Şimdi Ara

Apple iPhone 13 / iPhone 13 Mini [ANA KONU] (602. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
12.159
Cevap
324
Favori
795.655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 600601602603604
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam bende de spigenin seffafi vardi ayni sıkıntı bende de oluyordu. Devamli toz aliyor icine enterasan olarak cozumu kilifi değiştirmekte buldum🫣 benksin kilifini aldim en azindan icine toz topluyor ise görmüyorum artik. Ama haftada bir temizlemek icin cikardigim zaman seffaf kilif kadar icerde toz birikmiyor.
  • hayloft H kullanıcısına yanıt

Gidiyor hocam problem yokta demek istediğim garip bi şekilde hemen geri geliyor sanırım kılıftan dolayı böyle toz çekiyor 😁

• Arkadaşlar sadece sessiz moddayken arama ve bildirimlerin titreşimini kapatmayı bilen yok mu?
  • Officer0606 O kullanıcısına yanıt

bende öyle yaptım hocam şeffafı değiştirdim bu siyahı kullanıcam tekrardan şeffafta şarj girişi koruması vardı diye kullanıyordum iyi oluyodu ama toz kötü görüntü getiriyor gözümün önüne o yüzden daha kullanmam şeffaf

• Arkadaşlar yaklaşık üçüncü kez ekran koruyucumda hava kabarcığı sorunu yaşıyorum tavsiyeniz var mı? buff blogy flexi ve buff kırılmaz ekranda bu sorunları yaşadım en son.
  • Siceyy kullanıcısına yanıt

bu kılıfın 15 için olanını gri renklisini kullanıyorum çok memnunum hem kaliteli hem ucuz, toz çekmiyor ve kamera bölgesini de koruyor 13 için olanını da buldum

Pirok Store Iphone 13 Kamera Korumalı Lansman Içi Kadife Silikon Kılıf

https://www.hepsiburada.com/pirok-store-iphone-13-kamera-korumali-lansman-ii-kadife-silikon--kilif-p-HBCV00000ZCYXB?magaza=Broncover&url_src=ios-product-detail

• hayloft H kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam bakarım

• BigMuffin kullanıcısına yanıt

Benimde öyle bir sorunum var hocam ama küçük bir hava kaldı kılıf değişimi yapmaktan sanırım , bu aldığım camdan öneriyorum daha takmadım ama daha önceki hatta şu andada kullandığım ip 7 üzerinde 5d korumalı beyaz renk olanı var seyyar satıcıdan alıyorum çok kaliteli nette var mı bilmiyorum marka yazarak aratabilirsiniz

Apple iPhone 13 / iPhone 13 Mini [ANA KONU]

• btrvysl B kullanıcısına yanıt
  • hava kabarcigi sorunu yasadiginizda koruyucu hafif aralayip o noktaya aycicek yagi dokundurup geri kapatirsaniz sorundan kurtulursunuz ve koruyucu cop olmamis olur tabi arada tuy vs. yoksa gecerli bu. bende de oldu ve yaptim. uzerinden aylar gecti tekrar olmadi.
  • Iphone 13 mini kullanıyorum.Son zamanlarda, telefonun sesi çok kısık olmasına rağmen hem mesaj yazarken tuş sesleri çok gürültülü hem de kilitlerken çok gürültülü kapanıyor.Yani sesler de patlama oluyor.Sesi açıp kapattığımda düzeliyor.Böyle bir sorun yaşayan var mı?
  • yakogg Y kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim dokunuş diye belirtilince titreşim olacağını düşünmemiştim hiç.
  • btrvysl B kullanıcısına yanıt
    klasik iphone ic gudusel bir arayuzu olmadi hic android gibi
  • Arkadaşlar pille ilgili böyle sorun yaşayan var mıdır ? Ne zaman yeniden başlatsam pil yüzdesi sapıtıyor 89 şarj ettim yeniden başlattım 92 oldu her zaman böyle bazen %7-10 artıyor kalibrasyon mu gerekir acaba sürüm 17.2.1

• Alarm sesini yüksek, zil sesi yüksekliğini ise düşük yapmak istiyorum fakat ayrı ayrı ayar yapmayı bulamadım. Var mı bilen?
  • mijasus M kullanıcısına yanıt
    O androidde var hocam ne yazik ki ios ta bu kadar basit bir ozellik yok. Telefonun ses seviyesi neyse mecburen alarmda o ses seviyesinde çalıyor.
  • BigMuffin kullanıcısına yanıt
    JETech Gizlilik Ekran Koruyucu için iPhone 13 6,1 Inç ile Kamera Lens Koruyucu, Mahremiyet Koruması Temperli Cam Folyo, Kolay Kurulum Aleti, 2 Paket Herhttps://www.amazon.com.tr/dp/B0B2VV4Q45?starsLeft=1&ref_=cm_sw_r_apin_dp_FM573AY3S0WRXASWFHEZ_1

Ben bu ürünü almıştım içinde uygulamak için aparatı da var. Sıfır kabarcık tertemiz şekilde kullanıyorum. İki tane var içinde üstelik. Bu markanın farklı ürünlerine de bakabilirsin tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lxde -- 29 Mart 2024; 0:4:45 >
  • allmylife kullanıcısına yanıt
    Min 32’ye satılır
  • Return Zuha kullanıcısına yanıt
    Evet. 12’de de oluyordu, 13’de de aynı. Bazen mesaj yazarken tuş sesi anormal seviyeye çıkıyor
  • mehmehcik_71 kullanıcısına yanıt

şimdi hesapladım 25k felan cıkıyor ? siz farklı bir tlfnmu hesaplattınız acaba ?

• 
Sayfa: önceki 600601602603604
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.