Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aralık gibi canada dan 2 adet alıcam. ilk ı-phone kullanışım olacak. bakalım nasıl.
  • samsun__ S kullanıcısına yanıt
    Bir IOS güncellemesi fazla alır iP5'e göre. 300 TL fark varsa 5S al derim.
  • samsun__ S kullanıcısına yanıt
    eğer bütçen müsaitse kesinlikle iphone 5s al uzun yıllar cihazı güncellme sıkıntısı olmadan kullanabilirsin. ayiretten 64 bit işlemci ile ilerki yıllarda oyun ve grafik açıdan birçok fark ortaya çıkacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orange Alive

Bir IOS güncellemesi fazla alır iP5'e göre. 300 TL fark varsa 5S al derim.

Cevabınız için teşekkür ederim hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gskayas kullanıcısına yanıt
    wifi problemi var dedi bir kaç kişi. denedin mi? nasıl?
  • Muss@ kullanıcısına yanıt
    Ben de 32 Gold siparişi verdim ama yorumlar yüzünden kafam karışıyor. Renk değişimi yapsam mı diye düşünüyorum.

Ancak...

Resimlerden de görüldüğü gibi mat bir renk. Öyle bildiğimiz parlak altın rengi değil. Feminen olduğunu düşünenleri anlamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gskayas

eğer bütçen müsaitse kesinlikle iphone 5s al uzun yıllar cihazı güncellme sıkıntısı olmadan kullanabilirsin. ayiretten 64 bit işlemci ile ilerki yıllarda oyun ve grafik açıdan birçok fark ortaya çıkacaktır.

Cevabınız için teşekkür ederim hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gold daha yakışıklı gibi :D
  • pasha_canakkale kullanıcısına yanıt
    şuan öyle bir sorun olmadı herhangi bir sıkıntı çekmedim
  • Resimleri editledim şimdi yeniden yüklüyorum.

32 GB Gold

Apple iPhone 5s [ANA KONU] Apple iPhone 5s [ANA KONU]

Apple iPhone 5s [ANA KONU]

Bunlar da bonus, gold vs gold

• kesinlikle gold
  • Gold çok yakışıklı duruyor ben dün aldım 32 GB vodafone kontratlı,şimdi iyiki gold almışım diyorum bakanın gözü kalıyor valla:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertaydin

quote:

Orijinalden alıntı: hazarkaratas

quote:

Orijinalden alıntı: mertaydin

Yıl olmuş 2013 hala 16 GB telefon alanlar var.

sen ne atıyorsun ''telefona'' merak edıyorum dogrusu. ben 2 sene samsung gs2 kullandım 16 gb bır kez oldum dolduramadım. o kadar da resım vıdeo muzık 50ye yakn oyun program falan vardı..

Oyun oynamayı seven biri için çok kolay doldurulur bence hele ki elinizin altında app store gibi bir nimet varsa

Adam haklı, bende iPad var 64 GB, sadece 1.5GB boş yer var, film, dizi oyun, fotoğraf için kullandığım birsürü şey var. iPhone 5S'ide 64 fazla geldi bütçeye 32GB aldım en azından, 16GB cidden az artık telefonu sürekli kullanan biri için.

• Muss@ kullanıcısına yanıt
    bende dun sabah 10da aldım hala sım kart takmadım 32 gold nano sımım yok :S hat babamın ustune böle şansın ta :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muss@

Resimleri editledim şimdi yeniden yüklüyorum.

32 GB Gold

Apple iPhone 5s [ANA KONU]

Bunlar da bonus, gold vs gold

fotoğrafları çekmişsin emeğin için teşekkürler bende çektim upload edeceğim birazdan. hem siyah hem beyaz zeminde çektim :)

• İki senede bir yenilense 24 ay taahhüde yanaşacağız ama gerçekten çok sık değişmesi moral bozuyor :)
  • Bir 5 kullanıcısı olarak 5s ile arasında çok bariz bir fark var mı bunu merak ediyorum ?
  • Samsung Note 3 ( 2500 mAh )
    iPhone 5S ( 1570 mAh ) Ama ikiside şarj konusunda yakın iOS'un başarısı o mAh ile bence ekran boyut farkı tabi önemli ama retina ekranda epeyce şarj yiyen bir ekran
    kafamda deli sorular büyük ekranlı iphone istiyorum artık
    note 3 mu sizce 5s mı

şuanda iphone 4s kullanıyorum
  • evet arkadaşlar fotoğrafları hazırladım. hem siyah hem beyaz zeminde çekim yaptım. umarım yardımcı olmuşumdur diğer arkadaşlar gibi. bunun dışında ozaki nin kılıfı takılı üzerinde ve şeffaf olması benim için önemliydi.
    renk olarak kendi yorumlarımı söylemem gerekirse telefona üst açılardan bakarsanız renk altına daha çok kaçıyor. ama ne kadar yakın ve paralel bakarsanız o kadar şampanya rengine dönüşüyor. bence çok başarılı bir renk bu.

edit: fotoğraflar düzeltildi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trojannn -- 3 Kasım 2013; 4:56:47 >
  • trojannn kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun öncelikle. resimlerin görünmüyor ama
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.