Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: suddenly30 Daha Az
1 Kayıtlı Üye
22.556
Cevap
231
Favori
767.604
Tıklama
Giriş
    587 Mesaj
    Deji batarya hakkında kullanan kişilerden duyduklarım, İlklerde iyi gidiyormuş ama zaman geçtikçe Performansı düşüyormuş ve Orjinal bataryası kadar Uzun ömürlü olmadığını anlatıyorlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2096 Mesaj

Evet ama istanbulda olsaydım oraya zaten gidip soracaktım ama maalesef ki böyle bir imkanım yok.

|
    |
    Başpiskopos kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    587 Mesaj

Birçok yerde Apple servisi oluyor, Araştır yakın olanı değerlendir.

|
    |
    flat_kil kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    901 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: flat_kil

Deji batarya hakkında yorumlarınızı bekliyorum. Bende kendi telefonum için deji bataryayı araştırıyordum tam da sizin bugünlerde bu bataryayı kullanmaya başlamanız benim için iyi oldu İlerleyen zamanlarda şarj dolum süresi, ekran süresi, batarya sağlığı hakkında bilgiler verirseniz memnun olurum.
    en kisa sürede bilgi verecegim dostum ,

not:bana apple servisinden 450₺ batarya ücreti cikardilar yan sanayileri bile takmaya 150₺ gibi fiyat cektilerdi sozde apple yetkili servisleri! eger garantin varsa servise yolla derim cunku 5s ler apple batarya degisim programinda degil bilgin olsun o yuzden fiyat yuksek.yada alip kendin veya bir telefoncuya degistirebilirsin.ben yakinda burada paylasimlari yapacagim,iyi forumlar dilerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yüzbaşı
    901 Mesaj
    ben cihazi 2 saati aşkın süredir kullandigim halde pil uygulamasi altinda tutarsiz sureler gosteriyor,bu nasil bir uygulamadir çözemedim,sağlıklı bilgi alamiyorum maalesef,imzalar kapanmadan ios11 dönsem acaba

24 saati baz alarak Gösteriyor.

|
    |
    yoldagezen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    901 Mesaj

eskisi daha iyidi ,sarjdan cektigin anda hersey ortadaydi basit ve kullanisliydi

|
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Başpiskopos -- 27 Eylül 2018; 18:21:22 >
    |
    |
  • Yarbay
    3292 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: yoldagezen

eskisi daha iyidi ,sarjdan cektigin anda hersey ortadaydi basit ve kullanisliydi

&#128512;

ahhh keske 10.3.3 un imzasini acsalar :))

|
    |
    RioDeJaneiro kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

arabada yola çıkmadan önce kilometre sifirlar gibi :D cok sacma olmus,dfu moduyla formatimi attim dün aldigim deji bataryayi (1560mah) taktirdim ikinci tam sarjinida az once yaptim bakalim kac saat ekran alacam burada paylasim yaparim aksamina
    Hocam Deji Hakkında görüşlerinizi beklemekteyim ona göre sipariş geçecem bende
    quote:

ahhh keske 10.3.3 un imzasini acsalar :))
    Zor artık :) 9.2.1 bu arada ;)
    |
    |

deji batarya hakkindaki bilgileri bir kac gün içinde paylasacagim çünkü sitesinde birkac desarj ve sarjdan sonra randıman alinacagi yaziyor,suan hala deniyorum ama bu ios 12 benim kafami karistiriyor saglikli bilgi alamiyorum sanirim 11 e döneceğim

|
    |
    UN!BJK kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Tel 5S...Pil saat 9:20’de şarjdan çektim, Saat 13:20’de tam 4 saat olacak, Bu süre boyunca sürekli Kullandım...Kalan pil yüzdeside Resimde...PİL DURUMU BÖYLE, ESKİYE GÖRE İYİ ARTIŞ VAR BENDE.

Performans ve Hızda da artış var.

Stabilite ve Kararlılık iyi seviyede, Ama henüz yeni ve ilk sürüm, İlerdeki İos12+ sürümlerde eğer Kasti Bozmazlarsa EFSANE sürüm olacak gibi.

Bug, Hata, Sorunlar çok çok küçük olacak şekilde illaki var, Bunlar sorun boyutunda değiller ama Titiz bir kullanıcının canını sıkabiliyor...İLERİDE BUNLARIDA GİDERECEKLERDİR İNŞALLAH.

Telefon İos11’de cayır cayır Isınarak yanardı, Şimdi İos12’de buz gibi oldu telefon.

İos9 en stabil sürümdü, Onda 5-6 saat pil alıyordum...İos10’dan sonrada pilde 1-2 saat düşüşe kadar gördüm...İos11’de pil 3-4 saate kadar düşüyordu...İos12 ilede yukarda anlattım tıpkı İos9 ayarında bir pil süresi alıyorum yani 5-6 saat arası.

EĞER İTUNES VE DFU MODUYLA TEMİZ KURULUM YAPARSAN MEMNUNİYETİN YÜKSEK OLUR, AKSİNE WİFİ İLE KURARSAN YAKA SİLKELEMEN BÜYÜK OLASILIKTIR.

|
    |
    Gorkem.IX kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    901 Mesaj
    ios 11.4.1 e dfu moduyla an itibari ile dönüş yaptim bataryayi tam sarj yapip bilgileri aktaracagim az daha sabir edelim arkadaslar :)

not:bunlarin hepsi yeni taktığım deji batarya icin yapilmistir bakalim neler cikacak ortaya

O zaman yarışalım ama İos12 ile ben geçerim. &#128512;

|
    |
    yoldagezen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    901 Mesaj

aahahaha tamamdir hocam kapisalim ilk veriler sabaha gelmis olur benden :D

|
    |
    &#128512;

|
    |
  • Yüzbaşı
    901 Mesaj
    evet arkadaslar ilk veriler bunlar,toplamda 12 uygulama yüklü birkaçı haric hepsi arka planda calisiyor konum servisleri acik 4g acik wifi acik(ss almadan birkac dk once kapadim ac kapat yapiyorum) yarim saate yakin telefon gorusmesi yaptim,1.5 saat civarında muzik dinledim,internette dolastim (safari ve chrome)45-60 dk civari, whatsapp dan yazistim surekli, yanliz nedendir anlamadim pil uygulamasinda programlarin sureleri cikmadi cozemedim onada bir ara bakip tekrar test yapacam,bu arada ios 12 ile 11 ve eski ile yeni batarya arasindaki dolum suresi bana ayni gibi geldi(hesaplamayi goz karari misali yaptim,saat sure tutulmadi)

not:deji bataryanin 1560mah olanini taktim ve ios 11.4.1 sürüme downgrade yaptim

edit:ekleme

buda yenisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yoldagezen -- 30 Eylül 2018; 11:56:7 >

HızlıCevap
Reklamlar
e-ticaret
SEO
son dakika
izmir web tasarım
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.