Şimdi Ara

Apple iPhone 5C [ANA KONU] (114. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.327
Cevap
27
Favori
84.786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Önce şifre girilecek cıkış yapılacak sonra senin hesabın aktif olacak.

İcloud başka bir muhabbet. Çalıntı ise ne yapacaksın ? Bedava olsa yine dur düşün

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yibo90 kullanıcısına yanıt
    şifreyi unuttugunu söylüyor ama emin olunamaz tabi fatura olmadan. ben bu icloud sorunu denilen şeyi merak ediyorum esasen, çoğu ilanda bahsedilmiş.

yani hiç bi şekilde ios cihazlarda önceki hesaptan çıkmadan yeni hesapla giriş yapılamıyor diyorsunuz? hard format vs atılamıyor mu android gibi. ilginçmiş.
  • Man Down kullanıcısına yanıt
    Teknik bilgim yok , çözümü belki vardır. İphone başlığında bilgi alabilirsin. Benim demek istedigim çalıntı olsa çalıntı demez unuttum der. Faturalı bulmaya çalış

• yibo90 kullanıcısına yanıt
    zaten asıl aradığım değişim cihazı, acelem yok. teşekkür ederim.
  • Arkadaşlar neden bu telefonu istiyorsunuz mesela neden 5s ya da se değilde bu ? Fiyat olarak uygun olduğu için mi ? Yoksa başka bir nedeni var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: sonyz10c

Arkadaşlar neden bu telefonu istiyorsunuz mesela neden 5s ya da se değilde bu ? Fiyat olarak uygun olduğu için mi ? Yoksa başka bir nedeni var mı?

Ucuz olduğu için büyük ihtimal 2016 yazında ikinci el 300tl ye almıştım ilk ios cihazımdı beni üzmedi hiç 2 kere ekran yedi kendim değiştirdim ekranları şimdi 6s aldım 5c yi babama verdim hala kullanıyor çatır çatır tabi güncelleme desteği falan yok ama bence kullanılabilir bi kaç sene daha ....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sonyz10c S kullanıcısına yanıt
    tipi hoşuma gidiyor. evde yedek telefon olarak tutarım yenisini alınca da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Man Down

şifreyi unuttugunu söylüyor ama emin olunamaz tabi fatura olmadan. ben bu icloud sorunu denilen şeyi merak ediyorum esasen, çoğu ilanda bahsedilmiş.

yani hiç bi şekilde ios cihazlarda önceki hesaptan çıkmadan yeni hesapla giriş yapılamıyor diyorsunuz? hard format vs atılamıyor mu android gibi. ilginçmiş.

İmkansiz, satanda buyuk ihtimal calinti telefon satiyor. Kendi sifresi olsa sahipligini kanitlayip apple servisinde actirir. Ama bunun disinda telefonun ana kartini degismedikleri surece acamazlar o telefonu apple in guzelligi

• arizaeren A kullanıcısına yanıt
    sahibinden'de bu tarz pek çok ilan var hocam. demek ki iphone çaldırsan sahibindeni kontrol etmek lazım arada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Man Down

sahibinden'de bu tarz pek çok ilan var hocam. demek ki iphone çaldırsan sahibindeni kontrol etmek lazım arada.

Aynen oyle. Herkes bu dur diyemiyorum ancak telefonun sahibi sizseniz boyle bir durumda apple a iletisime gecip bu durumu halledebiliyorsunuz. Size bircok guvenlik sorulari soruluyor. Kanitlayinca hesabinizi sifirliyorlar.

• Man Down kullanıcısına yanıt
    Hocam elimde değişim cihazı kullanılmamış 32 gb beyaz renk iphone 5c var. Faturası değişim belgeleri mevcut, satın almak isterseniz mesaj atabilirsiniz.
  • iphonedark kullanıcısına yanıt
    Cihaz aktif edildi mi? Üzerindeki yazılım sürümü nedir?

• Leon FR kullanıcısına yanıt
    AKtive edildi fakat kullanılmadı. Sürüm 9.2.1

• iphonedark kullanıcısına yanıt
    Sağ olun ama aktif edilmemiş olmasını tercih ederim.

• arkadaşlar 5c için ios10 güncellemesi sizce nasıl kasma donma oluyor mu veya şarjı çok tüketiyor mu tavsiyeniz nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bathory222

arkadaşlar 5c için ios10 güncellemesi sizce nasıl kasma donma oluyor mu veya şarjı çok tüketiyor mu tavsiyeniz nedir ?

10.3.3 yüklü. Neredeyse ilk günkü gibi çalışıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • cinquanta kullanıcısına yanıt
    10.3.3 ü nasıl yükleniyor bana en son gelen güncelleme 10.3.2
  • quote:

10.3.3 ü nasıl yükleniyor bana en son gelen güncelleme 10.3.2

Bende son güncelleme 10.3.3

• cinquanta kullanıcısına yanıt
    pardon yanlış yazmışım bendeki hatta 10.2.1 daha güncellemedim ama acaba 10.3.3 ü alabilmem için önce onumu yüklemem gerekiyor sizde ondan önce hangi sürüm yüklüydü bende mesela şu an hala ios 9 yüklü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bathory222 -- 12 Ocak 2018; 22:52:49 >
  • quote:

pardon yanlış yazmışım bendeki hatta 10.2.1 daha güncellemedim ama acaba 10.3.3 ü alabilmem için önce onumu yüklemem gerekiyor sizde ondan önce hangi sürüm yüklüydü bende mesela şu an hala ios 9 yüklü

Yüklediklerimin sırasını ve sürümünü hatırlamıyorum. Her gelen güncellemeyi, bir kaç gün geçtikten sonra yüklüyorum. Buraya kadarmış.

Evet, önce 10.2.1 i yüklemelisiniz. 10.3.3 sorunsuz çalışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cinquanta -- 13 Ocak 2018; 10:21:17 >
  • 
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.