıl.
    |
    |

Bir IOS güncellemesi fazla alır iP5'e göre. 300 TL fark varsa 5S al derim.
    |
    |
    samsun__ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Where are they taking Joe?
  • Yüzbaşı
    385 Mesaj

eğer bütçen müsaitse kesinlikle iphone 5s al uzun yıllar cihazı güncellme sıkıntısı olmadan kullanabilirsin. ayiretten 64 bit işlemci ile ilerki yıllarda oyun ve grafik açıdan birçok fark ortaya çıkacaktır.
    |
    |
    samsun__ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    657 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Orange Alive

Bir IOS güncellemesi fazla alır iP5'e göre. 300 TL fark varsa 5S al derim.

Cevabınız için teşekkür ederim hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

wifi problemi var dedi bir kaç kişi. denedin mi? nasıl?
    |
    |
    gskayas kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben de 32 Gold siparişi verdim ama yorumlar yüzünden kafam karışıyor. Renk değişimi yapsam mı diye düşünüyorum.

Ancak...

Resimlerden de görüldüğü gibi mat bir renk. Öyle bildiğimiz parlak altın rengi değil. Feminen olduğunu düşünenleri anlamıyorum.
    |
    |
    Muss@ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: gskayas

eğer bütçen müsaitse kesinlikle iphone 5s al uzun yıllar cihazı güncellme sıkıntısı olmadan kullanabilirsin. ayiretten 64 bit işlemci ile ilerki yıllarda oyun ve grafik açıdan birçok fark ortaya çıkacaktır.

Cevabınız için teşekkür ederim hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |

şuan öyle bir sorun olmadı herhangi bir sıkıntı çekmedim
    |
    |
    pasha_canakkale kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    5476 Mesaj
    Resimleri editledim şimdi yeniden yüklüyorum.

32 GB Gold

Bunlar da bonus, gold vs gold

• Teğmen
    121 Mesaj
    kesinlikle gold
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: mertaydin

quote:

Orijinalden alıntı: hazarkaratas

quote:

Orijinalden alıntı: mertaydin

Yıl olmuş 2013 hala 16 GB telefon alanlar var.

sen ne atıyorsun ''telefona'' merak edıyorum dogrusu. ben 2 sene samsung gs2 kullandım 16 gb bır kez oldum dolduramadım. o kadar da resım vıdeo muzık 50ye yakn oyun program falan vardı..

Oyun oynamayı seven biri için çok kolay doldurulur bence hele ki elinizin altında app store gibi bir nimet varsa

Adam haklı, bende iPad var 64 GB, sadece 1.5GB boş yer var, film, dizi oyun, fotoğraf için kullandığım birsürü şey var. iPhone 5S'ide 64 fazla geldi bütçeye 32GB aldım en azından, 16GB cidden az artık telefonu sürekli kullanan biri için.
    |
    |

• Teğmen
    137 Mesaj

bende dun sabah 10da aldım hala sım kart takmadım 32 gold nano sımım yok :S hat babamın ustune böle şansın ta :D
    |
    |
    Muss@ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Muss@

Resimleri editledim şimdi yeniden yüklüyorum.

32 GB Gold

Bunlar da bonus, gold vs gold

fotoğrafları çekmişsin emeğin için teşekkürler bende çektim upload edeceğim birazdan. hem siyah hem beyaz zeminde çektim :)
    Huawei p20 Pro, Intel I9 7900x, Gigabyte Gaming 9 Aorus x299. G skill TridentZ 16 gb 3000 mhz. Gigabyte Gaming Extreme 1080 ti. NZXT X62 KRAKEN sıvı soğutma. Cooler Master H500P. Samsung 960 evo 250 gb M2 SSD. Corsair Nude Pro Light

• Yüzbaşı
    569 Mesaj
    İki senede bir yenilense 24 ay taahhüde yanaşacağız ama gerçekten çok sık değişmesi moral bozuyor :)
    |
    |
    GOLF 7 1.4 TSI 122HP DSG HIGHLINE- Beyaz- U LED Bi-Xenon farlar ve LED gündüz farları- Elektrikli Açılır Cam Tavan- 17" Madrid Jant- 14 Yöne Manuel Ayarlanabilen ErgoAktive Spor Koltuklar- Sürüş Profili Seçme Özelliği- LED Stop lambaları ve Arka Plaka Plaka Aydınlatması- ANKARA
  • Yüzbaşı
    569 Mesaj
    Bir 5 kullanıcısı olarak 5s ile arasında çok bariz bir fark var mı bunu merak ediyorum ?
    GOLF 7 1.4 TSI 122HP DSG HIGHLINE- Beyaz- U LED Bi-Xenon farlar ve LED gündüz farları- Elektrikli Açılır Cam Tavan- 17" Madrid Jant- 14 Yöne Manuel Ayarlanabilen ErgoAktive Spor Koltuklar- Sürüş Profili Seçme Özelliği- LED Stop lambaları ve Arka Plaka Plaka Aydınlatması- ANKARA
  • Binbaşı
    1712 Mesaj
    Samsung Note 3 ( 2500 mAh )
    iPhone 5S ( 1570 mAh ) Ama ikiside şarj konusunda yakın iOS'un başarısı o mAh ile bence ekran boyut farkı tabi önemli ama retina ekranda epeyce şarj yiyen bir ekran
    kafamda deli sorular büyük ekranlı iphone istiyorum artık
    note 3 mu sizce 5s mı

şuanda iphone 4s kullanıyorum
    evet arkadaşlar fotoğrafları hazırladım. hem siyah hem beyaz zeminde çekim yaptım. umarım yardımcı olmuşumdur diğer arkadaşlar gibi. bunun dışında ozaki nin kılıfı takılı üzerinde ve şeffaf olması benim için önemliydi.
    renk olarak kendi yorumlarımı söylemem gerekirse telefona üst açılardan bakarsanız renk altına daha çok kaçıyor. ama ne kadar yakın ve paralel bakarsanız o kadar şampanya rengine dönüşüyor. bence çok başarılı bir renk bu.

edit: fotoğraflar düzeltildi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trojannn -- 3 Kasım 2013; 4:56:47 >
    Huawei p20 Pro, Intel I9 7900x, Gigabyte Gaming 9 Aorus x299. G skill TridentZ 16 gb 3000 mhz. Gigabyte Gaming Extreme 1080 ti. NZXT X62 KRAKEN sıvı soğutma. Cooler Master H500P. Samsung 960 evo 250 gb M2 SSD. Corsair Nude Pro Light
  • Teğmen
    184 Mesaj

hayırlı olsun öncelikle. resimlerin görünmüyor ama
    |
    |
    trojannn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
e-ticaret
sohbet
haberler
Lastik Fiyatları
SEO
Blogio
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.