Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
22.508
Cevap
232
Favori
760.177
Tıklama
Giriş
    3 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: Nega.Thief

5sten 8e geçilir mi?
    Ben geçtim ama 8 ilk çıktığında almıştım, memnunum. Fakat şimdi yeni cihazlar çıkacak bence onları beklemek daha mantıklı.
    |
    |

iOS sürümüm ise 9.3.5

Sorunum şu ki bazen Youtube'da video izlerken mavi ekran gelip cihaz kendini baştan başlatıyor.Sizce sorun nerede olabilir ? Teşekkürler.
    quote:

Orijinalden alıntı: Bill Shankly

Arkadaşlar merhabalar.2 Senedir 5s kullanıcısıyım.

iOS sürümüm ise 9.3.5

Sorunum şu ki bazen Youtube'da video izlerken mavi ekran gelip cihaz kendini baştan başlatıyor.Sizce sorun nerede olabilir ? Teşekkürler.
    İPhone 5s iOS 9.3.5'teyim, ben de aynı sorunu birkaç kezdir yaşıyorum. YouTube'dan link kopyalayınca bir bakıyorsun, hoop, mavi ekran görünüp kendini yeniden başlatıyor.

Sorun nerede, bilmiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

SAMSUNG Galaxy Note Fan Edition
  • Binbaşı
    1742 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Leon FR

İPhone 5s iOS 9.3.5'teyim, ben de aynı sorunu birkaç kezdir yaşıyorum. YouTube'dan link kopyalayınca bir bakıyorsun, hoop, mavi ekran görünüp kendini yeniden başlatıyor.

Sorun nerede, bilmiyorum.

Alıntıları Göster
    Hocam bence sorun YouTube'dan kaynaklanıyor gibime geliyor çünkü diğer uygulamaları kullanırken böyle bir şeyle karşılaşmadım.

Ayrıca YouTube'dan video izlerken ekranı saga ve sola döndürmek için 4-5 sn bekliyorum,bu da can sıkan bir diğer durum...

1 sene daha dayansa yeter benim için,sonrası nasip...

• Binbaşı
    1641 Mesaj

Normaldir ya o da :) Sonuçta iOS 7 değil :)

Ne bir senesi, bu şekilde kullanırsam beş sene daha götürür :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bill Shankly kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

SAMSUNG Galaxy Note Fan Edition
  • Yarbay
    2205 Mesaj
    Beyler şuan 11.2 kullanıyorum 11.4.1 güncellemelimiyim yoksa kalsn mı dersiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: yoldagezen

12 yi yüklüyorum anormal birşey olursa paylaşacağım
    Hocam bende bu akşam yüklemeyi düşünüyorum yükleyince görüşlerini paylaşırsan çok iyi olur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2096 Mesaj
    Yarın öğlende ios 12 güncellemesini telefona yükleyeceğim. Şimdiden yükleyen arkadaşlardan genel olarak test raporları alabilir miyiz ?
    |
    |

iPhone 5s Kullanıcı Kulübü

iPhone 5S 16GB Beyaz

• Yüzbaşı
    892 Mesaj
    an itibari ile yüklemiş bulunmaktayım(yüklemeyi ios11 üzerine yükseltme yaptım) ve ilk etap olarak uygulama açılışları hızlanmış gibi geldi saçma sapan beklemeler animasyon sapıtmaları olmadı(ios 11 e göre),klavye de aynı şekilde hızlanmış gibi ,bunlar yarım saatteki izlenimlerim ,batarya konusunda birkaç güne netlik kazanır,performans olarak ise herhangi bir yavaşlama takılma donmaya rastlamadım,

not:arkadaşlar yükseltme yaparken hatayla karşılaşırsanız cihazınız hafızasında yer açın en az 2.5 gb olacak şekilde

edit:arkadaşlar bataryayı sömürüyor bilginiz olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yoldagezen -- 18 Eylül 2018; 16:32:59 >

Zaten bu saatten sonra çok büyük değişiklikler yaşanmaz performans anlamında ama en azından bu cihazın son ios sürümünü ( büyük ihtimalle ) kullanmış olalım. Benim pil durumu zaten %80 civarı 3. Parti uygulamalara bakılırsa ios 12 den çok büyük bir beklentim yok açıkcası yarın bende ios 12 yüklemesini yapacağım birkaç bilgi veririm yükleyince.

|
    |
    yoldagezen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2439 Mesaj
    Bende yüklemiş bulunmaktayım benim için pil performansı önemli bi kaç gün test edeyim paylaşırım

|
    |
    Şu an 4.kez iTunes'dan indiriyorum.Cihaz iPhone 5s.

