Şimdi Ara

Apple iPhone 5C [ANA KONU] (113. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.327
Cevap
27
Favori
84.786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

kullanan var mı halen?

Temiz bir cihaz bulsam kullanırım hocam :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lincoln Burrows. kullanıcısına yanıt
    Kullanıyorum. Ya sen?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cinquanta

Kullanıyorum. Ya sen?

Bende 5s varda 32 gb 5c buldum almayı dusunuyorum durumu Nasıl sizin cihazın yavaşlama falan var mı?

• Lincoln Burrows. kullanıcısına yanıt
    Bendeki 5c de 32 GB ilk. Neredeyse ilk çıktığında almıştım. Hala sorunsuz kullanıyorum. Zaman içinde yavaşlama olmuş olabilir. Şikayet edeceğim bir durumu yok.

• ilk çıktığında aldım tüm güncellemeleri yaptım 32 gb hala kasma yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulentyasar

ilk çıktığında aldım tüm güncellemeleri yaptım 32 gb hala kasma yok

Uygulama uyumluluğu nasıl hocam.Bende iphone 5s var ama kardeşime vermeyi düşünüyorum. Daha önce ios 9.3 te iphone 5c kullanmıştım. İnanılmaz memnundum. Uygun fiyatlı 5c almayı planlıyorum. 5c-5s-6-6s kullandım, en memnun kaldığım 5c idi. Apple keşke 4.7 inçlik iphone 6c çıkarsa.Plastik ve renkli kasa daha çok hoşuma gidiyor.
  • Güncelledim annem kullanıyor ama şarj çok hızlı gidiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: azteca

quote:

Orijinalden alıntı: bulentyasar

ilk çıktığında aldım tüm güncellemeleri yaptım 32 gb hala kasma yok

Uygulama uyumluluğu nasıl hocam.Bende iphone 5s var ama kardeşime vermeyi düşünüyorum. Daha önce ios 9.3 te iphone 5c kullanmıştım. İnanılmaz memnundum. Uygun fiyatlı 5c almayı planlıyorum. 5c-5s-6-6s kullandım, en memnun kaldığım 5c idi. Apple keşke 4.7 inçlik iphone 6c çıkarsa.Plastik ve renkli kasa daha çok hoşuma gidiyor.

Kusura bakma mesajı yenı gordum,uygulamalarda kasma yok 3 seneye yaklasıyor telefon tek sorun sarj tam kullanımda 2-3 kez sarj edıyorum birde arada %20 sarjda kapanıyor,ama yinede i phone derim 6s 32 gb 2200 tl civarı olursa değiştireceğim

• Telefonu 2.5 senedir kullanıyorum
    yazılımsal sıkıntı yaşamadım ama donanım olarak home tuşu bozuldu ne yazıkki.
    Bunun tamiri kaça olur? Garantisi de bitti.
    N11.comdan alsam tuşu kendim değiştirebilir miyim o kadar küçük tornovida nerden bulucam
  • Son bi kaç gündür şarj %40 olmasına rağmen kapanıyor. Gayet dikkatli kullandım teli)şarj full dolmadan çıkarmama vs.)Bataryası öldü diyebilirim. Applei aradım 375 TL ye batarya değişimi yapıyo

• ririii kullanıcısına yanıt
    Piyasada daha ucuza değiştirilebileceğine inanıyorum. Bunu yapan çok yer var. Hatta, el beceriniz varsa siz bile değiştirebilirsiniz.

http://urun.n11.com/batarya/apple-iphone-5-5c-5s-orjinal-onayli-batarya-pil-tamir-seti-P117646628

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cinquanta -- 20 Haziran 2017; 5:05:08 >
    1 sene önce 5c kullanıyordum şarj meselesi yüzünden bıraktım 6 ayda bir 70 TL ye batarya değişimi yapmak zorunda kaldım. En son batarya takıp elimden çıkardım. Çok seviyordum ama bataryasız da olmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ayyildizx

1 sene önce 5c kullanıyordum şarj meselesi yüzünden bıraktım 6 ayda bir 70 TL ye batarya değişimi yapmak zorunda kaldım. En son batarya takıp elimden çıkardım. Çok seviyordum ama bataryasız da olmuyor.

70 tlye batrya değişimini nerde yaptınız hocam?

servis 375 tl istiyor
    Gebze de özel bir teknik servise yaptırmıştım. İsmi "Karadeniz iletişim " . Zamlandı mı bilmiyorum.

• Özel servisler, Batarya kalitesine göre 80-100 lira arası değişim ücreti alıyorlar.
    Orjinal batarya için 375 lira çok fazla, yüksek model olsa düşünülürdü..

• İkinci telefon olarak 5c satın almayı düşünüyorum ve satmayı düşünen varsa alacam

Cihazın herhangi bir sıkıntısı olmaması gerekiyor!

• Swap olup aktif edilmemiş bir 5c de ben alırım.

• beyler icloud sorunlu ne demek? ikinci el ilanlarda bunu görüyorum bazen. bi arkadaşla konuştum icloud şifresini bilmiyorum diyor, yazılım atılıp sıfırlanamıyormuş bu yüzden. android gibi değil o zaman ios, pcden sıfırdan yazılım atılsa normale dönmez mi dersiniz?

bu arkadaş temiz 16 gb'lık modeli bu icloud sorunu yüzünden 350 liradan satıyormuş.

eğer forumda temiz veya sıfır değişim cihazı 32 gb'lık beyaz renk bir 5c satan olursa mesajlarını bekliyorum ayrıca.
  • Man Down kullanıcısına yanıt
    Çalıntı olma ihtimali yüksek , eski cihaz olduğu için şifre unutulmus da olabilir. Fatura şart başın ağrır

• yibo90 kullanıcısına yanıt
    cihazdaki icloud hesabını devre dışı bırakıp kendi hesabımızla giriş yapmanın bi yolu yok mu hocam?

satıcının dedigine göre telefoncular 150-200 liraya açıyolarmış, evde kendimiz kabloya pcden ios yüklesek sıfırlanmaz mı ki cihaz.

edit: söyledigine göre şifreyi unutmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Man Down -- 19 Ekim 2017; 12:25:21 >
  • 
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.