Şimdi Ara

Apple iPhone 13 / iPhone 13 Mini [ANA KONU] (601. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12.159
Cevap
324
Favori
795.552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 599600601602603
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

13 için borca harca gireceksen değmez, ama karşılıyor da param biraz daha cepte kalsın diye soruyorsan olmaz 13 al

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • YouTube da video izlerken ekrana dokunmadığım halde titreşim hissediyorum belli aralıklarla. Bu tarz bir sorun yaşayan var mı ? 17.4.1 sürümünü kullanıyorum.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • ce35 C kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle 13 tavsiye ederim.

• Safari ve google sayfaları otomatik çevrilmiyor ne yapmam gerekli ayarlardan çeviri açık yapmama rağmen olmuyor

• Merhaba arkadaşlar s23 cihazımı takaslayarak ip 13 ile aranıza katıldım. En son ip se 2.nesil kullanmıştım sessizdeyken titret ya da titretme gibi seçenek seçebiliyordum. Ayarları kurcaladım internettende baktım sessizdeyken titreme olayını kapatamadım her akşam uyurken mecburen rahatsız etme moduna alıyorum. Ayarı bile birisi yardımcı olabilir mi bu konu hakkında?

• btrvysl B kullanıcısına yanıt

Ayarlar - Erişilebilirlik - Dokunma kısmına gelip titreşimi kapatabilirsiniz. Ben de 3 aydır iPhone 13 kullanıyorum. Bunu almadan önce S23 ile arasında kalıp bunu tercih etmiştim. S23’ten sonra bu cihazı beden tercih ettiniz S23 sizi memnun etmedi mi ben de bunu merak ettim :)

• genelpatron G kullanıcısına yanıt
    Yanıt için teşekkürler ben de detay vermediğim için kusura bakmayın bildirim titreşimiyle ilgili sorunum var. S23ten memnundum güzel cihaz ancak ana konuya girerseniz kamera ile ilgili bir kaç sorun vardı fotoğrafta alakasız kısımlarda köşelerde bulanıklık meydana geliyordu bundan çok rahatsızdım. Onun haricinde memnundum ama eski iphone kullanıcısı olduğum için ios e dönüş fikri vardı sadece 60 hertz ekrandan korkuyordum 120den sonra adapte olabilir miyim diye. Bir şekilde adapte oldum alıştım 2 günde yine 120nin eksikliği hissediliyor ancak çok büyük problem değil. Sadece s23te ekranı 60 hz çektiğimde daha fazla perdelenme ghostlanma görüyordum bunun da sebbei ios hız olarak belli bir katsayıda tutuyor hareketleri kaydırmaları bu şekilde 60 hzde arkada bıraktığı iz daha düzenli ve az oluyor. Androidde istediğiniz hızda ekranı kaydırıp sağ sol yapabildiğiniz için o kıskmlarda 60 hz daha çok göze batıyordu.

Hocam amiral gemisinden düşmüş oldun bi nebze .D

• AMC A kullanıcısına yanıt
    Dışarıdan bakılınca öyle duruyor ancak şuanki kullanımımda ekran yenileme oranı haricinde bir eksiklik hissetmedim batarya kullanımım aynı performansta, kamera olarak pro modun hem fotoğraf hem video kısmında eksikliği belli oluyor onu da bilerek aldım zaten eski ip kullanıcısı olarak. Bunların haricinde kamera kalitesinde olsun işlemci gücünde vs bi sıkıntı yaşamadım hatta iş için kullandığım programlarda aynı dosyalar 13te daha hızlı açılıyor benim için avantaj sağlıyor. Ekran parlaklığında yaz ayı geldiğinde farkı bi tık hissedebilirim açık havada çalıştığım için. Amiral gemisi bana göre sadece bir isim herkes için farklı olabilir telefonu her özelliğiyle kullanmaya çalışan bir insanım ve hiç amiral gemisinden alt modele düştüm dediğim bir an olmadı. Yazılım olarak zaten değerlendiremem uygulamaların crackli apklarını kurabilmek cihazı depolama alanı gibi kullanabilmek apayrı konular.

Hayırlı olsun hocam sen memnum olduktan sonra gerisi hikaye zaten bende 13 ten 15 pro max yada s24 ultrayımı değerlendirsem diye karamsarlığa bağladım :D

• Apple iPhone 13 / iPhone 13 Mini [ANA KONU]

:D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cungalam -- 26 Mart 2024; 13:3:18 >
  • AMC A kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam zaten yanlış anlamayın jiç bir cihaz için bugün kullanıp öbürüne geçeceğim şeyler için fanboyluk yapan yanda tartışan biri değilimdir herkesin kendi tercihi bakış açısı bizim forumda meşhurdur fanboylar s24 ultra snapdragon ile geliyorsa okey ama exynosluysa o da s23 ultra bence daha iyi bir seçenek ilave olarak o boyutta bir cihaz için s24u da ekranın düz gelmesi köşelerin küt biraz dezavantaj gibi geliyor mağazada deneyimlemeden tercih etmeyin derim.

Bende de S23 128 GB var. iPhone 13'e geçmeyi düşünüyorum. Takası mağazada mı yaptınız acaba? Eğer öyleyse üzerine ne kadar ödediğinizi sorabilir miyim? Teşekkürler.

• ultavires U kullanıcısına yanıt
    Tabi teknosa ve vatana sordum sadece mediamarkt takas fiyatını bilmiyorum. S23 256 vardı bende teknosa 16 verdi vatan 18+3 takas desteği verdi. Vatandan takası sağladım mağazada.

• Pil kullanımından dün kendim şarjdan aldığım andan itibaren toplayarak ekran süremi hesapladım 7 saat ekran sürem vardı.

Üzerine çok koymak gerekiyormuş. O zaman benim kullanım senaryomda 13'e geçmek için o kadar fark vermeye gerek yokmuş. Teşekkürler cevabınız için.

• mstf_ogrtmn M kullanıcısına yanıt
    iPhone 15 için de geçerli değil galiba

• Şeffaf kılıfta böyle toz birikme sıkıntısı yaşayan var mı acaba sadece şeffaf kılıfta böyle oluyor
    Apple iPhone 13 / iPhone 13 Mini [ANA KONU]

Bu kullandığım kılıfta böyle bir şey yaşamıyorum ne kadar üst tarafı tamam görünmesede 2 hafta kullanıyorum çıkarsamda böyle toz kalmıyor

• nemli bezle temizlerseniz tozlar gider hocam

• 
Sayfa: önceki 599600601602603
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.