Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
22.508
Cevap
232
Favori
760.163
Tıklama
Giriş
    82 Mesaj
    10.3.3 ile beklemedeyim.
    |
    |
    Ios 11.4.1 den geçtim, bu sürümde olanlar hiç çekinmeden geçsin beklemesin. Yazılım release edildiği anda indirip kurdum. temiz kurulum da yapmadım upgrade yaptım tel üzerinden. 2 gündür çok memnunum. Güncellemenin telefonu öldüreceğini sanmıştım ama ios 11 bizim teefonu öldürmüştü bu biraz da olsa can vermiş arkadaşlar. İyi bir batarya ile uzun süre idare eder bu yazılımla bizi emektarlar. Telefondaki hantallık biraz da olsa gitmiş, bir kaç ufak küçük yenilikle daha kullanışlı hale gelmiş. Kısacası 11 de olanlar beklemesin.
    |
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yarbay
    2954 Mesaj
    Ben hala 9,3,5 deyim.
    |
    |

Hangi sürümdeydiniz mobil veri var mı biraz daha ayrıntılı bilgi verseydiniz
    |
    |
    ibo33ar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sürüm 16A366 mobil veri yok sadece WiFi var

|
    |
    harock kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    823 Mesaj

yani hangi sürümden geçtiniz şuan bekliyorum 10.3.3 te 15 aydır sıktı artık çok bir beklentim yok ama pil kullanımı düşmesin de zaten hep tasarruf modunda kullanıyorum 5.30 saat süre alıyorum aşağı yukarı ama 12.1 çıksın bari kimisi göklere sığdıramıyor kimisi pili kötülüyor anlamadım gitti
    |
    |
    ibo33ar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

10.3.3 ten geçilmez bence ben 11 den geçtim 10 11 den ve 12 den daha iyi

|
    |
    harock kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2281 Mesaj
    ios 12 görünüyor yazılım güncellemede ama indir ve yükle dediğimde indirmeye baslıcakmıs gibi dönüyor dönüyor ama sonra indir ve yukle mavi oluyor ve hiç bişey olmuyor. pcden deniyorum güncel diyor daha önce beta yukluydu ama gm sürümü yuklemedim beta profili sildim gm gelmeden önce. aynı sey ipad ve iphone x tede mevcuttu onlarda ios 12 yuklendi ama 5ste yuklenmiyor sorun ne anlamıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

| Mac Mini | Ipad 1 64 GB | Ipad 2 16 GB | Ipad Mini 1 16 GB | Ipad Mini 2 16 GB | Ipad Air 2 16 GB | Iphone Xs Max 64 GB Gold | Iphone 5S 16 GB | Iphone 5C 16 GB | Iphone 5 16 GB | Iphone 4S 8 GB | Iphone 4 8 GB | Iphone 3GS 16 GB | Iphone3G 8GB | Iphone 2G 8GB | Apple Watch Series 4 44mm | Apple AirPods | Apple TV 4 | XGimi H2 |
    Turknet Arkadaşını Getir Kampanya Kodu: KCG88EB15MUL
  • Yüzbaşı
    587 Mesaj
    Telefonum İphone 5S, Yazılımı Dfu moduyla Temiz şekilde yükledim.

Stabilite, Akıcılık, Kararlılık eskiye göre çok iyi.

Telefon eskiye oranla daha Hızlı kapanıp ve Açılıyor.

Uygulamalardaki açılış Hızı abartılacak kadar değil, Ama tabiki Hız farkı olmuş.

Telefon Ayarlarındaki Hız seviyesinde ciddi Artış var ve Ayarlar sekmesi daha Stabil olmuş.

Hattım Bimcell ondan mı bilmiyorum ama ben Telefondaki performans ve hız artışından dolayı Netteki bağlantı Hızlarını pek farketmedim.

Batarya daha Stabil ve eskiye göre bir Tık daha iyi gidiyor.

Telefon şarj olurken kendiliğinden çıkan ve art arda tekrar eden Batarya şarj oluyor Sesli ve Görsel uyarı saçmalıklarıda kökten kaybolup gitmiş.

Bluetod açıkken Ekranda logosu yok, Acaba bu bir Sorun mu yoksa Bilinçli mi getirildi.

Telefon sosyal kullanımlarda Aşırı ısınmıyor ama biraz Sıcaklıyor, Herhalde bu kadarıda Normal’dir diye düşünüyorum.

Telefonu güç tuşuyla Kapatırken, Ekrandaki sürgülü Kapat tuşu sanki çekince biraz Kasıyor ve Takılıyor gibi hissettiriyor.

Ayrıca telefon kapalıyken ilk Açılışta’da Ekranda bir Takılma Kasma gibi Tutarsızlıklar görüyorum.

İos9 İos10 İos11 sürümlerinin hepsini yüklemiştim ve bu eski sürümlerle İos12’nin kıyasında bariz İos12 önde diyebilirim, Ama İos9’da çok Stabildi.

