Şimdi Ara

Apple iPhone 12 Pro / iPhone 12 Pro Max [ANA KONU] (98. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.565
Cevap
138
Favori
675.173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 12 Pro Max Gold çok güzel olmuş bence, bende gri pro var. Az önce eşime pro maxi aldık ve kıskandım açıkçası 😂

Apple iPhone 12 Pro / iPhone 12 Pro Max [ANA KONU]

çok parmak izi tutuyor yan kısımları ikisinde de maalesef :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 12 Pro icin ekran ve kılıf tavsiyeleriniz var midir arkadaslar. Internete baktim pek çeşit göremedim

• Aliexpressten sancore alcantara almayi planliyorum ben siparisi gecer gecmez, sahsen almadim ama gercekten soylendigi gibi gercek alcantaraysa en azindan verilen paraya deger bir kilif olur.. (komple alcantara olan 180₺ lik modelden bahsediyorum)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aha aldik sonunda.. :)
    Apple iPhone 12 Pro / iPhone 12 Pro Max [ANA KONU]

• cezaaka C kullanıcısına yanıt

Yurt dışı mı hocam ?

• DarthLuca D kullanıcısına yanıt

Gecen hafta cuma aldım.

• Pro Max aldım. Boşa çıktı bu

• quote:

Orijinalden alıntı: Btuhan35

Yurt dışı mı hocam ?

Evet usta

• Soğansız Dürüm kullanıcısına yanıt

Telefonda gold renk sevmem ama bu hakikaten güzel olmuş. Hayırlı olsun hocam güle güle kullanın.

• Telefonu alan tüm arkadaşlara hayırlı olsun güle güle kullanın. İzlenim ve fotoğraflarınızı bekliyoruz bol bol.

• Apple sanırım en son ülkemizde satışa çıkaracak.
    Ne zaman gelecek herhangi bir tüyo alan yok mu?

• Cok videoda izledim ve edindigim genel kani: dediginiz sekilde x oncesi bir telefon kullanacaklar icin, 11 serisi degil 12 serisi tercih edilmeli, hatta 11 pro-pro max yerine duz 12 bile almak daha mantikli.. Hatta soyle bir durum da var (malesef) apple pro serisine koymayi planladigi ‘ekstra’ ozellikleri koyamamis bu sene (120hz ekran, lpddr5 ram, touchid vs gibi) ve ilk defa uygun fiyatli duz serisi ile pro serisi arasinda ucurum yok, bir-iki ufak fark harici birebir aynilar.. Ben de kendimi muhakeme edip duruyorum duz 12 mi almaliyim yoksa 12 pro mu diye, 12 proyu alirsam sirf 6gb ramden dolayi alacagim gibi duruyor.. Yoksa normal kullanim senaryolarimda asla telephoto veya lidar tarayiciya veya aluminyum yerine celik kenarlara ihtiyacim olmayacak.. Hatta soyle soyleyim, duz 12 deki ram miktari bir onceki serideki gibi prolar ile ayni olsaymis, buzlu arka cam yuzeyini begenmeme ragmen hic tereddut etmeden duz 12 alirdim..

Gecen sene oled ekrana karsi lcd ekran gibi ‘degerli’ farklar varken bu sene hakikaten pro ile duz modele ustunluk kurma konusunda pro serisinin elini zayif birakmis apple.. Hani ‘en azindan’ pro serisinin bataryasi filan biraz daha buyuk olsaydi, touch id konsaydi, tepedeki centik daha minik olsaydi da albenisi daha fazla olsaydi diye dusunuyor insan, gectim 120hz panelden... Youtuberlarda da su kani mevcut, bu seneyi duz 12 alip gecirin, seneye 13 pro alin daha mantikli olur diye.. Fakat uzun sureler (en az 3-4 yil) degistirmeden kullanacak arkadaslar icin 6gb ramin cok onemli bir kriter (benim gibiler icin) oldugunu dusunuyorum..

• 12 aldim,siyah. Cihaz cok guzelde,bu OLED ekranlar bende mide bulantisi yapiyor maalesef,1-2 hafta daha denicem,eger alisamasam satip iphone 11 alicam.

• eapantherea kullanıcısına yanıt

Kılıftan sizin aracılığınız ile haberim oldu. Çok hoş duruyorlar. 2-3 farklı renk var. Hepsinden alabilirim sanırım. Watch5 ve airpods ile güzel takım olurlar :)

• SeniorAwesome S kullanıcısına yanıt
    Sanirim o markanin airpods kabi icin de alcantara kabi vardi, bir de bir tane daha marka var ymw diye alcantara kilif satan, onda da apple logosu kismi delik ama alt hoparlör kismi komple kapali degil acik, gorsel olarak daha sik duruyor gibi magaza fotolarinda ama koruma ozelligi daha dusuk.. O degilde bu yeni seri cikmadan once bu urunler 120-130₺ idi, simdi 180₺ civarina geldi, biraz yeni seri ile kar oranlarini artirmislar.. Bir de 1-2 ay evveline kadar aliexpress standart shipment bedava iken simdi 30-35₺ de ona almaya baslamislar, bizim devlet zaten minimum 16-17₺ vergi cikariyor.. Keske su urunleri toptan getirip uygun fiyatli ulkede satanlar olsa da hem ugrasmasak, hem 2-3 gune evimize gelse..

• Bu arada cam icin sanirim tr sartlarinda en mantikli marka yine spigen olur gibi.. Ama henuz sadece 3-4 tane kilif getirmusler, camlarini goremedim..

• Amerika’dan 12 pro Max unlock alsak garanti Türkiye’de geçer mi ?

• engin271 E kullanıcısına yanıt
    Yurtdışından alınan apple ürünlerinin garantisi burada geçmiyor diye biliyorum ama siz yine de kontrol edin.

• Bugün iphone 12 pro max 256 gb pasifik okyanusu rengini almış bulunuyorum. Sipariş, Teslim alış, kutu açılımı ve teknik bilgileri paylaştım. İlerde tüm özelikliklerini detaylı şekilde işleyeceğim.

Merak edenler için;

• 
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.