Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (1111. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11091110111111121113
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bayadır ios8 de diretiyorduk sonunda ios12 ye geçtik, bende uzun süre yorumları bekledim olumlu yorumları görünce geçtik , şuanda 8 den 12 ye geçince yavaşladı dediğim hiçbbişey olmadı gibi eğer böyle devam ederse süper pil olayı hakkında konuşmak için erken ,kafası karışık olan arkadaşlar geçsin gönül rahatlığıyla
  • Sinir bozucu bir bugla karşılaştım.Beni arayan kişiler bana ulaşamıyormuş.Bugün kapıya gelen kurye telefonum açık olmasına rağmen "sizi aradık ulaşamadık" dedi.
    Sonra evdekilerin telefonundan kendimi arattırdım.Telefonum açık ama bana herhangi bir şekilde bildirim ya da çağrı gelmiyor.Arayan kişi "aradığınız kişiye ulaşılamıyor" anonsu duyuyor.Yani telefonum kapalı gibi.
    Telefon iPhone 5s iOS 12.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D50B08F8B

Sinir bozucu bir bugla karşılaştım.Beni arayan kişiler bana ulaşamıyormuş.Bugün kapıya gelen kurye telefonum açık olmasına rağmen "sizi aradık ulaşamadık" dedi.
    Sonra evdekilerin telefonundan kendimi arattırdım.Telefonum açık ama bana herhangi bir şekilde bildirim ya da çağrı gelmiyor.Arayan kişi "aradığınız kişiye ulaşılamıyor" anonsu duyuyor.Yani telefonum kapalı gibi.
    Telefon iPhone 5s iOS 12.
    Operatörlede alakalı olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Böyle bir sorun asla yaşamadım...Telim 5S İos12...Herşey yolunda gelmiş geçmiş en Efsane sürüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Başpiskopos -- 26 Eylül 2018; 21:37:21 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bu sürümde ekran süresini nasil anlayacaz? cok sacma sapan bir ekran süresi uygulamasi yapmislar halbuki eskisi daha basit ve kullanisliydi,ben nekadar ekran acik kalmis nerden öğreneceğim,cihazi sarjdan cektim acik ekran 1 sa 27 dk yaziyordu bunun sifirlanmasi lazim degilmi normalde?
    Apple iPhone 5s [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yoldagezen -- 27 Eylül 2018; 2:15:16 >
  • yoldagezen kullanıcısına yanıt
    Şarjdan fişi çektin mi saat Tutucan, Aksi halde Arap Saçı. 😂🤣

• Başpiskopos kullanıcısına yanıt
    arabada yola çıkmadan önce kilometre sifirlar gibi :D cok sacma olmus,dfu moduyla formatimi attim dün aldigim deji bataryayi (1560mah) taktirdim ikinci tam sarjinida az once yaptim bakalim kac saat ekran alacam burada paylasim yaparim aksamina

• Keşke deji batarya değilde, Aplenin orjinalini alsaydın...Deji bir zaman sonra Performansını kaybediyor diyorlar.

Bende telefonumun bataryasını değiştirmek istiyorum ancak orjinal batarya bulmak çok zor bu internette orjinal diye satılan bataryalara da ben güvenemiyorum açıkcası 55-60 TL ye orjinal batarya mı olur. Eğer sizin bildiğiniz bir yer varsa paylaşırsanız sevinirim.
    Deji batarya hakkında yorumlarınızı bekliyorum. Bende kendi telefonum için deji bataryayı araştırıyordum tam da sizin bugünlerde bu bataryayı kullanmaya başlamanız benim için iyi oldu İlerleyen zamanlarda şarj dolum süresi, ekran süresi, batarya sağlığı hakkında bilgiler verirseniz memnun olurum.
  • flat_kil kullanıcısına yanıt
    Apple Akasya Servisine başvurursan orada hemen her Aksesuarı bulabileceğine inanıyorum.

• Deji batarya hakkında kullanan kişilerden duyduklarım, İlklerde iyi gidiyormuş ama zaman geçtikçe Performansı düşüyormuş ve Orjinal bataryası kadar Uzun ömürlü olmadığını anlatıyorlar.

Evet ama istanbulda olsaydım oraya zaten gidip soracaktım ama maalesef ki böyle bir imkanım yok.

• flat_kil kullanıcısına yanıt
    Birçok yerde Apple servisi oluyor, Araştır yakın olanı değerlendir.

• quote:

Orijinalden alıntı: flat_kil

Deji batarya hakkında yorumlarınızı bekliyorum. Bende kendi telefonum için deji bataryayı araştırıyordum tam da sizin bugünlerde bu bataryayı kullanmaya başlamanız benim için iyi oldu İlerleyen zamanlarda şarj dolum süresi, ekran süresi, batarya sağlığı hakkında bilgiler verirseniz memnun olurum.
    en kisa sürede bilgi verecegim dostum ,

not:bana apple servisinden 450₺ batarya ücreti cikardilar yan sanayileri bile takmaya 150₺ gibi fiyat cektilerdi sozde apple yetkili servisleri! eger garantin varsa servise yolla derim cunku 5s ler apple batarya degisim programinda degil bilgin olsun o yuzden fiyat yuksek.yada alip kendin veya bir telefoncuya degistirebilirsin.ben yakinda burada paylasimlari yapacagim,iyi forumlar dilerim

• ben cihazi 2 saati aşkın süredir kullandigim halde pil uygulamasi altinda tutarsiz sureler gosteriyor,bu nasil bir uygulamadir çözemedim,sağlıklı bilgi alamiyorum maalesef,imzalar kapanmadan ios11 dönsem acaba

24 saati baz alarak Gösteriyor.

eskisi daha iyidi ,sarjdan cektigin anda hersey ortadaydi basit ve kullanisliydi

• Evet işte tipik Apple hareketleri, Bir yeri Yaptımı mutlaka bir başka yeri Bozar...Alışmak gerek bu Hareketlere.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Başpiskopos -- 27 Eylül 2018; 18:21:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yoldagezen

eskisi daha iyidi ,sarjdan cektigin anda hersey ortadaydi basit ve kullanisliydi
    😀
  • 
Sayfa: önceki 11091110111111121113
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.