Şimdi Ara

Apple iPhone 12 Pro / iPhone 12 Pro Max [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: oguzhan297 , _Discovery_ Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir (2 Mobil) - 5 Masaüstü3 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
7.475
Cevap
157
Favori
421.528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 688
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 36 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 8
  • Favoriye Eklediklerim 157
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • scanh (712 mesaj) pasifik. (350 mesaj) ScriptKidie (229 mesaj) Le7els (213 mesaj) zaferkahraman (185 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (4845 mesaj) Mobil (2022 mesaj) Mini (117 mesaj) Uygulama (491 mesaj)
  • @
29 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
40. Sırada  bugün en iyi #3
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> iPhone >> Apple iPhone 12 Pro / iPhone 12 Pro Max [ANA KONU]
Giriş
    1256 Mesaj

Burası Türkiye kur hiç bir zaman sabit kalmaz ki :) Onu beklerlerse telefon çıkmaz. Gerekirse kendini garantiye alıp kuru yüksek kabul edecek 9 olarak alacak mesela ve fiyatları açıklayacak. Başka çare yok.

|
    |
    ogameci kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2292 Mesaj

Buraya bakarak 20sinde de 27sinde de olmadığımız belli oluyor. Tayland’da 4 cihaz birden satışa çıkacakmış 27sinde. Bize de aralık’da gelecek sanırım. 13ü ve bizle ilgili hiçbişey yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    dnzzkrks kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    347 Mesaj

online satın aldığında total ücret 1099$ ortalama 100 $ civarı vax geliyor zaten. Yani dediğim şu adam kendi karını koyduğu satış fiyatı 1099$.

Türkiyeye o cihazı karı ile birlikte olan fiyattan sokmaz diyorum. Arapça mı konuşuyorum anlamadım :)

Sonuç olarak arkadaşların abarttığı bedeller gibi yüksek meblağlarda gelmeyecek telefon ücretleri :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaferkahraman -- 12 Kasım 2020; 15:0:16 >
    |
    |
    Burak_Clk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    254 Mesaj

Burdaki 25 other country'nin içinde Türkiye var mıdır?

Gelse de alsak ah ahhh.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    dnzzkrks kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2292 Mesaj

6.1 inç modellerin satışa çıktığı 25 ülkede, ayın 20sinde de mini ve max modelleri çıkacak diyor hocam :(

|
    |
    Bekokm kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    254 Mesaj
    Lütfen şu iPhone 12 serisinin ne zaman çıkabileceğini birileri yazsın. Hiç duyum alan yok mu?

|
    |
  • Yüzbaşı
    347 Mesaj

Ben az önce apple siteden canlı birisi ile görüştüm. Bilgi onlarada da yok doğru düzgün. Ağzını aradım ama bir şey demedi. Ama Aralık başından önce satılması zor arkadaşlar.

|
    |
  • Yarbay
    4242 Mesaj

bugün Xiaomi Mi10T ailesi tanıtıldı.

En üst telefon mi 10 t pro. ekstra ram ve hafızalı olanı 650 euro.

Bugünün euro kuru ile direkt çarpıldığında aynı fiyata Türkiye'de satılacak.

biz Hala 1000 dolara satılan iPhone pro'yu iki katı fiyatına bekliyoruz.

başka sözüm yok.

üstelik bunu Apple'ın hemen hemen tüm ürünlerine sahip biri olarak söylüyorum.

• Yüzbaşı
    909 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: TalhaAtik38

Bana hayal dünyasında yaşıyorsun gibi geliyor. 2 gün önce çıkan macbook air 1000dolara satışa çıktı. Türkiyede 11000tl kdv yi düşüp 1000e bölünce dolar kuru 9.5 çıkıyor. Telefonda alınan vergilerin haddi hesabı yok. iphone 12 mini nin 9999 dan düşük bir fiyat etiketine sahip olma ihtimali yok

İpad ve İphone'dan aynı oranda kar etmek istediklerini nereden biliyorsunuz?