İleride İos12 eğer Kasti şekilde Bozmazlarsa dahada iyi olacak gibi bir İzlenim bıraktı.

• Yarbay
    3278 Mesaj
    9.3.2 den geçilirmi 12 ye? Bariz şuanda hızlı memnunum fakat eğer hız vs diğer yönden daha iyiyse geçeyim? Geçen varmı bu sürümden hiç?

Birgün istesende istemesende En son Yazılıma mecburen geçeceksin, Ha şimdi ha sonra ne farkederki, Bence geç.

Ama İ Tunes üzerinden Dfu moduyla temiz kurulumla geçmeni tavsiye ederim. &#128521;

|
    |
    RioDeJaneiro kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2418 Mesaj
    iPhone 6 satıyorum beyler İstanbul anadolu yakasında ilgilenirseniz. Uzay gri. Pili yeni değiştirdim Akasya Apple'da. Faturası var. Pil değişim belgesi var. Garantisi Mayısta bitti. Ufak tefek çizikler var tabi kullanıma bağlı ama kesinlikle derin bir şey veya kırık çatlak yok. Kamera parmak izi wifi şu bu HER ŞEY sorunsuz çalışıyor. Hoparlörü en yüksek sese alırsanız cızırtımsı bir şey yapıyor bazı ses tonlarında sadece. Bu nerdeyse hiç belli olmuyor ama her şeyini yazmış olayım ben. Fiyatım 1100. Aşağı inemem çünkü borç var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ömerayhan -- 20 Eylül 2018; 14:10:40 >
    |
    |

hocam dfu mode nasıl aldınız bir türlü alamadım sürekli elma logosu geliyor. tam elimi çekiyorum powerden elma logosu geliyor
    |
    |
    THE.PİRATES kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    587 Mesaj

Önce İTUNES’i Bilgisayara Kur, İTunes’i bilgisayarda Çalıştır...Telefonu USB kabloyla Bilgisayara bağla...Telefonada USB kabloyu bağla Bilgisayara GÜVEN-GÜVENME diye soracak GÜVEN diyip ŞİFRENİ gireceksin.

Sonra, Telefon AÇIKKEN, Telefonu Açma-Kapatma POWER tuşu ile HOME tuşuna telefon AÇIKKEN birlikte ve AYNI ANDA basacak ve BASILI TUTACAKSIN, Telefon KAPANIP-AÇILDIKTAN apple logosundayken 1-2 saniye sonra POWER tuşundan elini çekecek, Ama HOME tuşuna 10-20 saniye kadar daha BASILI TUTMAYA devam edeceksin.

Bu işlemlerden sonra TELEFONUN EKRANI simsiyah sanki BOZULMUŞ açılmayan telefon gibi olduğunda DFU MODA almışsın demektir.

Sonra İTUNES’te GERİ YUKLE diye bir seçenek göreceksin ona Tıkla yazılım iner ve Yüklenir.

Yazılım yüklendikten sonra DFU MODUNDAN ÇIKMAK için POWER TUŞUNA 10-15 saniye boyunca basılı tut sonra Telefon açılacaktır.

|
    |
    nediyonlasen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    587 Mesaj

İTUNES ve DFU MODLA geçeceksen kesinlikle Tavsiye ediyorum...Telefon İos9 sonrası Ahanda yeni İos12 ile kendine geldi diyebilirim.

|
    |
    Katalan! kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    868 Mesaj

Hocam hom+power basıyorum tam elimi çekiyorum elma logosu geliyor cildiracam 5. Denemem

|
    |
    THE.PİRATES kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Eğer yukarda yazdığım gibi bir SORUN veya HATA yaşarsanız, Endişelenmeyin, Telefonu BİR HAFTA sabırla kullanmaya devam edin...NEDEN Mİ, ÇÜNKÜ HER YENİ YAZILIM KURULUMUNDA TELEFON O YENİ YAZILIMA ALIŞMA SÜRECİNDE YANİ 1 HAFTA GİBİ BİR SÜREDE ANCAK YERLİ YERİNE OTURARAK O SAATTEN SONRA STABİL VE PERFORMANSLI VE HATASIZ OLUR.

İkinci bir PÜF NOKTA, Bu tarz SORUN ve HATALARDA bir çözüm yöntemide, Telefonun bataryasını 1-2 defaya MAHSUS OLMAK ÜZERE %1’inde altına kadar tamamıyla BİTİREREK telefonu kendiliğinden KAPANMAYA MECBUR BIRAKMAK...Sonrada tekrar ŞARJ et kullan farkı göreceksin.

|
    |
  • Yüzbaşı
    587 Mesaj

Telefon KAPALIYKEN bunu yapıyorsundur, Tam tersine POWER+HOME TUŞUNA telefon AÇIKKEN uygulayacaksın.

Yazdığımı iyi oku mutlaka bir yerde HATA yapıyorsundur.

|
    |
    nediyonlasen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
HızlıCevap
Reklamlar
sohbet
haberler
Blogio
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.