Şimdi Ara

Apple iPhone 13 / iPhone 13 Mini [ANA KONU] (600. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.159
Cevap
324
Favori
795.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 598599600601602
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dhyeyolgosterenadam kullanıcısına yanıt
    16.6 mukemmel bir sürümdü her konuda. airpods kullanmasam 17 e geçmez o surumde kalirdim.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • muratdanis kullanıcısına yanıt

Hocam bu listeyi nereden görebilirim 17.1 di şarjdan memnundum 17.4 tavsiye ettiler güncelledim şarjı sömürüyor resmen pişman oldum güncellediğime.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihazda wifi kopması mevcut,gurgeclere götürdüm wifi arıza sayılması icin hic baglanmaması lazımmıs baglanıyorsa yazılımsaldır dedıler cıhazı sıfırladı tekrarlarsa temız bı restore yapın dedi,normal mi bu durum ?

• ben de başka bir konudan buldum ama yeterli bir görsel bence.

• 10 aylık vatandan alınma iPhone 13 128 telefonumu satacağım. Pil sağlığı 95. Ne kadar fiyattan yazmaliyim sizce?

• allmylife kullanıcısına yanıt

26-27 civarı

• Hepsiburada eskiyi getir kampanyası ile 30500 verildi zaten. Piyasaya haliyle daha fazla bir rakamdan gitmesi lazım

• Dostum iphone 13 çok güzel bir cihaz anladığım kadarıyla oyun filan oynamamışsın piyasa sıfır fiyatının yaklaşık beşbin altına kadar verilebilir, kendi cihazım olsaydı o şekilde verirdim

Ben hepsiburadadan daha iyi fiyata satamamıştım önceki telefonlarımı(iPhone Se —> iPhone 11 —> iPhone 13 şeklinde alışverişim oldu). Yine bir iPhone alacağım için HB’ye göndermiştim. 30.500₺ güzel fiyatmış. Baktığımda 36.500₺’ye sıfırının satıldığını görüyorum. Ben 13 alacak olsam taksit filan da yapıldığı için kart kampanyalarıyla sıfıra yönelirdim. Çok da düşünmeyin olacağı 1-2bin artınız olur o da denk gelirse yani.

Nasıl verıyor bende denıyorum sıfırdn farksız cıhazım 13 benımde 24500 verıyor

• SxDark kullanıcısına yanıt

Hocam tam olarak şöyle oluyor: Hepsiburada 6 bin lira ek ödemeyi bazı cihazlara yapıyor. Mesela ip13 almak istersen cihaz bedeline ek 6 bin lira ek ödeme yapıyor. Ama aynı ek ödemeyi ip14 için yapmıyor. Satın alacağın ürünün sayfasında eskiyi yenile yazan yerde ek ödeme yazması lazım. Üstteki arkadaşınki büyük ihtimalle ek ödeme dahil o fiyat.

• Ben de bu şekilde S22 vererek iphone13 aldım şuan sürüm 17.1 biraz yorumlara baktım da güncellememek daha mı iyi olur hocam?

Bi de ilk defa iphone kullanacağım iphone 13 için varsa önerileriniz alabilirim  

• lBoyKal kullanıcısına yanıt
    Hocam ben 17.4.1 i yükledim ve gayet memnunum masallah. İos 17 de en iyi surum diyebilirim tabi ki benim için yani benim kullanimim ile ilgili. Pil %93 de 2 gün gidiyor sarjim. Sarj bakimindan 17 nin bana gore en iyi surumu. Stabilite ve uygulama acilislari falanda cok iyi. Kisaca ben guncellemeleri kapattim digerleri nasil gelir bilemem bu surumde kalmayi düşünüyorum, 17.4.1 bana su an icin cok iyi geldi. Kisisel olarak kesinlikle tavsiye ederim.
    Saygılar…

• Merhaba, dün kırılmaz cam taktırdım ön kamerayı da kapatmış (kırılmaz tam/full ekran olduğu için) Böyle olursa ön kameradan selfie çekerken görüntü kalitesini etkiliyor mu?

• Officer0606 O kullanıcısına yanıt
    Telefonunuzu alalı kaç ay oldu birde 2 gün nasıl gidiyor hocam ben bazen günde 2 kere şarja takıyorum

• Mexxwelll kullanıcısına yanıt
    Hocam kullanımla alakalı benim arkadas 13 pro 3 gün gidiyor sarjı kullanmıyorki teli sadece haber whatsap :)

Bu şekilde kırılmaz cam / ekran koruyucu taktırmış olanlar bilgi verebilir mi? Ön kamerayı etkiliyor mu?

Benim ekranımda seramik ekran koruyucu takılı, herhangi bir problem yok kamerada etkilenme de yok.

• 12 ile 13 arasında kaldım.arasinda 10 bin lira fark var degermi sizce 13 tavsiye edermisiniz

• 17.4 kulllanıyorum telefonun akıcılığı çok iyi durumda yeni günceeleme olan 17.4.1 e geçen varmı.. yorumlarınızı bekliyorum

• 
Sayfa: önceki 598599600601602
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.