Şimdi Ara

Apple iPhone 13 / iPhone 13 Mini [ANA KONU] (357. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.156
Cevap
324
Favori
795.327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 355356357358359
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ön kameranın gece video performansı neden bu kadar kötü acaba? Hiçbir şey görünmüyor karanlıkta. 8 plus çok daha aydınlık çekiyordu.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Riverside. kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum, video denemedim fakat fotoğraf bence de leş gibi çekiyor. Pastel boya gibi.

ön kameralar iphone 11 den kalma çünkü. 14 serisi ile güncelleyecekler.

• ismailbbyigit kullanıcısına yanıt

duvar kağıdını paylaşır mısın?

• neoorog kullanıcısına yanıt

hocam baya aradım ama bulamadım ya galeride, iphone 4s ten beri arkaplan fotom aynı ios u direk taşıdığım için hep üst versiyon tele geçtiğimden kendisi de oto geliyor galeride olmasa bile, bu fotoyu ordan galeriye kaydetmenin yolu var mı acaba

• Arkadaşlar iPhone 13 alarak aranıza katıldım. 15.5 yüklü gelmiş Aramalarda biraz ısınma mevcut 15.6 ya yüklediğimde ısınma problemleri çözülüyor mu Yüklemeli miyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr. Management kullanıcısına yanıt

Katılıyorum, pastel boya ile boyanmış gibi, benim xiaomi daha iyi çekiyor. Zaten iki telefonla da çekiyorum, hangisi güzel çıkarırsa onu kullanıyorum.

• Nereye yazacağımı bilemedim, kusura bakmayın. Arkadaşlar gelen aramalarda Bluetooth kulaklık bağlı olmasına rağmen telefonu açınca normal ahizeden ses geliyor ve ben kendim dokunarak Bluetooth kulaklığı seçmem gerekiyor. Bunu ahize değil direk standart olarak kulaklık yapmanın bir ayarı var mı ?

• Anthropomancy kullanıcısına yanıt
    Tabi hocam.
    Erişilebilirlik/dokunma/arama ses yolu sekmesinden dilediğinizi seçebilirsiniz 👍

• lBesiktASK kullanıcısına yanıt

Çok teşekkür ederim. İyi forumlar

• Merhabalar. Bir sorum olacaktı.
    Evde huawei nin orijinal hızlı şarj adaptörü var. Fakat ben iPhone u geceleri yavaş sarj etmek istiyorum. Bu adaptörle 5 wattla mı sarj olur yoksa yüksek watt mı alır? Sonuçta huawei adaptörlerde pd özelliği yok bildiğim kadarıyla. Yani onun hızlı şarj özelliği ile iphone uyumlu değil. Bu durumda standart 5 wattlik adaptör gibi mi olur? Bilenler cevaplarsa sevinirim.

Huawei kaç watt?

• ykurtulus kullanıcısına yanıt
    40 watt hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Riverside. -- 15 Ağustos 2022; 15:53:25 >

Üstünde yazar bu arada kaç volt ve kaç amper olduğu?

Hızlı şarj eder, Iphone 20 watt'lık enerji çekecek sonuçta, adaptör bunu sağlıyosa hızlı şarj olur yani.

Adaptör de orjinal ise bi problem teşkil etmez.

5 watt ile şarj istiyorsanız herhangi bir 5 watt'lık orjinal bir adaptör ile şarj edebilrsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ykurtulus -- 15 Ağustos 2022; 15:55:48 >
    Teşekkür ederim hocam. Ben hızlı şarj teknolojisinin iphonenunki ile aynı olmamasından dolayı 20w çekmeyeceğini düşünmüştüm. PD diye tabir edilen iphonelara uyumlu hızlı şarj teknolojisi.
    Çünkü her hızlı şarj adaptörü iphone ile uyumlu olmuyor bildiğim kadarıyla.

arkadaşlar hızlı şarj eder yazmış ama benim düşüncem hızlı şarj etmez... dediğiniz gibi teknoloji olarak uyumlu değil, şarj eder mi evet ama hızlı değil normal 5w adaptör gibi şarj eder.

hızlı şarj etmez yanlışınız var.

• aenescan1994 A kullanıcısına yanıt

bütün güncellemeler yapılı hocam..

• Jimmy77 J kullanıcısına yanıt
    Ben de öyle düşünüyorum hocam. Teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 355356357358359
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.