Şimdi Ara

Apple iPhone 5,5C,5S,SE için Sıcak Fırsatlar (480. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.658
Cevap
137
Favori
689.400
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 478479480481482
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1600 e se almaktansa 1900 e 6 almak daha mantıklı değil mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Or_By

1600 e se almaktansa 1900 e 6 almak daha mantıklı değil mi

Se'nin işlemcisi = 6s'in işlemcisi
  • peki yazılım güncelle işi se den daha önce keserler gibime geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Or_By

peki yazılım güncelle işi se den daha önce keserler gibime geliyor

yazılım güncelleme - işlemcilere göre bölünüyor -

telefon modeline göre değil-

mesela iphone ile ipad aynı düzende ilerliyor işlemci olarak
  • Or_By O kullanıcısına yanıt
    mantıklı değil. SE' de a9 işlemci var ayrıca ram 6da 1gb SE de 2gb. kamera olarakta Se kamerası küçük farklar dışında 6s ile aynı.

Se yerine 6 alanların tek derdi elimdeki telefonu iphone 5 yada 5s zannetmesinler.
    6 kesinlikle SE ile eşit değil, 6s ile SE'yi karşılaştırmak daha mantıklı. Oraya gelince de 2500 6S almaktansa 3000'e 7 almak daha mantıklıya geliyor iş :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Arkadaşlar da söylemiş se 6sle kıyaslanır performans olarak. Buna ek olarak 1600 e nereden se alıyorsunuz? Söylerseniz ben de alayım Bir de muhtemelen 16gb 1600 olan en az 32 alınmalı bence hocam sıkıntı olmasın sonra hafıza

• https://dukkanlar.gittigidiyor.com/ONKOLELEKTRONIK

1649 lira ve 100 tl axess ile de 1549 liraya geliyor 16gb model iPhone SE, benim ölçütlerime göre pahalı geldiği için alamıyorum ancak fiyatı iyi diyen varsa buyursun alsın, son 6 adetmiş. AppleTR garantili yazıyor sanıyorum, ilana yine de bakın.
  • seglopsi kullanıcısına yanıt
    16 gb bakmayın bence hiç

• Iphone se 32 gb apple türkiye garantili telefon hepsiburada.com'da 1730 tl'ye satılıyor şu an. Bu fiyat uygunmudur bu telefon için yoksa biraz daha beklesek bu fiyat daha düşer mi?

Piyasada 1730 tl'nin altında satan başka bir yer bulamadım, sanırım en uygun fiyatı hepsiburada sunuyor ama bu telefon için bu parayı vermek değer mi kararsız kaldım. Yardımcı olabileceklere şimdiden teşekkür ederim.

• canvarol kullanıcısına yanıt
    Gittigidiyor teknosa indirimi ile 1.709, n11 kupon ile 1.695 e geliyor yanlış hatırlamıyorsam. Tabi gg de 100 tl chip para n11 de 75 tl bonus var bunları da hesaba katmak lazım.

• oralet82 O kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim gittigidiyor teknosa kampanyasından haberim yoktu 100 tl chip para vermesi güzelmiş.

• seglopsi kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam. Ben aldım 1 hafta önce 32 gb rose gold 1750 lira Vatanbilgisayar'dan almıştım. Alacak arkadaşlar varsa da bu saatten sonra 32gb almaları daha mantıklı bir tercih olacaktır.
  • canvarol kullanıcısına yanıt
    Mediamarkt'ta maximum karta yılbaşı öncesinde 1800e 100 tl puan veriyordu. Şu an en uygunu hepsiburada gibi. Ben de baya araştırdım da en uygun fiyatı hep gold renginde. Tercih edilmiyor galiba gold rengi. Telefonu baya kurcaladım ekran sizin için uygunsa bence verdiğiniz paraya değer. Yine de kullanım amaçlarınıza göre değişir hangi modeli tercih etmeniz gerektiği.
  • sahibinden'de bi arkadaşla 32'lik beyaz 5c için 600 liradan anlaştık. ilk sahibiymiş, tüm kutu içeriği faturası vs mevcutmuş, çizik darbe yokmuş. haftasonu elden yapacağız alışverişi. kısmetse bende kalır bu artık, daha sonra ikinci telefon olarak tutmayı düşünüyorum zaten.
  • kazananlar kulübüne özel iphone se 32 gb gold renk mediamarkt-gittigidiyor 1633 tl, normal üyelere de 1650 tl. 100 tl de maxipuan ile 1533/1550 tl'ye geliyor, farklı renk olsa alırdım muhtemelen ilgilenenlere.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seglopsi -- 21 Ocak 2018; 16:50:30 >
  • se 32 gb'yi siyah renkli ve taksitli bir şekilde satan yer var mı? fiziksel veya sanal market fark etmez.
  • güncel,,,,,
    iphone se 32gb veya daha fazlası olup siyah renkli bir şekilde satan bir yer var mı? fiziksel veya sanal market fark etmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: makise-

güncel,,,,,
    iphone se 32gb veya daha fazlası olup siyah renkli bir şekilde satan bir yer var mı? fiziksel veya sanal market fark etmiyor.

Siyah kılıf alınca hepsi siyah oluyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: umityasar

quote:

Orijinalden alıntı: makise-

güncel,,,,,

Siyah kılıf alınca hepsi siyah oluyor :)

ön tarafını siyah istiyorum arkasını zaten sorun etmezdim. ayrıca kılıflardan pek hoşlanmıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 478479480481482
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.