Şimdi Ara

Apple iPhone 5C [ANA KONU] (115. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.328
Cevap
27
Favori
84.786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler şu batarya sizce orijinal midir? veya en azından kargo dahil 29 liraya satılanlardan daha performanslı mıdır dersiniz?

https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/apple-apn-616-0667-iphone-5c-orjinal-pil-batarya-rz-325187855
  • quote:

Orijinalden alıntı: Man Down

beyler şu batarya sizce orijinal midir? veya en azından kargo dahil 29 liraya satılanlardan daha performanslı mıdır dersiniz?

https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/apple-apn-616-0667-iphone-5c-orjinal-pil-batarya-rz-325187855

Apple yedek parçasını dışarıya satmaz

Orjinal değil çakmadır o

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • apple 5s ve sonrası için 129 lira isterken daha eski modeller için 329 lira istiyor. keşke bir yolu olsa da orijinali daha ucuza alabilsek.

peki tüm yan sanayi piller aynı mıdır? kalitelisi yok mu bunun?

ifixit gördüm ama 40-50 dolar kargo ücreti çıkarıyorlar.
  • quote:

apple 5s ve sonrası için 129 lira isterken daha eski modeller için 329 lira istiyor. keşke bir yolu olsa da orijinali daha ucuza alabilsek.

peki tüm yan sanayi piller aynı mıdır? kalitelisi yok mu bunun?

ifixit gördüm ama 40-50 dolar kargo ücreti çıkarıyorlar.

Deji marka bataryaların iyi olduğunu söyleyenler var araştırın bence çok alıp kullanan var

• teşekkürler, satıcıya mail attım; 5s için olan modellerin 5c için de uyumlu olduğunu söylediler.
    https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/iphone-5s-batarya-mucize-batarya-deji-max-montaj-seti-322156237
    https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/iphone-5s-batarya-mucize-batarya-deji-1700mah-325614820

sizce hangisini almalı? tek fark kapasite mi yoksa kalite farkı da var mıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Man Down -- 27 Ocak 2018; 14:18:0 >

• Man Down kullanıcısına yanıt
    Kalite farkı yok sadece kapasiteleri farklı ama 5s ve 5bataryaları tam olarak uyuyormu yoksa hafif ittirerek kaktırarak mı oluyor orasını bilmek lazım YouTube dan bakabilirsin dostum o konuda bende pek bilmiyorum hiç kullanmadım

• beyler telefondan fazlasıyla memnununm ama son güncellemeyi almayınca aşağıdan çıkan menüye hücresel kısayolu gelmemiş oldu, bu da canımı sıkıyor. baktım jailbreak ile eklenebiliyormuş, tavsiye eder misiniz, kullanan var mı? nasıl olsa artık yazılım desteği bitti, jailbreak yapmalı mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Benimde kullanmadığım tek model 5C idi .gecen hafta yurtdışından bir arkadasım sayesinde sıfır beyaz 32gb modelini aldım 2.telefon olarak aktif bir şekilde kullanıyorum.10.3.3 son desteklenen. Sürüm yüklü kasma donma olmadan rahat bir şekilde günlük ihtiyacımı karşılıyor .4G LTE ile web de hızlıca sayfalara arasında geçiş yapıyorsunuz.Plastik diye diye çok ön yargılarım vardı ama gerçekten bir plastık bu kadar kaliteli ve elde hissiyatı bu kadar güzel olur.kullanırken güven veriyor ele tam oturuyor .alışılmış alüminyum dışında farklı spor bir hava veriyor .Orjinal kılıfları ile de çok uyumlu .Yurtdısında hala kullananlar var .Bizde ise son modelini almak için yarışıyoruz :))

İkinci el 5 5S sıfırlama telefon almaktansa uygun fiyata bulursanız 5C 2018 yılında da hiç problem yaratmayacak uygulama destegı ile kullananım imkanı sunuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhanext -- 31 Mart 2018; 15:51:58 >
  • cinquanta kullanıcısına yanıt
    Merhabalar hocam. Acaba 5c den hâlâ memnun musunuz şu günde gündelik kullanılabilir mi?

Merhabalar hocam. Şuan gündelik kullanım için tavsiye eder misiniz acaba 5c'yi?

• number11 N kullanıcısına yanıt
    halen kullanıyorum, memnunum. eksik olarak sayabileceğim, parmak izi okuyucudan ziyade adımsayarı olmaması. sağlık uygulamasındaki veriler için akıllı bilekliğe muhtaç kalıyorsunuz. 5s'ten belki de en büyük eksiği / farkı bu. kamerası işimi görüyor, sosyal medya için yeterli. 2. el olarak aldığımda bataryası ölü olduğu için orijinal batarya için yorum yapamayacağım, gittigidiyor'dan deji marka yan sanayi bir batarya aldım, henüz bir günü tamamlayamadığı olmadı.
    Teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için.

Bu arada acaba hangi ios sürümünü kullanıyorsunuz?

en son 13.3.3 güncellemesi gelmişti, daha sonra desteği kesildi zaten. biraz daha seri olduğunu hissettirmişti bu güncellemeyi yaptığımda. tavsiye ederim.
    tekrar okuyun isterseniz. cihaz hızlandı demişim. rahat tabiki.
  • quote:

en son 13.3.3 güncellemesi gelmişti, daha sonra desteği kesildi zaten. biraz daha seri olduğunu hissettirmişti bu güncellemeyi yaptığımda. tavsiye ederim.
    13.3.3 ?

iOS 10.3.3 olmasın o?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anti Fanboy A kullanıcısına yanıt
    belli ki yanlış yazmışım hocam, dediginiz doğrudur.
    iphone 5c çıktığı zaman alamamıştım . şuan alıp öyle bi kullanasım varki . ipad mini kulalndım 3 4 sene civarı iosu aşığıyım resmen . iphone hiç kullanmadım . 5c renkleri dolayısıyla çok güzel cihaz ozaman alamdığım için şuan içime oturmuş almak istiyorum . sıfırnı bulabilir miyim acaba ? baktım hiçbir yerde yok :( sırf cevap yazmak içi ilk defa bir foruma üye oldum :) alırım bi hayırlı olsun . güzel ortammış :))
  • gokhanext kullanıcısına yanıt
    Merhaba . Türkiye cihazın sıfırı yok malasef :( alıp kullanmak istiyorum . arma yapmak müzik dinlemek felan . sıfırnı nerden temin edebilirim? mavi , sarı ve yeşil renklerinden istiyorum . yurtdışında sıfır satılıyor mu hala ? lütfen bilginiz varsa bekliyorum cevabınızı almak istiyorum sıfırını ve orjinal kılıfıyla birlikte .
    cevap verir misniz lütfen ?
  • 
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.