|
    |
  • Binbaşı
    1066 Mesaj
    Ben cihazı aldım. Allah olmayanlara nasip etsin. 12 Pro 256 GB Pasifik mavisi

• Yarbay
    3322 Mesaj
    4 Aralık Türkiye için mantıklı bir tarih olur. Türkiye’ye geç gelmesinin sebebi sadece kur değil sanırım aynı zamanda bu sene ilk defa kutudan çıkar çıkmaz aktif gelecek olan E-SIM desteği. Apple, Turkcell’in de servisini duyurmasını ve aktif olarak kullanılmasını bekliyor olabilir. Özellikle gümrükte kayıt işlemleri E-SIM cihazlarda daha uzun oluyor. iPhone XS ve iPad Pro Cellular da Türkiye’ye geç gelmişti bu yüzden.

Kur konusunda Apple dinamik çalışmıyor 8 gibi bir ortalama ile hesaplanacaktır muhtemelen.

• Yarbay
    2072 Mesaj

Hayirli olsun hocam, gule gule kullanin, rusyadan mi aldiniz? Kac ₺ ye denk geldi? Acaba gidip oradan alip kayit ettirsek kaca gelir merak ettim

|
    |
    edwinnarc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    12 Mesaj

Arkadaşlar iyi günler bir şey sormak istiyorum dün n11 den bir iphone 11 bir iphone se aldım toplam 11000 tlye geldi.Sizce mantıklı mı yaptım yoksa telefonların çıkmasını mı bekleseydim? Fiyatlar daha düşermiydi? (Telefonların ikiside kulaklık ve şarj aletli)

|
    |
  • Binbaşı
    1066 Mesaj

Toplam 13 bin liraya denk geldi. Normalde 14-15’e satiliyor ben tanidiğim vasitasiyla aldım. Kutusunu acmayip toptan telefonculara satsaydım hemen 14 bin veriyorlar. Ama kâr icin değil kullanmak icin aldım. Cok teşekkür ederim daha iyileri sizin olsun insallah

|
    |
    eapantherea kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    675 Mesaj

Hayırlı olsun darısı bizlere umarım.

|
    |
  • Binbaşı
    1066 Mesaj

Cok teşekkürler. En kisa zamanda sizlerin olsun. Epey gecikti...

|
    |
    toysican kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Emekli Yönetici
    4541 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: soulmate

4 Aralık Türkiye için mantıklı bir tarih olur. Türkiye’ye geç gelmesinin sebebi sadece kur değil sanırım aynı zamanda bu sene ilk defa kutudan çıkar çıkmaz aktif gelecek olan E-SIM desteği. Apple, Turkcell’in de servisini duyurmasını ve aktif olarak kullanılmasını bekliyor olabilir. Özellikle gümrükte kayıt işlemleri E-SIM cihazlarda daha uzun oluyor. iPhone XS ve iPad Pro Cellular da Türkiye’ye geç gelmişti bu yüzden.

Kur konusunda Apple dinamik çalışmıyor 8 gibi bir ortalama ile hesaplanacaktır muhtemelen.

MacBook Air ve Mac Mini'de ortalama USD kuru 9.4 gibi olarak alınmış... Bence iPhone'da da aynı ya da yakın olacaktır...

|
    |

• Yarbay
    2643 Mesaj

hali hazırda 11 ve se esim ile geldi zaten, kayıt olayınında esim ile ilgisi bir ek husus yok, normal çift hatlı telefon gibi iki imei sistem kayıt oluyor sadece...

|
    |
    soulmate kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2643 Mesaj

amerikada ürünleri vergisiz almanın bir çok yolu var, işi bilenler genelde vergisiz fiyattan direk alabiliyor, bilginiz olsun, ben IL de aldığım tüm apple ürünlerini ne state, ne city nede county vergileri olmadan tamanen vatsız aldım hep...

|
    |
    zaferkahraman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    9106 Mesaj

Imei kaydını nasıl yaptınız hocam?

|
    |
Reklamlar
Radyo Dinle
Masal Oku
Pubg mobile uc
konkasör
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
1,000
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.