Şimdi Ara

Apple iPhone 5,5C,5S,SE için Sıcak Fırsatlar (483. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.657
Cevap
137
Favori
689.415
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 479480481482483
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: TOLANx

5S için pil tavsiyesi olan var mı? Bu kurlarla bu yılda telefon yenilemek hayal.

Apple da orjinal pil 400₺.
    https://urun.n11.com/batarya/apple-iphone-5-iphone-5s-iphone-5c-5se-batarya-pil-P117607310

iPhone 5'im için bende bu mağazadan aldım. Elimde pek yatkın değildir bu işlere YouTube'da 1-2 kez video'yu izledim ve kendim hallettim.
  • Yetmez hocam net.
  • iPhone SE 32 GB Silver 1755 tl kaçırmayın

https://m.trendyol.com/apple/apple-iphone-se-32-gb-cep-telefonu-distributor-garantili-p-1064016

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mert594 kullanıcısına yanıt
    2300 çıkıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    4" ekranli hangi modelleri bu silindir gibi gecenler?
  • Arkadaşlar aceleniz yoksa ayın 12sini bekleyin bence. Apple konferansının yapıldığı gece tüm modellerin fiyatları düşüyor olacak.
  • just one bad day kullanıcısına yanıt
    Türkiye için bu geçerli olmayacak muhtemelen. Yeni dolar kuruna göre fiyatlama yaparlarsa indirimden ziyade fiyat artışı olabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • scopus kullanıcısına yanıt
    Resmi politikası böyle tüm dünyada düşüyor. Amerika da konferans gecesi bir önceki modelin fiyatına geriliyor telefonlar ancak Türkiye de o makas biraz daha dar indirim açısından. Ama bir indirim olacak bu kesin bir durum. Zam olayını da anca seneye haziranda yaparlar kur 8 lirayı geçerse oda.
  • Keske akilli telefonlar olmasaydi, eski tip telefonlar kullaniyor olsaydik hala. Simdi hicbirseyin tadi kalmadi, eskiyi ozluyorum valla

• zotacing kullanıcısına yanıt
    Xiaomi filan yazılım desteği kısıtlı, mi8 başlığına bakıyorum, ortalama kullanıcı bile bootloader, rom atmayı araştırıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: zengier

Piyasada kucuk telefon kalmadi malesef. Ekranlar ve cihazlar buyudu, iphone SE form olarak iphone serisinin en guzel tasarimli cihazi bana gore, islemci olarak da gunluk islerin icin gayet yeterli olacaktir, yazilim destegi de devam ediyor sonucta halen daha .

sadece "alinmaz" diyerek kalabaliktan baska birsey yapmayanlara aldirma. Bu cihaz kucuk telefon isteyenler icin bicilmis kaftan, kucuk telefon istiyor musun ? Hafizasi 32 , senin icin yeterli mi ? Full HD videolar senin icin yeterli mi ? islemcisi haliyle 3 yillik bir islemci, surekli grafik agirlikli oyun oynar misin (gerci bunu isteyen kucuk telefon istemez zaten) . ve son olarak da illaki Apple mi istiyorsun ?

sorularin hepsinin cevabi evet ise gozun kapali alabilirsin. zira su an 1900 e almaz isen 2 hafta sonra 2200 e alinir mi diye soruyor olacaksin.

Se 4K video çekiyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Break0ut kullanıcısına yanıt
    1755 çıkıyor mobil sürümde ama sepete ekleyemiyorsun her türlü 2300 TL yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: umityasar

quote:

Orijinalden alıntı: zengier

Piyasada kucuk telefon kalmadi malesef. Ekranlar ve cihazlar buyudu, iphone SE form olarak iphone serisinin en guzel tasarimli cihazi bana gore, islemci olarak da gunluk islerin icin gayet yeterli olacaktir, yazilim destegi de devam ediyor sonucta halen daha .

sadece "alinmaz" diyerek kalabaliktan baska birsey yapmayanlara aldirma. Bu cihaz kucuk telefon isteyenler icin bicilmis kaftan, kucuk telefon istiyor musun ? Hafizasi 32 , senin icin yeterli mi ? Full HD videolar senin icin yeterli mi ? islemcisi haliyle 3 yillik bir islemci, surekli grafik agirlikli oyun oynar misin (gerci bunu isteyen kucuk telefon istemez zaten) . ve son olarak da illaki Apple mi istiyorsun ?

sorularin hepsinin cevabi evet ise gozun kapali alabilirsin. zira su an 1900 e almaz isen 2 hafta sonra 2200 e alinir mi diye soruyor olacaksin.

Se 4K video çekiyor

Alıntıları Göster
    evet, yanlis hatirliyormusum. bu arada apple turkiye garantili fiyati 2300 oldu bile :(

• ONUR_345241 kullanıcısına yanıt
    teknosada 2100 tl bu fiyata alinir mi model numarasi onemli mi ?
    https://www.teknosa.com/urunler/125076405/apple-iphone-se-32-gb-akilli-telefon-altin
  • Sıfır market satışına göre iyi fiyat ama ben olsam bu parayı bu telefona bağlamam. 1500-1800 arası sıfır gibi ikinci eller var 32 GB lar sonradan çıktığı için hepsininde garantisi vardır hala.
    Peşin alacaksanız tavsiyem budur. Taksitli alacaksanız teknosa bu imkanı sunuyorsa kredi vs ile burdan alabilirsiniz.
  • ONUR_345241 kullanıcısına yanıt
    hocam 3 5 icin 2.ele hic gerek yok. 4 yil goturecek sonucta o paranin esamesi okunmaz buna gore. Bu boya sahip daha iyi bir telefonda yok maalesef.
  • Peki Iphone SE yerine ayni ebatlarda boyle kucuk ekranli baska hangi telefonu tavsiye edersiniz ?

Iphone SE 16gb kullaniyorum, yer yetmiyor. Simdi 128gb lik icin baktim da 3400TL ye geliyor.https://www.troyestore.com/Apple-iPhone-SE-MP862TU-A-128GB-Uzay-Grisi-_28491.html

Yada 128gb lik bir Iphone SE yi nerden bulabiliriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Awsful -- 13 Eylül 2018; 9:39:41 >
  • 
Sayfa: önceki 479480481482483
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.