Şimdi Ara

Apple iPhone 12 / iPhone 12 Mini [ANA KONU] (247. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14.794
Cevap
259
Favori
1.013.366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 245246247248249
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mete445

kardeşim yayınlanan bilgi bu şekilde ben cihazı ilk gün alanlardanım apple müşteri hizmetleri de 18w alırsanız hızlı şarj desteğiniz olmaz bilgisini paylaştı ortada kesin bir bilgi var üstüne hala inatla yanlış bilgi diye ısrar ediyorsun :)

12 ve 12 Pro’yu şarj ettim/ediyorum diyorum, sen neyin ısrarındasın halen? Ne uzatıp duruyorsun, insanları yanlış yönlendiriyorsun? Bilmediğiniz, etmediğiniz konular hakkında insanları yanlış yönlendirmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi REDSTONE -- 17 Şubat 2021; 11:20:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Şarj olmasıyla ilgili bir durum yok hızlı şarjdan bahsettim zaten konuyu saptırma

Süslü kelimelerle işin içinden sıyrılma çabalarına gerek yok. Hızlı şarjdan bahsettiğim gün gibi ortada zaten. 12-12 Pro alan kullanıcı 5W adaptör ile mi şarj etmeye çalışacak?

Böyle var ya yaptığını doğru sanan, insanları da arkasından sürükleyen, en sevmediğim SK tipi. “Bilmiyorum, öğrenmiş oldum” desen olay biter gider. Neyi kanıtlama, ikna etme çabasındasın halen? Bilmiyorsun işte bu kadar basit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi REDSTONE -- 17 Şubat 2021; 11:25:5 >
  • Alexander Moltisanti kullanıcısına yanıt

bütçe meselesi ama bence değmez.

iphone 11 ile pro arasında dağlar kadar fark vardı, tartışılabilirdi.

ancak 12 ile 12 pro arasında fark yok neredeyse, pro maxte çok fark var ama o bambaşka bir fiyat zaten

• quote:

kardeşim yayınlanan bilgi bu şekilde ben cihazı ilk gün alanlardanım apple müşteri hizmetleri de 18w alırsanız hızlı şarj desteğiniz olmaz bilgisini paylaştı ortada kesin bir bilgi var üstüne hala inatla yanlış bilgi diye ısrar ediyorsun :)

Youtube da bir sürü şarj videoları mevcut 12 Watt 15 Watt 20 Watt şarj sürelerine girin bakın aradaki farkın ne kadar az olduğunu göreceksiniz. Bunun sebebinde Watt düşünlüğünden kaynaklı yani yazılımla kısıtlama falan yok. Sadece denilen şu max verim almak için 20 Watt alın diyorlar.

• Sarj etme üzerine sık sorulan sorulardan oluşturduğum konuyu ziyaret ederek sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

https://forum.donanimhaber.com/iphone-batarya-ve-sarj-ile-ilgili-sik-sorulan-sorular-ana-konu-8-x-11-12--147964224#147964224

• quote:

Orijinalden alıntı: ChiefOfficer

Sarj etme üzerine sık sorulan sorulardan oluşturduğum konuyu ziyaret ederek sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

https://forum.donanimhaber.com/iphone-batarya-ve-sarj-ile-ilgili-sik-sorulan-sorular-ana-konu-8-x-11-12--147964224#147964224

Daha 3 ay önce Android to iOS yapan, yeni bu ekosisteme dahil olan, ondan sonra gelip burada ahkam kesen kişiler için güzel konu olmuş. Apple iPhone 12 / iPhone 12 Mini [ANA KONU] 

*Bazılarına iyilik de yaramıyor. Ondan sonra böyle düşük üsluplar ile konuşarak, kendime olan saygımı bile sarsıyorum. Bilmiyorsun işte, adamların sana direttiklerini sorgusuz sualsiz onaylar konumdasın!

*iPhone 2-3'lerden beri bu ekosistemdeyiz, sonra girdiğimiz muhabbetlere bakın yahu...

@ranegade95

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi REDSTONE -- 17 Şubat 2021; 14:55:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Alexander Moltisanti

12 ve 12 pro arasındaki 4000 lira farka değer mi?

O kadar çıktıktan sonra 1.500 daha verip pro max almak en iyisi

• O kadar çıkmayıp 12 almak daha iyi sanırım Apple iPhone 12 / iPhone 12 Mini [ANA KONU] 

• Alexander Moltisanti kullanıcısına yanıt

Ben 12 kullanıyorum, çok memnunum. Kamerayla işim sadece evrak tararken oluyor. O yüzden pro düşünmedim. Donanımlar tamamen aynı zaten. Bir tek proda ram daha yüksek.

12 günlük kullanıcının işini fazlasıyla görür. Kamera ile içerik üreticisi de zaten pro alacak eli mahkum.

• iphone 12 yi bilgisayara nasıl yedekleyeceğiz arkadaşlar?

type c kabloyla bilgisayar uyumsuz illa usb donusturucu kablo mu alacagiz?

• Bugün itibariyle hey siriye cevap olarak mrt eşitlik işareti... gibi bir cevap vermeye başladı farkeden oldu mu?

• fearlestorm kullanıcısına yanıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 18 Şubat 2021; 2:18:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: fearlestorm

iphone 12 yi bilgisayara nasıl yedekleyeceğiz arkadaşlar?

type c kabloyla bilgisayar uyumsuz illa usb donusturucu kablo mu alacagiz?
    https://www.hepsiburada.com/usb-3-1-type-c-disi-to-usb-3-0-erkek-p-BSTMS9054682?magaza=Pamir Bilgisayar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tgezer -- 18 Şubat 2021; 7:2:12 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tgezer kullanıcısına yanıt

Kablo almaya gerek yok ozaman direk bu aparat iş gorur mu hocam?

65 TL ona vermek ne kadar mantıklı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 18 Şubat 2021; 19:58:5 >
  • mito1172 kullanıcısına yanıt

Hocam sizin attığınız lightning kablosuymuş

Usb olanını buldum aynı marka onu alsam olur mu?

Aradığın bir tarafı usb değil mi senin? artı TELEFON GİRİŞİN lightning değil mi? ben iphone 6s de kullanıyorum linktekinin bir ucu lightning telefona giren bir ucu da usb zaten hem pc hem usb şarj aleti için Yani usb yeri çift taraflı ters taktım derdi yok.

Apple iPhone 12 / iPhone 12 Mini [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 18 Şubat 2021; 20:48:20 >
  • iPhone 11’de wifi sorunu mevcuttu.Bazen ağı görmüyor 2-3 kere ard arda wifi’yi açınca bağlanıyordu internete.Bu sorun iPhone 12’de var mı ?
  • Yürüyen Hoparlör kullanıcısına yanıt
    Bnm 11 proda yoktu 12 de de yok belki modeminde sorun vardır ben süperonline fiber in modemini kullanıorm wifi6 olan huawei nin
  • 
Sayfa: önceki 245246247248249
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.