Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (1113. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
22.863
Cevap
198
Favori
846.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11111112111311141115
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3 yıldır gözüm gibi baktığım üzerine çiziği olmayan, şok emicili ve çelik kasa içersinde kullandığım telefonum önce bataryası öldü.

Sonra anakart arızası verdi telefon tak diye kapanıyor kendi kendine sonra elma logosu gelip gidiyor bazen ekranda çizgiler oluyor vs.

Kışın soğukta kapanmaya başlamıştı bataryadan ötürü. :( o kadar temiz kullanıp dikkat etmemize rağmen donanımsal arıza verdi.
  • martax32 kullanıcısına yanıt
    Batarya değişimi yaptınız mı acaba ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • flat_kil kullanıcısına yanıt
    yaptık fayda etmedi.
  • HunterInTheNight kullanıcısına yanıt
    Hocam yazılımsaldı. İos 12 ye güncelledim düzeldi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mhsnmtn kullanıcısına yanıt
    Çözüldüğüne sevindim hocam.

• İnternetten batarya sipariş vermiştim elime ulaştı bugün. 1-2 güne takıp deneyeceğim. Umarım iyi çıkar. Yorumları deji’ye yapılan yorumlardan çok daha iyiydi. Çok büyük beklentim yok gerçi. Günü çıkarsın, 2019’un sonunu görsün kafi. Mevcut bataryam (orijinal) şişmişti ve günde en az 2 kez şarja takıyordum.

Ios 12 ile cihaz sorunsuz olunca en az 1 sene daha kullanırım diye düşünüp aldım bataryayı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mhsnmtn kullanıcısına yanıt
    Memnun musunuz peki ios 12’den?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar batarya önerisi olan varmı deji diyolar nasil deji

• yoldagezen kullanıcısına yanıt
    Selamlar hocam bataryayı nerden baksan 1 haftadır kullanıyorsunuz? Dejinin web sitesindenmi aldınız nasıl memmmunmusunuz halen evde yatan 5s var pilini değiştirip bizim ebeveynlere veriyim yatacağına yorumlarınızı dinlemek isterim.

Saygilar.
  • Arkadaşlar 3 yıllık cihazımın bataryasını dün gittigidiyor üzerinden almış olduğum Deji batarya ile değiştireceğim. Batarya hakkında test bilgilerini sizinle daha sonra paylaşırım. İnşallah bizi üzmez 😄

Hocam almış olduğunuz bataryanın linkini paylaşır mısınız? Ben de deji almak için niyetlendim ama resmi sitesinde 1700 mah stokta yok görünüyor. Başka yerde de bulamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: flat_kil

Arkadaşlar 3 yıllık cihazımın bataryasını dün gittigidiyor üzerinden almış olduğum Deji batarya ile değiştireceğim. Batarya hakkında test bilgilerini sizinle daha sonra paylaşırım. İnşallah bizi üzmez 😄
    Fiyatı ne kadar sorması ayıp hocam

Yorumlarını bekliyom usta
  • gsm iletişimde bataryayı kargo dahil 80 liraya değişiyor deji ile arasında pek fiyat fark yok gibi acaba gsm iletişim bataryaları nasıl
  • nediyonlasen kullanıcısına yanıt
    dejinin kendi sayfasi uzerinden aldim,suan memnunum,ekran suresi 4.5 saat ve üzerine cikti buda gayet yeterli(eski batarya 3 saati zor goruyordu)ilerleyen gunlerde cihazdaki uygulama sayisi arttikca kullanim suresi cogaldikca daha da netlesecek umarim uzun süre götürür yari yolda bırakmaz,internette benimde okuduklarim 6 aydan aonrasi icin sorunlu diyorlar deneyip gorecez

https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/iphone-5s-batarya-mucize-batarya-deji-orjinal-deji-377884556

1700 mah lık batarya artık bulunmuyormuş ve 1700 mah lık ürün hakkında internette okuduğum yorumlar çokta iyi değildi bunu da belirtmek isterim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flat_kil -- 4 Ekim 2018; 20:26:24 >
  • Gorkem.IX kullanıcısına yanıt
    nediyonlasen kullanıcısına yanıt
    80 TL.

@nediyonlasen

Gsm iletişim bataryalara orjinal diyor ama Apple orjinal yedek parçalarını dışarıya satmıyor diye biliyorum. Şahsen bende ilk başta orayı araştırdım firmayla konuştum vs. ama son kararımı dejiden yana kullandım en azından 1 yıl garantisi de var ve deji yetkililerinin gerçekten iletişimi olsun yardım etmeleri olsun hoşuma gitti yani ne yalan söylüyüm. Bakalım batarya yarın elimde olacak sanırım kullanıp göreceğiz artık 3-5 güne net bilgiler veririm diye düşünüyorum.
    O zaman sizin tecrübenize göre ben de sipariş geçeceğim. Cebimde şarj aleti ile gezmekten yoruldum. Apple diger telefonlar icin kampanyası bizim icin de gecerli olsaydi orjinal takardik :(

Evet keşke geçerli olsaydı 😄 Orjinal bataryayı ben hiç sormadım bile servise en azından Deji ile garantisini de sayarsak 80 TL ye 1 yılı garantiledik diye düşünüyorum inşallah Deji bizi üzmez. Bu arada bende çevremde bir kişinin tavsiyesi ve konuda son zamanlarda arkadaşların paylaştığı verilerden yararlanarak siparişi geçtim en azından yan sanayi ne olduğunu bilmediğimiz bir batarya almaktansa Deji ye bir şans vermek istedim bakalım ne olup biteceğini göreceğiz artık 😄

Serviste 550 tl fiyat cekmislerdi gecen internet baktim yanlis hatirlamiyorsam 650 yazmislardi

• 
Sayfa: önceki 11111112111311141115
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.