Şimdi Ara

Apple iPhone 12 Pro / iPhone 12 Pro Max [ANA KONU] (97. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.565
Cevap
138
Favori
675.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İlk başta iPhone XS ve iPad Cellular geldiğinde çok ciddi beklenmişti. İlk defa yasal olarak e-sim hizmeti aktif olarak ülkemize girecek ilk cihazlar bunlar. Bu noktada yazılımsal veya regülasyonlarla ilgili bir süreçten dolayı bekleyiş devam ediyor olabilir. Dilerim erken olsun, ben de cihazları bir an önce görmek istiyorum ama Brezilya’da bile duyuruldu, biz normalde aynı Tier-da çıkıyorduk ilk defa iPhone XS’den beridir böyle gecikme yaşıyoruz. Yeni MacBook’lar / iPad / Watch oldukça hızlı geldi üstelik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soulmate -- 12 Kasım 2020; 23:28:32 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • onboardx O kullanıcısına yanıt

Kayıtla alakalı bir sorunum yok cok şükür. Tanidiğim vasitasiyla hallediyorum. Kayit yaptirmayacağim ama acik kalacak uzun bir süre

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • apple.com/tr de satın alma çalışmıyor. yeni zam geliyor herhalde.  

• Sampler kullanıcısına yanıt
    Ben i11 ile XR ın sayfalarına ulaşamıyorum.

Bütün apple sitelerinde böyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burak_Clk -- 13 Kasım 2020; 0:38:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sampler

apple.com/tr de satın alma çalışmıyor. yeni zam geliyor herhalde.  

Açık hocam site

• Sitede şu an sıkıntı yok.

• evet düzeldi. telaş yapmaya gerek yokmuş.  

• Beyler bir haber yok gibi, apple tr boyle bir sey duyuracak olsa genelde saat kac gibi duyururdu? Hani hep sabah saat 9 gibi bu isi hallediyorlarsa gecmis olsun diyelim be sonraki haftayi bekleyelim.. Ama bu gidisat tehlikeli bicimde araliga gidiyor heralde

• eapantherea kullanıcısına yanıt
    Tanıtımlar TR saati ile akşama denk geldiğinden bence yeni cihazların fiyatları ile alakalı bir giriş olacaksa bu giriş akşam saatleri olur gibi düşünüyorum ben. Tabi sadece tahmin benimki. 😃

• 27 Kasım ön sipariş, 4 Aralık genel satış iddiası güçleniyor sanırım.

• maaart M kullanıcısına yanıt

Selam vergisiz nasıl oluyor acaba ?

• Dün akşam üstünden beri 12 Pro deneyimim;

11 Pro max’ten geçtiğim için epey hafif ve kompakt geldi. Hissedilir şekilde ağırlığı azalmis. Eldeki hissiyatı cok değişik. Sanirim oval kasaya aliştiğimiz icin garipsiyoruz.

Kasa disinda 11 pro max ile aynı sayılır. Hız vs. Geçmeye değer mi derseniz; iPhone X altı varsa ve maddi durum yerindeyse nispeten geçilebilir.

Pasifik mavisi tonu midnight green’e cok benzer bu arada. Rengi futuristik olmus

Öyle abartıldığı kadar degil arkadaşlar. Gözde büyütmeyin

• normalde bugün amerikada genel satışa çıkacaktı ama sitede hala pre-order yazıyor. ben amerikadan getirteceğim ne zaman mağazalarda olur telefon bilgisi olan var mı?

• sftkgz kullanıcısına yanıt
    Zamandan farkından dolayı öyle gözüküyordur

• quote:

Orijinalden alıntı: Burak_Clk

Zamandan farkından dolayı öyle gözüküyordur

hocam peki yarından itibaren pro max modelleri mağazalarda genellikle bulunabilir mi bilginiz var mı?

• sftkgz kullanıcısına yanıt
    Stok sıkıntısı yaşanmazsa bulursunuz tabii. Mağazaya çıkış tarihi belli, gecikme olsa bildirirlerdi. Geçen hafta ön sipariş verenlerin ürünleri ulaşmaya başladı mağazalarda olacaktır ürün fakat stok durumu hakkında bir şey demek mümkün değil

• Burak_Clk kullanıcısına yanıt

anladım hocam çok sağolun

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-37F4B34B4

Toplam 13 bin liraya denk geldi. Normalde 14-15’e satiliyor ben tanidiğim vasitasiyla aldım. Kutusunu acmayip toptan telefonculara satsaydım hemen 14 bin veriyorlar. Ama kâr icin değil kullanmak icin aldım. Cok teşekkür ederim daha iyileri sizin olsun insallah

Bende çift hat Gold 256 pro var 12750 yazdım ama arayan bile yok😁

• quote:

Orijinalden alıntı: Kün Fe Yekün

Bende çift hat Gold 256 pro var 12750 yazdım ama arayan bile yok😁

Alıntıları Göster

çift hatlıların garantisi burada geçmiyor ve çıkalı bayağı oldu, ilk çıktığında satma şansınız daha yüksekti

• Neden satiyorsunuz hocam cihazı? çift hat 1 yıla yakin kullanim verir neredeyse

• 
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.