Bilgisayarı güncelledim.
    PC'nin Ağ ayarlarını sıfırladım.
    Güvenlik duvarını ve virüs korumasını durdurdum.
    iTunes zaten son sürüm.
    iPhone'nun ağ ayarlarını sıfırladım.

Bunlar işe yaramadı.

• Yarbay
    2439 Mesaj
    @Vega hocam telefonunda yeteri kadar boş alanın yok ondan öyle bi hata alıyorsun

|
    |
    Arkadaşlar 5s için deji batarya kullanan varmı ? iyimidir sizce ? Telefon artık günlük kullanımda işkence haline geldi dışarıda 3G falan açınca falan kullanım ömrü hemen bitiyor. Orjinal batarya taktırayım diyorum ama o da 250-300 tl civarı sanırım bu saatten sonra da bu tutarı vermek istemiyorum.

The Fields of Ard Skellig
  • Yarbay
    2094 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Vega

Bu gece 3'den beri bununla uğraşıyorum.3 kere iTunes üzerinde indirme yaptım ama alttaki hatayı verdi.Son olarak iPhone'dan denedim yine olmadı hata verdi.
    Şu an 4.kez iTunes'dan indiriyorum.Cihaz iPhone 5s.

Bilgisayarı güncelledim.
    PC'nin Ağ ayarlarını sıfırladım.
    Güvenlik duvarını ve virüs korumasını durdurdum.
    iTunes zaten son sürüm.
    iPhone'nun ağ ayarlarını sıfırladım.

Bunlar işe yaramadı.

Hocam ben direk ipsw den güncelleme dosyasını indirdim temiz kurulum yaptım. Birde o şekilde deneyin isterseniz. Bu arada İos 12 beni epey şaşırttı, cihazın seriliği hızı akıcılığı beklediğimden çok daha iyi.
    |
    |

• Yarbay
    8097 Mesaj
    5s için durum nedir yükleyelimmi ios 8 deyim bazı uygulamalar düzgün çalışmıyor artık
    |
    |
    Bende 10.3.3 deyim ne yapsam &#129300;

|
    |
  • Yüzbaşı
    892 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Doppio

Arkadaşlar 5s için deji batarya kullanan varmı ? iyimidir sizce ? Telefon artık günlük kullanımda işkence haline geldi dışarıda 3G falan açınca falan kullanım ömrü hemen bitiyor. Orjinal batarya taktırayım diyorum ama o da 250-300 tl civarı sanırım bu saatten sonra da bu tutarı vermek istemiyorum.
    bugün sipariş geçtim ama 10 güne ancak taktırabilirim,birde bu deji nin iki çeşidi var biri normal 1560 mah normal olanı diğeride 1700 lük yüksek olanı,ben 1560 lık olanı aldım,taktırıp kullanmaya başladıktan sonra temiz kurulumuda yapıp gerekli bilgileri aktarırım

Orijinalden alıntı: yoldagezen

bugün sipariş geçtim ama 10 güne ancak taktırabilirim,birde bu deji nin iki çeşidi var biri normal 1560 mah normal olanı diğeride 1700 lük yüksek olanı,ben 1560 lık olanı aldım,taktırıp kullanmaya başladıktan sonra temiz kurulumuda yapıp gerekli bilgileri aktarırım

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim. Bende sipariş vermeyi düşünüyordum sizin yorumunuzu bekleyeyim o halde ona göre bir yol izleriz.
    |
    |

HızlıCevap
Reklamlar
sohbet
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
Lastik Fiyatları
Paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.